Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.180
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    3108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Kural 1-gitmek isteyen birinden Galatasaray a fayda gelmez, Zorla güzellik olmaz.. Kural 2-9 milyon € çok iyi para. Parayı al arkana bile bakma..
    S.RODOP
    Gitmek istemiyorum dediydi daha yeni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: maicole

Benim 2 yıldır stattan izlemediğim tek maç Keçiörengücü maçı, Sneijder’i de biliriz Hagi’yi de, Sneijder Hagi’ye yaşı yetmeyen tayfanın aşırı abarttığı bir isimdir. Muslera nasıl 3 senedir bitikse, Sneijder de son iki senesinde bitikti. Günümüzde önemli olan çeviklik, kondisyondu, son senelerdeki Sneijder’de bunların hiçbiri yoktu. O övülen şut, pas, orta vs becerile bile çok geriye gitmişti. Dağlara taşlara şut atıp bitirdiği bir sürü atak vardı her maçta, şu anki Sneijder Belhanda’nın ayakkabalarını bağlayamaz, bana primetimeındaki performansı ile gelme, ben güncel performansına bakarım. Bize faydası olabilecek olsa zaten kalırdı. Arap ligine düşmüş adamı da hala GS’ye istiyorsanız diyecek bir şey bulamam.

Alıntıları Göster
    GÖZÜNÜZLE OKURSANIZ ne demek istediğimi anlarsiniz. Bu takımda Belhanda iyi topçu yazmışım.Ben gitmesini istemem. Wesley emekli oldu gitti. Daha da gelmeyecek. Ama genel olarak Belhanda ile Sneijderi karşılaştırma yaparsanız biri Dünyanın en iyi 10 numaralarından bdiğeri anca Galatasaray da 10 numara oynayacak kapasite de.Hagiyi filan anlatıp yorulma, Samiyende kapalının çocuklarına burdan selam olsun. Stadda 100 numaralı bölümdeyim, 3. sırada. Bu tarafta iseniz buyrun beraber izleyelim. Değerlendirme yaparız.

|
    |

• Yarbay
    2797 Mesaj
    Hadi hayırlı olsun.

Orijinalden alıntı: Illusions

Hadi hayırlı olsun.

Bu araplarda kafa yok, lan belhanda kim o para kim...

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yarbay
    2797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Alıntıları Göster
    Bizim eski yönetimden daha kafasızını bulduğumuza sevinmek lazım. Dursun denen soyguncu hırsız 10 milyon euro bonservis de vermişti bu herife.

Alıntıları Göster
    Selçuk ile ankaragücü maçına çıktığın zaman umarım maç sonu foruma girer bunu yazarsın ve beraber güleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vikings
    Ragnar Lothbrok

• Yarbay
    7241 Mesaj
    quote:

Bizim eski yönetimden daha kafasızını bulduğumuza sevinmek lazım. Dursun denen soyguncu hırsız 10 milyon euro bonservis de vermişti bu herife.

Alıntıları Göster
    Hadi araplar para varda veriyor bizde parada yoktu buna 10 milyon gömerken :)

Hadi araplar para varda veriyor bizde parada yoktu buna 10 milyon gömerken :)

Alıntıları Göster
    Riva paraları çöpe gitti işte. Seçim korkusundan hepsini çöpe attılar. Daha Maicon'a verilen 7 milyon euro bonservis de var :)

Riva paraları çöpe gitti işte. Seçim korkusundan hepsini çöpe attılar. Daha Maicon'a verilen 7 milyon euro bonservis de var :)

Alıntıları Göster
    Riva paralarının Gs için harcandığına pek inanmıyorum ben o paralar buhar oldu bence :)

Maicon Mariano falan bunlarıda elden çıkarmak lazım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Devre arası yapılacak iş değil, gomis satılırkende iyi sattık felan deniliyordu, yanılıyorsunuz. Çok büyük yanlış yapıyoruz şu an, resmen şampiyonluğu satıyoruz.
    Bunlara birşey anlatamazsınız hocam içlerini nefret kaplamış bunların. Adam gelir gelmez küfürler yağdırarak Belhanda'nın instagramını kapattırmış tipler bunlar. Göbekli Sneijder gelsin 6 ay kurtarsın nasıl kurtarıyormuş hep beraber görelim.

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yarbay
    2342 Mesaj
    Belhanda gitti büyük ihtimalle. Devre arası onun yerine alınacak adam yok bu saatten sonra. Gelen parayı mutlak surette adam gibi forvete ayırmak lazım.

Orijinalden alıntı: ProSharper

Bunlara birşey anlatamazsınız hocam içlerini nefret kaplamış bunların. Adam gelir gelmez küfürler yağdırarak Belhanda'nın instagramını kapattırmış tipler bunlar. Göbekli Sneijder gelsin 6 ay kurtarsın nasıl kurtarıyormuş hep beraber görelim.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Şuan yönetim şampiyonluğu satıyor. Böyle giderse ilk bunların kellesi gider.

|
    |

bu bilic kendine sövdürtecek ula bizim oyuncuları alsana

|
    |
    ultralisan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Belhanda gitti büyük ihtimalle. Devre arası onun yerine alınacak adam yok bu saatten sonra. Gelen parayı mutlak surette adam gibi forvete ayırmak lazım.
    Bu yönetim kimseyi alamaz. 6 ayda forvet alamadilar. Satılanlar hanemize hep eksi yaziyor. Yerleri dolmuyor

|
    |

Orijinalden alıntı: adv11

bu bilic kendine sövdürtecek ula bizim oyuncuları alsana
    bilic ucuza kapatıyor bizi rizeli'yi kafalamış sanırsam
    |
    |
    |
    |
    Belhanda bizden daha iyi pazarlık yapmış.Biz anca ödediğimiz parayı çıkartabiliyoruz.Belhanda 5.5 M € ya anlaşmış.

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Belhanda bizden daha iyi pazarlık yapmış.Biz anca ödediğimiz parayı çıkartabiliyoruz.Belhanda 5.5 M € ya anlaşmış.
    kurtuluyoruz ses çıkarmayın. serdarı da fb ye iki üçe kapaklarsak tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 14 Ocak 2019; 19:29:58 >
    |
    |
    bence yönetimin oyun satmak için tek uğraşı var o da muhtemel FFP kurallarının çok üzerine çıkıldığı ve teminatların hiçbirinin kağıt üzerinde tutmadığı + üzerine futbolculara biriken borçlar nedeniyle ortalığı toparlayıp son 1 kez UEFA nın kapısına dayanıp bakın biz muhasebemizi tutturduk demek. Avrupa'ya gidememek önemli gelir kapısının kapanması demek. Sen bu kadro ile şampiyon bile olsan belkide 1 kaç sene ceza alacağın için hiçbir işe yaramayacak. Ama şu an 2. lik 3. lük bile çok değerli çünkü belki de men edilmeyeceksin.
SEO
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.