Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (3708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37063707370837093710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İç sahada mağlubiyet almamış Terim'li Galatasaray'ın bu saatten sonra şampiyonluk kaptıracağını sananlar var. Arkadaşlar Galatasaray'dan bahsediyoruz, lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Bu sene yine kadikoyde galibiyet bekliyorsunuz bakiyorum. Bu isin futbol ile alakali olmadigini neden kabul etmiyorsunuz ? Eger oyle olsaydi 18 senede yanlislikla bile olsa yenerdiniz. Ben bu serinin 10-15 sene daha bozulacagini sanmiyorum. Anca fener erkenden sampiyonlugunu ilan etmisse ve derbi son haftalardaysa kazanabilirsiniz. Bunun disinda fener yaristaysa zaten puan icin kaybetmiyorlar, lig kotu gidiyorsa sezonu telafi maci olarak goruyorlar. Bu sene de o yuzden yenecekler %95 beraberlik. Bu orani verme sebebim berabere kalmayi becerememiniz. Ya yeneceksiniz ya yenileceksiniz yani istatistik onu gosteriyor.

İstatistik mini etek gibidir. İstatistik üzerinden gideceksek Galatasaray şampiyon diyebiliriz çünkü 24.haftayı lider tamamladığımız her sezon şampiyon olmuşuz.

İyi de sampiyonluk hesabinda cok fazla degisken var kadikoy deplasmani aksine. Bizde de senol gunes geldiginden beri her sene sampiyon oluyor. %100 basari orani. Yani hem siz hem biz mi sampiyon olacagiz bu sezon oyleyse ?

Haklısın. Ama bu sene ligde hangi maçın ne olacağını kestirmek zor. Bir de bu sene 4 takım son haftaya kadar çekişsin istiyor bein sports. Yani Fener ve başakşehir'in kopmasına izin vermezler. Son haftaya kadar bu şekilde sürdürecekler.

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Ama şöyle bir sıkıntı var ki Fenerbahçe savunması Gomis'i sindirmek için elinden geleni yapacak ve muhtemelen başaracak. Tek forvet oynamanın kötü tarafını görebiliriz. Çift forvet için de oyuncumuz yok. En azından orta saha ve kanatları ataklarda daha iyi kullanmak adına bir şey. Tudor bu konuda hatalar yaptı maalesef baskın bir TD olmadığı için medya ve çevre Tudor üstünde baskı kurup değişime zorladı resmen. Fatih Terim bu baskıya gelmez doğal olarak ama bakalım. Diziliş değişimi olmasa da ataklarda farklı planlar bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 10 Mart 2018; 22:18:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler ve fener deplasmanı dışında puan kaybetme lüksümüz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

Bir Galatasaray hocası bugün Şenol Güneş'in yaptığını yapsa yemin ediyorum küfürlere doymam.

Böyle maç kazanacağımıza kaybedelim gerekirse şampiyonluk falan da gitsin. Karakterimiz ve armadaki asalet yeter.

Bir de numara yapıyor taktik veriyor gibi. Cuk oturmuş yemin ederim Bjk ye, bu kadar yakışamaz yani bir takıma. İnşallah o hareketleri bizim sahada da yapar.

Ne yapacaksiniz mesela sizin sahada yaparsa ? Meraktan soruyorum yanlis anlasilmasin.

Yapamıyacağı için çok merak etme.

Lazkopat modunu aktif ederse Shenol Günesh yapabilir. Her seyi yapar. Siz galeyana gelmeyin derim fazla. Macta gerginlik olmasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Fener maçı dönüm noktası olacak.
    Kazanırsak Fener'i şampiyonluktan edeceğiz kaybedersek Fener'i yarışa ortak edeceğiz.

Kesin kaybederiz o zaman. Milleti ortak etme gibi bir huyumuz var maalesef. İlk fb maçında yensek bitmişti toparlayamayacaktı olmadı. Sonra Trabzona yenildik herifler şampiyon olacağız demeye başladılar. İki deplasman yenildik üst üste 6 puan fark yapacakken gene her zamanki gibi milleti ortak ettik ondan dolayı maalesef umudum pek yok

• Rakip defans Gomis'in üzerine oynayacaktır, oynuyorlar da zaten. Ama bunun da önlemi var. Zaten Gomis de bunu yapabilecek bir oyuncu. Hayatında ilk kez katı markaj gören bir adam değil. Yeter ki rakip defansı bozsun, yalancı koşular atsın ve yarattığı boşluğa orta saha oyuncuları girebilsin. Gomis baskı görecek diye çift santrfor oynarsan bu sefer orta saha açık verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

Kazanırsak Fener'i şampiyonluktan edeceğiz kaybedersek Fener'i yarışa ortak edeceğiz.

Kesin kaybederiz o zaman. Milleti ortak etme gibi bir huyumuz var maalesef. İlk fb maçında yensek bitmişti toparlayamayacaktı olmadı. Sonra Trabzona yenildik herifler şampiyon olacağız demeye başladılar. İki deplasman yenildik üst üste 6 puan fark yapacakken gene her zamanki gibi milleti ortak ettik ondan dolayı maalesef umudum pek yok

Kasımpaşa ve Sivas maçlarını kazansaydık şuan çok çok avantajlı durumdaydık.

• Açık ve net başımızda tudor olsaydı şuan puan farkını baya açmıştık..

• Kalan haftalarda hakemlerin doğramasiyla şampiyon olmamız mümkün değil. Hele haftaya hakemler resmen doğrayarak Kadıköy'de bakinda görün. Her zaman olan şey yoksa Kadıköy'de kazanamıyornysuz hikaye. Yıllardır orda katledilmedigimiz maç yok..

• quote:

Beşiktaşlılar yine hayal aleminde takılmayın onlara. Bu haftayı kazasız belasız atlatırsak Fener maçına rahat çıkabiliriz. Fatih Terim'in taktik üretmesi lazım çünkü Fenerbahçe oynamak için değil oynatmamak için çıkacak sahaya. Bir Aykut klasiği yani. Kadro kalitesi olarak üstünlüğümüz tartışılmaz derecede bariz zaten. İdeal 11 ile gömeriz onları sahaya. Alex gibi etkenler yok artık.

Genclerbirliginin 2 penaltisini yemisler yanliz şaşırdınız tabiki Hayır ite kaka aldiklari maçlara bakip birde şampiyon olucaz diyorlar tam komedi ulan adama sorsrlar kackere lider oldun diyeee ayıptır ayıp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

Kasımpaşa ve Sivas maçlarını kazansaydık şuan çok çok avantajlı durumdaydık.

Yanarım yanarım o 2 boş beleş maça yanarım ahh hepsini döveceksin o maçlardan sonra şuan güle oynaya gidiyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Şu Şenola birileri dur demeli ama kim diyecek baştaki adam Beşiktaş eski başkanı diyecek laf yok.

Rahat olun hocam her böle yükselişin düşüşü vardır son 2 sene ömrü hayatımda görmediğim kadar saçma çirkefce bi yükselen beşiktaş var kaybettiği her maçta herkesin annesine bacısına söven taraftarları hakemin anasına bacısına söven her maçta bi çirkeflik yapan şenol güneş bu kadar antipati toplayan şeyler uzun sürmez bakın görün bu sene sonunda bi düşüşü olucak şenol güneşin hepimizin içinin yağları eriyicek izlerken zevk alıcaz.

İnşallah hocam ben hayatım da bu kadar antipatik bir adam görmedim ya. takımın oyuncuları da tamamen antipatik. Geçen Aykut söyledi tamamen katılıyorum. Burda puan almak mümkün değil dedi doğru adamla hakemle beraber döve döve alıyorlar..

Aynen hocam şu talisca her maçmı itci haraketler yapar pis meymenetsiz quaresma 3 kişi yumruklar 5 maç ceza alır şerefsiz takımın şerefsiz taraftarları ve yönetimi adamı barış güverciniymiş gib korur 2 senedir önüne gelene tekme atan quaresma her maç hakemi baskıya zorlayan tolgay arslanla her maç birisine küfür eden ortalığı karıştıran şenol güneşle her zaman boş konuşan en son transfer şikesi mertcan çam ortaya çıkınca konusunu bile açmayan fikret ormanla 31. haftada hayatlarının düşüşüne başlicaklar inşallah biz yapamadık o kadar iyi oyuncularımız ve teknik direktörümüz yok malesef ama Galatasaray şu anda aşırı havada yarın konya maçındada son nefesime kadar Galatasaray'lıyım umarım 31. haftadada beşiktaşa acı çektirirsiniz 2011 2012 2012 2013 2013 2014de vs hiç bu kadar skandal olmuyordu ne zaman bu beşiktaş yarışa girdi her hafta bi beleş penaltıyla görülmeyen kırmızı kartla gol kazanmalar vs artık cidden mide bulandırıcı oldu beşiktaşlılarda iyice galibiyet havasına girip çirkefleşinde düşüşleri içten bile değil.

biraz daha abart. malzeme çıktı senin gibilere de nasıl beşiktaşa saldırsam diye dört dönüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prossi -- 10 Mart 2018; 23:54:47 >

• serserim06 kullanıcısına yanıt
    Senin bir halt gördüğün yok güzel kardeşim. Anca çamur atmak. 2 şampiyonluk alınmış. Futbol oynamışız mücadele etmişiz yok sizde. Hakemlerle fedarsyonla der geçersiniz siz.

2 yıldır bozuk plak gibi aynı şeyi söyleyip duruyorsunuz..

Galatasaray büyük bir klüp saygı duyuyorum. Eyvellah. Sizde saygı duymayı öğrenin.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Beşiktaşın bize göre kadroları daha kaliteli olmasa da rotasyonu kaliteli ve alternatifli.Bir de birbirlerini tanıyan,birbirleriyle oynamaya alışık bir takım.Şampiyonluk tecrübeleri olması da bir avantaj.

Aslında bizim kadrodan memnunum ama daha yeni yeni sistem oturmaya başladı.Hani dostluklar iyi günler,kötü günler yaşaya yaşaya pekişir ya bizim takım kağıt üstünde benim için daha iyi olsa da tecrübe olarak eksiklerimiz var.O konuda da gerçek galatasaraylı teknik ekibimize güveniyorum.En azından yenilince,berabere kalınca bizim gibi gerçekten üzülecek bir ekip galatasarayı yönetiyor.Tudor olsa ne yapayım kardeşim diyip evine eğlenmeye gidecekti.Fatih hoca uyumaz,uyutmaz en azından

Bu kadar olayın yaşandığı senede hala zirvede olmamız bile benim için çok önemli.En kötü ihtimal bu yıl şampiyon olmasak bile önümüzün aydınlık olduğunu düşünüyorum.Bu takımın iskeleti birden fazla şampiyonluk ve avrupada ciddi başarı elde edecektir.Hakıkaten gomis,rodriguez,feghouli,fernando,mariano,maicon,serdar,yuto filan özledik takımı yahu.Yarın olsa da izlesek.

Bir de fikstür zor muhabbetiyle medyanın gazına gelmeyelim.Kim bizimle oynayacaksa onun fikstürü zor şeklinde düşünerek sahada yüzde yüzümüzü vererek oynarsak inşallah sene sonu şampiyonlukla sonuçlanır.

• quote:

Bir Galatasaray hocası bugün Şenol Güneş'in yaptığını yapsa yemin ediyorum küfürlere doymam.

Böyle maç kazanacağımıza kaybedelim gerekirse şampiyonluk falan da gitsin. Karakterimiz ve armadaki asalet yeter.

Şenol Güneş'e laf edenler acaba utanırlar mı?

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    tacı atan oyuncu Ahmet Oğuz: Tacı uzun atmak için biraz gerildim. Koştum. Şenol hocaya yakın bir yerden attım. Şenol Hocayı taç pozisyonunda aniden gördüm, oyuncularına taktik vermek istiyordu. Fazla büyütülecek bir konu değil.

boş adam görmek için güzel mekanmış , yine iyi güldürdünüz.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rock.n.Rolla -- 11 Mart 2018; 1:35:6 >
  • O kesikli çizgiler şenol hocanın geçmemesi gereken yerler değil mi? Maç içinde 100 taçın 99 u böyle mesafe kaymaları ile atılıyor. Bunu karşı olduğum için söylemiyorum bence konu oldukça gereksiz ve saçma. Ancak kural ihlallerinden bahsedeceksek bu olayda atlanmasın

• quote:

quote:

quote:

Bir de numara yapıyor taktik veriyor gibi. Cuk oturmuş yemin ederim Bjk ye, bu kadar yakışamaz yani bir takıma. İnşallah o hareketleri bizim sahada da yapar.

Ne yapacaksiniz mesela sizin sahada yaparsa ? Meraktan soruyorum yanlis anlasilmasin.

Ne yaparsa misliyle iade alacak, bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Şenol 30sn el kol yapıp tacı attırmadı, karaktersiz hakem +4 uzatma olan maçta 93:50 de maçı bitirdi. Bu herif şimdi hakemlik mesleğinden para kazanmaya devam edecek. Resmen kepazelik...

Herkes Gençler değil hocam öyle 1 tane bala beleşe atıp üstüne yatacaklar. Başka takım olsa bunlara en az 3 tane atard bugün. Bunların rezil futbolunu görünce takımımla gurur duyuyorum valla. Heriflerin bütün hücum hattını topla Gomisin tırnağı etmez.

eli ayağı düzgün takım derken.fenerle galatasaraya 3 tane attık gönderdik.Size 6-7 tane atamadığımıza dua edin. kimin beynini takıp foruma yazıyorsun anlamıyorum

Ligin ikinci yarısı bizimle maç yaptın mı bizim sahamızda? Bize 3 attınız diye lig bitsin o zaman, sonuçta tarihi başarınız. İki kelime cevap yazamayınca hemen hakaret ediyorlar beyin meyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 11 Mart 2018; 2:12:37 >

• 
Sayfa: önceki 37063707370837093710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.