Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28782879288028812882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafam rahat yemin ediyorum, fatih hocam herşeyi halleder.

Eskiden düşüne düşüne bir hal olurduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son Beşiktaş'ı yenip gitmişti, hani sahaya atladıkları maç

Nerde kalmıştık??

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Yönetime kesin fatih hocaya yakın olan birini almıştir. Kim acaba.

albayrak
  • Sneijder da gelse tadından yenmez . Kimse yaslandı felan demesin düşük ücretle alicaz . Olusu bile yeter onun bı sut çeker maç bitti. Bknz GS FB bir sağa bir sola

Gomis
    Belhanda. Sneijder. Feghuli

Fernando. Ndiaye

Şuraya bak be ne olurdu ha

Hee bide Fatih Terim'in ölümcül önde baskısı var tabi .

Bknz emre belezoglu " bittik biz beyler bittik "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darwin7 -- 22 Aralık 2017; 11:18:2 >
  • Arkadaşlar hepimiz sevindik ama terim in gelmesiyle ne göztepe maçı ne de şampiyonluk çantada keklik.

Birkaç hafta önce de uçuyorduk yere çok sert çakıldık.

Terim in gelmesiyle ortalık karıştı, şampiyonluk ihtimalimiz arttı ama yine de temkinli olmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

albayrak

Dursun kazanır mı sence seçimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ünal Aysal döneminde yaşananlardan sonra istifa etse,Milli takıma karşı en azından Şenol Güneş gibi dik durabilse,kebabçı olayları hiç yaşanmasa,tazminat ve aldığı paralarla gündeme gelmese bugün arkasında çok daha farklı bir kalabalık bulacaktı.Ben sırıta sırıta Demirören ile anlaşma imzalamasını unutamam ki bir önceki sezon başına gelmeyen kalmamıştı 6 maç falan ceza almıştı vs....

Sevinmedim desem yalan olur ama yine de içim bir buruk.

Milli takıma aysal yolladı.. Şenol'u Fikret yollmadı.. İş Galatasaray'dan almak olunca vatan millet meselesi oluyor, başkalarına gelince tercih..
  • quote:

quote:

quote:

albayrak

Kazanır.. erken seçim olmasa belki kazanamazdı ama kazanır..hazır olan bir aday yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Kafam rahat yemin ediyorum, fatih hocam herşeyi halleder.

Eskiden düşüne düşüne bir hal olurduk

Fatih Terim yıprandı eskisi kadar iyi değil, eldeki kadro yabancılardan oluştuğu için gaz veremez falan diyorlardı ama öyle olsa gelmezdi Birde Dursun Özbek varken gelmesi efsane oldu ama benim fikrim sabit, Dursun istifa

• desparados_532 kullanıcısına yanıt
    simdi kaynak aramaya vaktim yok milli takimin basindayken haftalik 200 bin tl aldigi donemde haftaligi yatmadi diye boyle terbiyesizlik olurmu biz isimizin basindayiz biz antremana gec geliyomuyuz oarayi gec yatiriyolar dedigini herkes biliyo

o sabah para yatmadi gecikti diye sinirlenmis beyfendi antremana ogleden sonra cikti

• Judge Man kullanıcısına yanıt
    Blok.
  • Fatih Terim'in dönmesiyle birlikte, Galatasaray hisseleri %7,5 yükselişle açılmasının ardından şu anda 4,4 primle işlem görüyor.
  • Terim'in gelmesi iyi oldu. Tudor'un her hafta takımı çorbaya çevirmesi, hatalı kadro çıkarması, oyunu kenarda izleyip hamle yapmaması gibi saçmalıklardan kurtulduk. Tek endişem transferler. Hoca transferleri mutlaka aklıyla yapmalı. Odundan futbolcu yaratırım, ben büyük hocayım diyerek kafasındaki oyun planına uymayan oyuncuları alırsa o zaman bittiğimizin resmidir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

albayrak

Kazanır.. erken seçim olmasa belki kazanamazdı ama kazanır..hazır olan bir aday yok..

Duygun Yarsuvat güçlü birini çıkarmak için uğraşıyormuş hatta kendisi bile gelebilirmiş 4 aylığına. Esas soru şu. Yeni bir başkan gelirse Terim ile devam eder mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

albayrak

Duygun Yarsuvat güçlü birini çıkarmak için uğraşıyormuş hatta kendisi bile gelebilirmiş 4 aylığına. Esas soru şu. Yeni bir başkan gelirse Terim ile devam eder mi ?

Terim geldiği için bu saatten sonra dursun gitmez bence..

• [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
    [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
    [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 22 Aralık 2017; 11:29:27 >

• Kendisine teklif götürüleceğine, hadi götürülse de kendisinin kabul edeceğine hiç ihtimal vermiyordum. Ters köşe oldu benim için.

Terim kariyer olarak başarılı mıdır? Kesinlikle başarılıdır. Galatasaray kariyeri olarak başarılı mıdır?Başarılı olmanın ötesinde efsane durumdadır. Bunun tartışılması bile abes.

İyi bir teknik adam mıdır? Evet, genel anlamda iyidir. Camiada yarattığı şu ölü toprağını üzerinden atma hissi bile önemli bir kriter. Yalnız insan ilişkileri, yönetimi, medya-yönetim vs ile ilişkiler konusunda kendisini güncellemesi gerekiyor. Umarım bunun farkındadır ve yapabilir.

Ben Aysal zamanı Galatasaray'da ayrılışına bozulmamıştım. Yıldırım Demirören gibi rezil bir karakterle iş yapmayı içine sindirmesine bozulmuştum. Bir de kebapçı ve Arda olayları yakışmadı kendisine. Özellikle kebapçı olayı bence kumpas gibi birşeydi. Muhattap bile almaması gerekirdi. Oltaya geldi orada. Hata etti. Arda olayında da olayı tırmandırmayıp şu veya bu şekilde kestirip atmalıydı. Teorime destek veren olaylar bunlar. İnsan ilişkileri ve adam yönetimi tarzı ne yazık ki hala 20 sene öncesinde kalmış. Umarım son yaşadığı tecrübelerle kendisini bu konuda geliştirmiştir. Gelişimin yaşı yok.

Benim takıldığım bir diğer konu da; ben "tepe"nin Terim ile ilgili olumsuz bir bakış açısında olduğunu sezinliyorum 2-3 senedir. Bu bakış açısındaki değişimin sebeplerini bilemem. Ama öyle bir durum kesin var bana göre. Olmasaydı, mesela o kebapçı esnafı böyle bir işe kalkışmazdı. Hadi kalkıştı, un ufak edilirdi. Yine aynı şekilde çok daha başarısız olunsa dahi Milli Takım'dan gönderilmezdi. Endişem "tepedeki"nin bu bakış açısının kraldan çok kralcılar tarafından bir görev telakki edilip Galatasaray üzerinden Fatih Terim'le uğraşılması ve engellenmesi. İşte bu bizi çok zora sokar. Umarım benim endişelerim boşa çıkar bu konuda.

Son olarak; hayırlı uğurlu olsun. Yuvana hoşgeldin Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galathian -- 22 Aralık 2017; 11:28:53 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

albayrak

Terim geldiği için bu saatten sonra dursun gitmez bence..

Dursun zaten adaylıktan çekilmeyecekti. Ama kelimenin tam anlamıyla sağ gösterip sol vurdu. Terim ile ilgili sorulara cevap vermedi, teknik adam isini devre arasında halledeceğiz dedi, ama yöneticilere haber vermeden gizli bir şekilde kendi gidip halletti. Adnan Polat bile getirememişti Terim'i.

• Diğer takımlar'ın sayfasına bir gireyim dedim, herkes bizi konuşuyor. Kendilerini kandırmak konusunda ustalar harbiden. Kimisi diyor takım yabancı fatih terim etki edemez, kimisi diyor bağırır cağırır hakemleri etkisi altına alır, tinerci tayfa da garanti şampiyonuz demelere başlamış, şu tinere biraz ara verin ya bu kadar boş ve düşünmeden konuşulmaz

özet geçmek gerekirse; kuşlar tutuştu ve korkudan ne diyeceklerini şaşırıyorlar..

GERÇEKLERİ SİZ DE GÖRÜYORSUNUZ KENDİNİZİ KANDIRMAYIN KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK GELİYORUZ GÜMBÜR GÜMBÜRRR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Heykens ilk geldiğinde geçici antrenor olrak gelmişti zaten diğerinde adam emekliye ayrıldı kendi gitti bizde öyle mi adamları kovup kovup vaştan çagırıyoruz sen 2- 3 defa kovulduğun bir iş yerine tekrar çalışır mısın

Tekrar çağıran aynı kişi değil o yüzden çalışabilirdim.

O zaman söylecek pek bişey yok ama zaten asıl konu fatih hoca nın kabul etmesi değil kulupleriniz hep aynı şeyi yapıyor olması ve bu şekilde hiç bir yere varamayacak olduğumuz gerçeği hiç bir zaman yenilikçi olamadık hep eski kafayız malesef eski kafalılık hep sonunda yenilmeye mahkumdur futbolda değil her sektörde veya her yerde neyse bakalım Galatasaray için hayırlısı olsun

Sizde Aykut'u tekrar getirerek hata yaptınız. 2011 şampiyonluğunun mimarı Alex'ti ama Aziz Aykut'un yaptığını zannediyor.

Yazdığımı dikkatli okursan zaten ben sadece gs den bahsetmiyorum türk futbolundan bahsediyorum arkadaşım keşke tek hatamız o olsaydı .

• 
Sayfa: önceki 28782879288028812882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.