Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    928 Mesaj
    Galatasaray taraftarının çoğunluğu bu adamı istiyor benim de sevmediğim yönleri var ama farklı düşünen ciddi bir çoğunluk var. Yapacak bir şey yok demokrasi.

Fatih Terim başarı getirir bence bu sefer milli takım defteri de kapandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 22 Aralık 2017; 10:30:51 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

DUYURU | Fatih Terim'in imza töreni saat 15:00'te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda gerçekleşecektir.

Hocanın ilk yardımcısı Levent Şahin oldu.

Levent Şahin nasıl Hasan Şaş'a göre ?

Milli Takım'dan yardımcısı Adanaspor'da da çalışmıştı o da Adanalı.
    |
    |
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #36 Marcelo Saracchi #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #70 Henry Onyekuru #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Çavuş
    50 Mesaj
    ÇOK YERDE GÖRÜYORUM TERİM GELDİ DİYE GALATASARAY'I BIRAKIYORUM DİYE MESAJLAR ATILIYOR BENCE GERÇEK GALATASARAYLI DEĞİLLER SADECE BÖYLE BİR ALGI OLUŞTURMAK İÇİN YAPILIYOR, GERÇEK GALATASARAYLI İÇİN ASIL OLAN TUTTUĞU TAKIMIDIR BAŞARILAR ŞAHISLAR GEÇİCİDİR BU ŞEKİLDE BAKMAYANLAR TARAFTARIM DEMESİN.BİZ HER ŞARTTA DESTEKLERİZ TAKIMIMIZI BÖYLE OLMASI GEREKİR AMA YAPTIKLARI HATALARI TABİ Kİ ELEŞTİRİRİZ BENDE ŞAHSEN FATİH TERİM YOKSA GALATASARAY OLMAZ ALGISINA KARŞIYIM AMA ŞU AN İÇİN EN AKILLI ÇÖZÜM FATİH TERİM'DİR. AKSİNİ SÖYLEYEN BİLİN Kİ HİÇ BİR ZAMAN GALATASARAYLI OLMAMIŞTIR.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yasir3

Terim muhtemelen bizim müslümboyları kesecektir ilk iş olarak. Ve muhtemelen de Sinan gümüş ü parlatacak, Hakan balta gibi emektarı tekrar kazanacaktır.

FT 3. döneminde, Hakan hala sol bek iken, onu kesip o mevkinin adamı olmayan Riera'yı koymuştu. 34 yaşına gelmiş adamı oynatmaz daha. En fazla yedek olur, zaten sözleşmesi de sezon sonu bitiyor.

Sinan'ı ise kim gelirse gelsin adam edemez. Boşa uğraşacağını da sanmıyorum.

Yabancı olayına açık fikirli bakan adamlardandı FT. İlla Türk oynatacağım diye tutturmayacaktır, kim iyiyse onu oynatır genelde. Bazı oyunculara güvendiği için kötü de oynasa bol bol onlara forma verir gerçi; Selçuk bunlardan biri olabilir mesela.

Bu arada uA unutmaz inşallah: Dursun Özbek gitmeli. Bende twitter falan yok beyler siz bastırın bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 22 Aralık 2017; 10:33:47 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Fatih terimi karakter olarak sevmem doğruya doğru. yalnız Galatasaraydaki başarılarına bakmak lazım, 6 şampiyonluk 6. Bazı takımların tarihleri boyunca 6 şampiyonluğu yok. UEFA kupası şampiyonlar liginde çeyrek final. Açık söyleyim şampiyonuz şampiyon yapar kimse heveslenmesin. Devre arası transfer şart tabi oda yapılacak zaten. Fatih terimin olduğu yerde hoca olarak tartışmam demiştim, olduğu yerde Galatasaray şampiyonluğun en büyük adayıdır. Göztepe yi rahat geçeriz bu hafta muhteşem bir atmosfer olacak arenada...

Bu sefer rakipler güçlü olduğu için takviye şart. 12-13 kişilik bir kadromuz var. Ve ilk 11'de sol bek eksik. Ama Terim bunları anlaşmadan önce düşünmüştür diye tahmin ediyorum. Bu arada imza töreni kaçta bilen var mı ?

Bugün yapılacak ama saatini bende bilmiyorum. Transfer zaten kim gelse yapılacaktı zaten fatih terim bunu çoktan düşünmüştür. Ben şuna eminim üst üste galibiyet serisi başlayacaktır takviyelerle birlikte.

Terim Belhanda'yı adam edebilecek mi bakalım.

Eder etmezse kendi bilir kesik yer..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    502 Mesaj

Heykens ilk geldiğinde geçici antrenor olrak gelmişti zaten diğerinde adam emekliye ayrıldı kendi gitti bizde öyle mi adamları kovup kovup vaştan çagırıyoruz sen 2- 3 defa kovulduğun bir iş yerine tekrar çalışır mısın

|
    |
    muratgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Heykens ilk geldiğinde geçici antrenor olrak gelmişti zaten diğerinde adam emekliye ayrıldı kendi gitti bizde öyle mi adamları kovup kovup vaştan çagırıyoruz sen 2- 3 defa kovulduğun bir iş yerine tekrar çalışır mısın

Tekrar çağıran aynı kişi değil o yüzden çalışabilirdim.
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    quote:

quote:

O zaman söylecek pek bişey yok ama zaten asıl konu fatih hoca nın kabul etmesi değil kulupleriniz hep aynı şeyi yapıyor olması ve bu şekilde hiç bir yere varamayacak olduğumuz gerçeği hiç bir zaman yenilikçi olamadık hep eski kafayız malesef eski kafalılık hep sonunda yenilmeye mahkumdur futbolda değil her sektörde veya her yerde neyse bakalım Galatasaray için hayırlısı olsun

• Binbaşı
    1809 Mesaj
    Terimi görücez zaten şampiyon yapamassa takımı tudordan pekte artısı olmayacak, yabancı ligi tanımayan biri geleceğine terim gelsin en azından gereksiz basın baskısı yemez. Yabancı gelse basın harıl harıl başlıcak sallamaya.
    |
    |
    Fenerli olarak söylüyorum, Fenerin bu sene hiç şansı yok. Zaten çok azdı, Fatih Terim gelince bitti. Aykut Kocamanın korkak futbolu Terimin oynattığı baskılı futboldan çok geride kalıyor. Terim ligi çözmüş, GS ye bir alışkanlık kazandırmış. Fener belki derbilerde üstün olabilir ama en büyük sorunumuz (ki tarih boyunca böyle) Anadolu takımlarına puan kaybediyoruz. Fatih hocada böyle bi olay yok, Anadolu takımlarını dümdüz ediyor, derbilerde de fena sayılmaz. Bu adamı istemeyenlerinizi anlayamıyorum arkadaşlar. Bize karşı yarışıp aldığınız şampiyonlukların neredeyse yarısını bu adam aldırdı. Komik olmayın. Fatih hoca Cimbomun Fergusonudur, bu adamı istemeyen Cimbomlu taş olur...

|
    |
    Illusions

quote:

quote:

quote:

O zaman söylecek pek bişey yok ama zaten asıl konu fatih hoca nın kabul etmesi değil kulupleriniz hep aynı şeyi yapıyor olması ve bu şekilde hiç bir yere varamayacak olduğumuz gerçeği hiç bir zaman yenilikçi olamadık hep eski kafayız malesef eski kafalılık hep sonunda yenilmeye mahkumdur futbolda değil her sektörde veya her yerde neyse bakalım Galatasaray için hayırlısı olsun

Sizde Aykut'u tekrar getirerek hata yaptınız. 2011 şampiyonluğunun mimarı Alex'ti ama Aziz Aykut'un yaptığını zannediyor.
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD

• Binbaşı
    1425 Mesaj
    Hayırlı olsun, şu anda getirilebilecek tek Teknik Direktör (Mecburen). Umarım iyi bir futbol oynar, şampiyon olabilecek bir performans sergileyebiliriz.

Ancak bu durum şunu değştirmez, GO HOME DURSUN.
    |
    |
    Ünal Aysal döneminde yaşananlardan sonra istifa etse,Milli takıma karşı en azından Şenol Güneş gibi dik durabilse,kebabçı olayları hiç yaşanmasa,tazminat ve aldığı paralarla gündeme gelmese bugün arkasında çok daha farklı bir kalabalık bulacaktı.Ben sırıta sırıta Demirören ile anlaşma imzalamasını unutamam ki bir önceki sezon başına gelmeyen kalmamıştı 6 maç falan ceza almıştı vs....

Sevinmedim desem yalan olur ama yine de içim bir buruk.

Eskiden düşüne düşüne bir hal olurduk

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yüzbaşı
    638 Mesaj
    En son Beşiktaş'ı yenip gitmişti, hani sahaya atladıkları maç

Nerde kalmıştık??

|
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Yönetime kesin fatih hocaya yakın olan birini almıştir. Kim acaba.

albayrak

Gomis
    Belhanda. Sneijder. Feghuli

Fernando. Ndiaye

Şuraya bak be ne olurdu ha

Hee bide Fatih Terim'in ölümcül önde baskısı var tabi .

Bknz emre belezoglu " bittik biz beyler bittik "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darwin7 -- 22 Aralık 2017; 11:18:2 >
    |
    |
    Arkadaşlar hepimiz sevindik ama terim in gelmesiyle ne göztepe maçı ne de şampiyonluk çantada keklik.

Birkaç hafta önce de uçuyorduk yere çok sert çakıldık.

Terim in gelmesiyle ortalık karıştı, şampiyonluk ihtimalimiz arttı ama yine de temkinli olmakta fayda var.

|
    |
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Yönetime kesin fatih hocaya yakın olan birini almıştir. Kim acaba.

albayrak

Dursun kazanır mı sence seçimi ?
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ünal Aysal döneminde yaşananlardan sonra istifa etse,Milli takıma karşı en azından Şenol Güneş gibi dik durabilse,kebabçı olayları hiç yaşanmasa,tazminat ve aldığı paralarla gündeme gelmese bugün arkasında çok daha farklı bir kalabalık bulacaktı.Ben sırıta sırıta Demirören ile anlaşma imzalamasını unutamam ki bir önceki sezon başına gelmeyen kalmamıştı 6 maç falan ceza almıştı vs....

Sevinmedim desem yalan olur ama yine de içim bir buruk.

Milli takıma aysal yolladı.. Şenol'u Fikret yollmadı.. İş Galatasaray'dan almak olunca vatan millet meselesi oluyor, başkalarına gelince tercih..
    |
    |
Media Sözlük
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.