Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28232824282528262827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: insaatmüh.

Hahaha lig şimdi bitti iste :D bundan sonra kim gelirse toplayamaz :D terim gelecekte ki hic istemiyorum ilk seferde yine satacak birileri ile papaz olacak yine sepetleyecekler terimi :D :D milletin çoğu da zannediyor ko terim 10 yıllığına gelecek. Adim gibi eminim ilk başarısızlıkta terimi de yiyeceksiniz ahan buraya yazdim.

Neyse komediye devam :D taraftar sabırsız olduğu sürece her gelen başarısız olacak. Ara donemde 10 tane topcu alırlar iyice batirirlar.

Keşke su kulüp batsa da adam gibi birileri alıp yonetse takimi. Kaç yildir yediler yediler bir bitmedi.

Aynen öyle karşim :D :D :D

Foruma yaş sınırı lazım. Veya ekşisözlük gibi çaylaklık sistemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elvismail kullanıcısına yanıt
    belhanda maicon ciguli muslera digerleri kesinlikle hoca icin boyleydiler bakin gorun goztepe macinda nasil oynayacaklar

• Riekerink,Orhan Atik,Tudor üçlüsünden sonra bakalım hangi yeteneksiz hocayı getirecek bu yönetim

Görünen TR'de bir takımı çalıştırıp bu sezon kulübünden ayrılan biri olur gibi.
  • Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    Dur gulecem birazdan. Goren zanneder ki 50 60 yasinda kendisi.

Olacakları söyledim dokunmustur. Eğer bundan farklı bir şey olursa tekrar alintilarsin o zaman konuşursun ;)

• Darısı Dursun un başına.
  • Tudor'un gitmesi yeni bir haber değil. Daha önceden de dediğim gibi, içeriden haberim olmamakla birlikte, kişisel görüşüm bileti daha önceden kesilmişti. Sezon sonu seçim varken ve Tudor bu kadar taraftar, basın vs. tarafından linç ediliyorken bu adamın arkasında bu yönetim duramazdı. Değişim için devre arası bekleniyordu bence. İyi kötü küçük maçları kazanıyordu sonuçta; devre arası yeni hoca gelir o boşlukta felsefesini oturtur falan diye düşünülmüştür ama Y. Malatya yenilgisiyle o olay da yalan oldu tabii. Bardağı taşıran son damla oldu. Tudor kendi bacağına sıktı saçma 3-5-2'siyle. Asıl önemli olan konu kimin geleceği. Bu yönetimin kimi getirebileceği. En korktuğum ve Tudor'un bile kalmasını isteyebileceğim konu buydu.

İlk tercihleri FT olacak bence, tartışmasız. Yine olaya stratejik bakıyorum. Şampiyon olursak da Dursun Özbek diyecek 'FT'yi getirdim, şampiyon olduk; bir dönem daha başkanlığa talibim'. Şampiyon olamasak da yine D. Özbek 'Yahu kardeşim, FT'yi getirdim; yine şampiyon olamadık. Daha ne yapayım!' diyecek ve ekleyecek 'Bir dönem daha başkanlığa talibim.'. Kazan kazan durumu yani. Sene sonu seçim varken topun ağzında olan D. Özbek yönetimi riske girmek istemez. FT sezon ortası gelir mi, D. Özbek yönetimiyle çalışır mı orası tartışma konusu işte. FT'den ret cevabı alırsalar başka seçeneklere yönelirler. Artık kimi bulurlarsa bu sefer

FT başarılı olur/olmaz orasına girmiyorum. Her teknik direktör seçeneği risktir. En azından ligi bilen, camiayı bilen, yabancı oyunculara karşı olmayan biri gelecek başa. Arda'nın gelişinden de garanti kurtuluruz. Artıları bunlar. Eksileri ise son dönemde eski FT yok sanki. Özellikle Milli Takım süreci onu çok yıprattı, dışarıdan gözlemlerime göre. Süreci de iyi yönetemedi ki en büyük özelliği buydu; adam yönetimi.

Her zaman dediğim gibi hayırlısı olsun adımıza.

• insaatmüh. İ kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi sosyal medya çocukları getirdi Tudor'u göreve gerçek GSliler değil. Şimdi de gelmiş burda isyan ediyorsun.
  • Bu noktada Tudoru gondermeniz buyuk hata simdi kim gelirse gelsin oda farkli sistemler deneyerek oturtmaya calisacak buda sizin icin buyuk puan kayiplarina yol acicak.Oyle yada boyle Tudorlu Galatasaray liderken gondermek olmadi

• Mesele ligi tanımaksa çare belli. Baş harfi Y.
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Quakerboy'un dediği gibi cihat gelirse sen o zaman gör komediyi :))
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    devre arasina giriliyor zaten sorun olmaz

• yılmaz morgül mü:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    aynen taktigi ise espriler ile rakip takimin konsantrasyonunu bozmak :)

• bu kadro tam ersun yanal’a göre. ligi inlete inlete şampiyon yapar.

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Lider değiliz, belki de üçüncü olacağız bugün
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    kume dusurmesin de :)

• Niyeyse içimde daha kötü biri gelecek de bugünleri arayacağız gibi bi his var
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Ersun Yanal Gs düşmanı bi teknik direktör ve Fb li kendisi Gs ye başarı değil zarardan başka hiçbişey sağlamaz. ben olsam Yılmaz Vural a şans verirdim. Fatih Terim olmassa
  • Fatih Terim boştayken başka bir isim düşünmek Galatasaray'a zarar vermektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Niyeyse içimde daha kötü biri gelecek de bugünleri arayacağız gibi bi his var

ne varmış bu günlerde? ilk yarının bitimine 1 hafta kala 1 puan farkla liderin gerisindesin altı üstü. hadi fenerbahçe td’si aykut gibi 1-0’a yatmaya çalışan ve onu bile beceremeyen korkak biri olsa anlayacağım. ama tudor’un çatır çatır oynattığı tonla maç var. gaza gelip teknik direktör mü kovulur? resmen basın başını yedi tudor’un. böyle kulüp yönetilmez kardeşim. yeni gelecek adamın sistemini oturtması en az 5-6 haftayı bulur. tudor ile rahat bir şampiyonluk alacakken şimdi tudor’un kovulmasıyla şampiyonluğun 1 numaralı adayı değilsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 18 Aralık 2017; 12:49:39 >

• 
Sayfa: önceki 28232824282528262827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.