Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25842585258625872588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Eğer böyle çıkarsa en doğru tercih olur.
  • Feghouliyi kupa maçına göre değerlendirmeyin sakın. Misal Messi iyi oyuncu ancak çevresindeki iyi oyuncular olmasa bir hiç

Bu da o hesap. As kadro ile derbide çok daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasin oynayınca Gomis'in etkinliği düşüyor. Ben Yasin istemiyorum şahsen.

• Fatih Terim'in konuşması iyi olmuş. Canı sıkılan, Terim ile görüşüldü Tudor yolcu diye sallıyordu. Artık sallayamazlar.

• ben maça feghouli ile başlamamız gerektiğini düşünüyorum. feghouli alınmadan önce gelmesini pek istemiyordum, çünkü malum, kuzey afrikalı. gamsız.

ancak performansı beni çok yanılttı. bursa maçındaki golü beni çok derin düşüncelere sevk etti ve kendimden utandırdı.

3 maçlık cezaya kadar da sürekli üzerine koyan bir oyunu vardı. hatırlarsanız derbiyi tek başına getiriyordu bize.

netice itibariyle kanatlar yasin-feghouli olmalı diye düşünüyorum. belhanda fernando ve ndiaye'ye daha yakın oynamalı; mariano biraz daha geride ve orta alana yakın durmalı.

feghouli 60'a kadar pilini bitirir ama adriano'yu da iyice yorar. hele gökhan'ın karşısına çıkarsa gökhan'ı perişan eder çünkü hiç beğenmiyorum gg'yi. kötü oynuyor bence. adriano ise çok iyi.

60 itibariyle, yaşından dolayı bir hayli yorgun düşmüş adriano karşısına çıkacak tüfek Garry orayı darma duman edebilir. bu dakikada belhanda-eren değişikliği ile beraber kontralar dehşetengiz bir hale getirilebilir. ki maçın 60'a değin 0-0 ilerlemesi bizi değil bjk'yi stres altına sokacaktır.

çünkü bize 1 puan yetiyor. tüm zor maçlarımızı tamamlamış(genel manada) liderliğimizi korumuş ve bjk ile 6 puan farkı kapattırmamış oluyoruz. bjk ise galibiyet olmaması durumunda büyük bir bunalıma girebilir zira onların son 3 maçı bizden daha zor. sivas ve kayseri deplasmanına gidecekler ki bu iki maçtan birinde bile puan kaybetseler puan farkının 8-9 olma ihtimali var. ben bizim son 3 maçta puan yitireceğimizi sanmıyorum.

genel düşüncem, bizim için ilginç bir kazan-kazan durumu doğduğu.

kaybedersek tudor gider. uzun vadede kazanırız çünkü böyle korkak ve ne yaptığını bilmeyen bir td avrupada bize hiçbir şey kazandırmaz.

kazanırsak ya da berabere kalırsak bjk'yi bir anlamda yarış dışına itmiş oluruz.(aslında 6 puan fark hiçbir şey ancak beşiktaşlı oyuncular ligde tamamen koyverebilir.)

her ne olursa olsun umarım son gülen biz oluruz. inşallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Beşiktaş maçına feguli ile başlayabiliriz diye düşünüyordum fakat kupa maçını gördükten sonra kesinlikle ilk 11 oynamaması lazım. Tamam önemli maç değildi falan ama sen 3 haftadır oynamamışsın sahaya çıkıp sonuna kadar elinden geleni yapman lazım. Hırsını göster, mücadele et, karakterini koy sahaya taraftarın gönlünü kazan. Hiçbir şey yapmadı. Bu formsuzluk falan değil resmen iplemedi maçı. Her halinden belliydi. Rakip kim olursa olsun giydiğin formaya ve yaptığın işe saygın olacak. Çoğu kişi büyük beklentiler içinde olduğu için bu tavrını görmezden geliyor ama ligin ilk yarısı bitti hala oynayacak. Umarım elimizde patlamaz bu adam...

Bence patladı bile. Bu senenin latodan sonra en kötü transferi. (performans açısından)

Erkenden çöp ilan etmeyin adamı. Takıma uyum sağlayıp form tutsa Valbuena etkisi yapar. Bu senenin en fiyasko transferi maliyeti göz önüne alındığında Belhanda.

En fiyasko transfer dediğin belhanda, savunduğun sofiane dan takıma daha çok katkı sağladı. Birini korumaya çalışırken iyi olanı da kötülemeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 29 Kasım 2017; 18:22:16 >

• Tudor un derbi de işi zor. Yasin ile başlarsa neden sofiane ile başlamadı diye eleştirilecek. Sofiane ile başlarsa da neden yasin ile başlamadı diye eleştirilecek. Türkiye de teknik direktörlük zor iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Fatih Terim'in konuşması iyi olmuş. Canı sıkılan, Terim ile görüşüldü Tudor yolcu diye sallıyordu. Artık sallayamazlar.

Beşiktaşa yenilsin yine sallarlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

quote:

Beşiktaş maçına feguli ile başlayabiliriz diye düşünüyordum fakat kupa maçını gördükten sonra kesinlikle ilk 11 oynamaması lazım. Tamam önemli maç değildi falan ama sen 3 haftadır oynamamışsın sahaya çıkıp sonuna kadar elinden geleni yapman lazım. Hırsını göster, mücadele et, karakterini koy sahaya taraftarın gönlünü kazan. Hiçbir şey yapmadı. Bu formsuzluk falan değil resmen iplemedi maçı. Her halinden belliydi. Rakip kim olursa olsun giydiğin formaya ve yaptığın işe saygın olacak. Çoğu kişi büyük beklentiler içinde olduğu için bu tavrını görmezden geliyor ama ligin ilk yarısı bitti hala oynayacak. Umarım elimizde patlamaz bu adam...

Bence patladı bile. Bu senenin latodan sonra en kötü transferi. (performans açısından)

Erkenden çöp ilan etmeyin adamı. Takıma uyum sağlayıp form tutsa Valbuena etkisi yapar. Bu senenin en fiyasko transferi maliyeti göz önüne alındığında Belhanda.

En fiyasko transfer dediğin belhanda, savunduğun sofiane dan takıma daha çok katkı sağladı. Birini korumaya çalışırken iyi olanı da kötülemeyelim.

Aynı sayıda maç oynamadılar ama.

• quote:

Tudor un derbi de işi zor. Yasin ile başlarsa neden sofiane ile başlamadı diye eleştirilecek. Sofiane ile başlarsa da neden yasin ile başlamadı diye eleştirilecek. Türkiye de teknik direktörlük zor iş.

Cevabı gayet basit. Sofiane şuan ilk 11'de başlayacak durumda değil. 60'dan sonra falan girer.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı sayıda maç oynamadılar ama.

Mevcut durumda belhanda nın katkısı sofiane dan daha fazla. Sofiane tempo kazanır fayda sağlamaya başlar o zaman sağlıklı sekilde değerlendiririz.

• tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Dediğin mantıklı ama Yasin-Rodri ile başlayıp ikinci yarı Feg'i oyuna sokacak gibi geliyo bana. Antrenmanlarda form durumuna göre Feg'i de 11'e koyabilir.

Bu arada Feghouli'yi kupa maçına göre mi değerlendiriyor bu değerlendirenler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Fatih Terim'in konuşması iyi olmuş. Canı sıkılan, Terim ile görüşüldü Tudor yolcu diye sallıyordu. Artık sallayamazlar.

Beşiktaşa yenilsin yine sallarlar

Terim üzerinden sallamazlar en azından. Canı sıkılan Terim diyor anasını satayım.
  • Derbide çirkef adamlar lazım bize. Çok iyi oynamamıza gerek yok. Çirkeflik, oyunu yavaşlatmak, rakibi tahrik edip kırmızı kart aldırmak, derbi kazanmanın şartlarındandır. Ne kadar iyi oynarsan oyna bahsettiğim özelliklere sahip bir takım değilsen derbilerde asla kazanamazsın. Çünkü burası Türkiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

Feghouliyi kupa maçına göre değerlendirmeyin sakın. Misal Messi iyi oyuncu ancak çevresindeki iyi oyuncular olmasa bir hiç

Bu da o hesap. As kadro ile derbide çok daha iyi olur.

Çevresindekiler Messi olmasa bir hiç demeye çalıştın heralde

Ya da sen hiç bir Barcelona maçını Messi olmadan izlemedin.
  • Bazı laf atanlar olmuş güldüm. Evet Feguliyi kupa maçına göre değerlendiriyorum var mı itirazı olan? Yazılanı okumakta güçlük çekiyorsunuz sanırım. Mesele iyi yada kötü oynaması değil. Sen haftalardır saçma sapan bir sebepten dolayı oynamamışsın. Her ne olursa olsun sahaya çıkıp elinden geleni yapman lazım.

Tekrar yazıyorum giydiğin formaya ve yaptığın işe saygın olacak. Sahada vurdumduymaz tavırlar, her halinden belli olan memnuniyetsizliği aldığı her topu şut diye tribünlere çekmesi son derece lakayıt hareketler. Kötü oynamak ayrı birşeydir oynamak istememek apayrı birşey. Bu adam resmen oynamak istemiyordu.

Bunu söylediğim için hemen bana vuracaksınız biliyorum zerre kadar umrumda değil. Profesyonellik nasıl olur görmek istiyorsanız leş Negredo ve Lens’in yedek kalmanın hırsıyla 2. lig takımına karşı nasıl oynadığına bakın bir de Feguli’ye. Başka birşey söylemeye gerek yok.

Ben takımın iyiliğini sizden çok istiyorum merak etmeyin. Uyum sorunundan dolayı böyledir diye iyimser yaklaşıyorum. Oynayıp takımın bir parçası oldukça daha yararlı olacaktır umarım.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    %100 katılıyorum. aynı nedenden tarık ıslıklanmamalıdır. üzerinde GALATASARAY forması taşıyan kimse ıslıklanmamalıdır. bu da bizim saygımız açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

%100 katılıyorum. aynı nedenden tarık ıslıklanmamalıdır. üzerinde GALATASARAY forması taşıyan kimse ıslıklanmamalıdır. bu da bizim saygımız açısından.

tarık yada başkası üzerindeki formanın yükünü kaldıramıyoprsa bırakmalıdır bırakmıyorsa ıslıklanmayı hak eder sonuçta futbol seyirciye oynanıyor tek başlarına oynayacak kadar zengin değiller tarık yada başkası farketmez sen kendine bakmaz gelişim sağlayamaz isen dibe mahkumsundur birde kendisini formasını giydiği takımdan üst gören futbolcunun takımda işi olmaz yıldızda olsa farketmez sahada dün feghouli görmedim desem yalan olmaz sakat olabilirsin yeni form tutarsın o ayrı konu
    bugün sivas ve bucaspor maçına baktım bucaspora özenmemek elde değildi adamlardaki kadronun yaş ortalaması ve oynana oyun örnek niteliğindeydi puan durumları iyi olmayabilir fakat gelecek var bu takımın gençlerinde saruhan fındıkçıya bakıyorum orta sahada adamı düşürmek için elinden geleni yaptı sivaslı oyuncu ndiaye gibi ayakta kaldı bu çocuk daha 20 yaşında birde bizim tarığa bak üflesen göçüyor dünkü maç için değil her zaman öyle ben o adamdan futbolcu olacağına inanmıyorum umarım bir daha sahaya çıkmaz ve ıslıklanmaya gerek duyulmaz birde latovlevici var onuda görmeyiz umarım alt yapıdan çıkanlardan koysunlar hiç mi yetiştiremediler

• i.y4114 kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi tabii ki orası öyle herkes kendine bakacak. ama lato'ya yapılan mesela çok yanlıştı. kimsenin adamı beğenmedi diye oyundan çıkarttırmaya hakkı yok. herkes formanın hakkını vermeli ama ıslıklayınca bırakmyıor kimse :)

ben ağzıma geleni söylüyorum ama benim formamı terleten oyuncuyu maçta ıslıklamak bir şey getirmez bir ara su şişesi falan atacaklar sandım
  • 
Sayfa: önceki 25842585258625872588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.