Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
90.451
Cevap
123
Favori
3.129.865
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    123 Mesaj

Dediğiniz çok doğru transfer ,oyuncu lazım ama herşey bu değil taktik varsa oyuncu sisteme ayak uydurmalı.
    İzlanda milli takımını kim biliyor 11'ini kimse ama sistemleri taktikleri var keza aynı şekilde raineri leichster gibi.
    Kısaca özet Tudor iyi bir taktisyen değil eksik dersem hata etmiş olurum Galatasaray kariyerine bakarak yaşıda genç zaten .
    Bakalım ilerleyen günlerde ne olacak
    |
    |
    Beamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7476 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Muslera bana güven vermiyor artik. Bize cok mac kazandirdi ama suan formda degil. Carasso ya sans verilmeli ligte bjk macindan sonra.

Muslera yı keserse bir daha kazanması zor olur. Şu anda cedric in de ne vereceği belli değil. Muslera Kötü başlar iyi bitirir. Beklemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Dediğiniz çok doğru transfer ,oyuncu lazım ama herşey bu değil taktik varsa oyuncu sisteme ayak uydurmalı.
    İzlanda milli takımını kim biliyor 11'ini kimse ama sistemleri taktikleri var keza aynı şekilde raineri leichster gibi.
    Kısaca özet Tudor iyi bir taktisyen değil eksik dersem hata etmiş olurum Galatasaray kariyerine bakarak yaşıda genç zaten .
    Bakalım ilerleyen günlerde ne olacak

Ranieri yi kriter almamak lazım. Bazen sürpriz takımlar şampiyon olabiliyor. Bunun teknik taktikle cok alakası yok. Oyle olsaydı bir sonra ki sezon da aynı grafik devam ederdi. Ya da ranieri çok iyi bir taktisyen olsaydı şu anda nantes değil de premiere lig de zirveyi zorlayan bir takimi calistirirdi.

|
    |

Dedğiniz gibi şampiyonlar ligi için bile minimum 2-3 hatta 4 futbolcu lazım. Bu kadroyla galibiyet almak bile zor olur. İlk onbirimiz derli toplu bir onbir değil bu yüzden zor maçlarda tökezliyoruz. Sağlam bir hocayla elbette biraz daha oturaklı ve dengeli hale gelebiliriz ancak ahım şahıö bir fark olmaz. Hele avrupada..

Sol bek, savunma göbek, sol açık, orta saha göbek ve hatta belhandanın sağlam bir isimle değişmesi halinde ciddi bir takım olabiliriz. Beş transfer yapmak ise kolay değil o yüzden ben seneye de istediğimiz bir takım görebileceğimizden emin değilim. Doğru planlama ve sağlam gelirler olursa devre arası ve sezon sonuna bölüşerek bu beş mevkiye sağlam isimler getirilirse ciddi manada gelecek sene tutulamayabiliriz. Ancak zor. Bir iki isimle ya da kalitesiz isimlerle bir dahaki sezona başlarsak aynı senaryolara devam. O sezondan sonra da zaten elimizdeki iyi futbolcuların ya satışı olur giderler ya da performanslarını kaybederler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yer gök kırmızı..

• Yarbay
    2799 Mesaj
    [25 Şubat 2020 12:36:02 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Tudor: "Oyunun geneline bakıldığında ilk yarıyı beğenmedim. GS gibi bir takım evinde 3.lig takımına karşı oynuyorsa daha etkili bir performans göstermeli. 2.yarı iyiydik."

|
    |
    Aslında Tudor büyük maç kazanamıyor diye birşey yok. Galatasaray ile kazanamıyor. Karabük'te TS'yi 4-0, BJK'yi ve GS'yi 2-1 yendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamless Dream -- 29 Kasım 2017; 13:30:27 >
    |
    |

Hala bjk'yi yeneceğimize inanan veya bjk karşısında adam gibi bi futbol oynayacağımızı düşünen varsa ağır hayalperesttir..

Ben 4. haftada itibaren Takımın yetersiz olduğunun farkınaydım tweetlerim mevcut herkez süperiz mükemmeliz derken ben ayrıntıları ve balon olduğunu görüyordum..

Gomis olmasaydı şuan 4. veya 5. sıradaydık..

Belhanda en büyük balondur.

• Yarbay
    3120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Arkadaşlar diyelim şampiyon olduk Tudorla 2 sene daha sözleşme yapıldı Şampiyonlar liginde hangi rotasyonlu kadro ve hocayla oynayacağız ?
    Orası şampiyonlar ligi taktiğin yoksa yenilirsin bu kadar basit herşey fizik gücüyle alakalı değil fakat Tudor tam tersine " herşey taktik vs değil motive ve beyin " diyor

Motivasyon önemli de takımın hiçbir büyük maça iyi bir motivasyonla çıktığını görmedim bu sene.

|
    |

Derbileri hiç kazanamayan Gs artık yarısını kazanmaya başlar ve ligi şampiyon bitirir.

Seneyede gomis kalitesinde 1 forvet ve kaliteli bir stoper ile şampiyonlar ligine gidilir.

Bu arada takımdaki çöpler gönderilir. Rodriges gibi hareket ve maça etki edebilecek 2 3 tane yedek ve 11 e monte edebılecek adam aldık mı düzlüğe çıkarız.

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Devre arasında Sol kanat ve sağlam sol bek alırsak takım ligin ilk haftalarındaki gibi skor almaya devam eder.

Derbileri hiç kazanamayan Gs artık yarısını kazanmaya başlar ve ligi şampiyon bitirir.

Seneyede gomis kalitesinde 1 forvet ve kaliteli bir stoper ile şampiyonlar ligine gidilir.

Bu arada takımdaki çöpler gönderilir. Rodriges gibi hareket ve maça etki edebilecek 2 3 tane yedek ve 11 e monte edebılecek adam aldık mı düzlüğe çıkarız.

Şampiyonlar ligine daha deneyimli bir teknik adamla gitsek daha iyi olur gibi.

Insallah dedigin gibi olur.

|
    |
    auto_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Devre arasında Sol kanat ve sağlam sol bek alırsak takım ligin ilk haftalarındaki gibi skor almaya devam eder.

Şampiyonlar ligine daha deneyimli bir teknik adamla gitsek daha iyi olur gibi.

Deneyimi maç yaparak kazanirsin. Avrupa kulüplerine bak hep genç teknik adamlar. Terim milli takimin başına geçmeden önce Ankaragücü, Göztepe, Türkiye u21 takımında çalıştı. Şansı da yanindaydi sonrasında ülkenin 1 numaralı teknik adamı oldu.

|
    |

• Yarbay
    2799 Mesaj
    Fatih Terim: "Galatasaray ile herhangi bir görüşmem olmadı. Olsa zaten söylerim."

|
    |

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

feghouli ilk 11 başlamamalı 2.yarı girip oyunu hareketlendirebilir kupa maçında yokları oynadı.

Bence ilk 11 olmalı maçın gidişatına göre yerine yasin girmeli

|
    |
    Beşiktaş maçına feguli ile başlayabiliriz diye düşünüyordum fakat kupa maçını gördükten sonra kesinlikle ilk 11 oynamaması lazım. Tamam önemli maç değildi falan ama sen 3 haftadır oynamamışsın sahaya çıkıp sonuna kadar elinden geleni yapman lazım. Hırsını göster, mücadele et, karakterini koy sahaya taraftarın gönlünü kazan. Hiçbir şey yapmadı. Bu formsuzluk falan değil resmen iplemedi maçı. Her halinden belliydi. Rakip kim olursa olsun giydiğin formaya ve yaptığın işe saygın olacak. Çoğu kişi büyük beklentiler içinde olduğu için bu tavrını görmezden geliyor ama ligin ilk yarısı bitti hala oynayacak. Umarım elimizde patlamaz bu adam...

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Beşiktaş maçına feguli ile başlayabiliriz diye düşünüyordum fakat kupa maçını gördükten sonra kesinlikle ilk 11 oynamaması lazım. Tamam önemli maç değildi falan ama sen 3 haftadır oynamamışsın sahaya çıkıp sonuna kadar elinden geleni yapman lazım. Hırsını göster, mücadele et, karakterini koy sahaya taraftarın gönlünü kazan. Hiçbir şey yapmadı. Bu formsuzluk falan değil resmen iplemedi maçı. Her halinden belliydi. Rakip kim olursa olsun giydiğin formaya ve yaptığın işe saygın olacak. Çoğu kişi büyük beklentiler içinde olduğu için bu tavrını görmezden geliyor ama ligin ilk yarısı bitti hala oynayacak. Umarım elimizde patlamaz bu adam...

Bence patladı bile. Bu senenin latodan sonra en kötü transferi. (performans açısından)

Don't stop till you get enough...

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ziraatmüh.25

Bu istikrarsız futbola ve tudorun "büyük takım yenmeden şampiyon olunur" açıklamasına rağmen!

Hala bjk'yi yeneceğimize inanan veya bjk karşısında adam gibi bi futbol oynayacağımızı düşünen varsa ağır hayalperesttir..

Ben 4. haftada itibaren Takımın yetersiz olduğunun farkınaydım tweetlerim mevcut herkez süperiz mükemmeliz derken ben ayrıntıları ve balon olduğunu görüyordum..

Gomis olmasaydı şuan 4. veya 5. sıradaydık..

Belhanda en büyük balondur.

Yapma yaww futbol duayenisin kanki helal olsun

• Yarbay
    2799 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Bence patladı bile. Bu senenin latodan sonra en kötü transferi. (performans açısından)

Erkenden çöp ilan etmeyin adamı. Takıma uyum sağlayıp form tutsa Valbuena etkisi yapar. Bu senenin en fiyasko transferi maliyeti göz önüne alındığında Belhanda.

• Yarbay
    2799 Mesaj

SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.