Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ndiaye için teklif varsa hiç affetmesinler okutsunlar, dinamizm olarak katkısı var ama ofansta cidden sıfır bu adam, oyun görüşü çok zayıf Selçuk falan bile çok daha oyun görüşüne sahip bundan.

ofansif katkısı 0 değil rolü sebebiyle böyle oynuyor. ilk maçlarda rolü farklıydı gördük ofansif etkisini
  • Haftaya coşkulu ve sahayı inleten bir taraftar desteği presli ve iyi futbolla galibiyet alırsak fenerin futbolcularının psikolojisi biter ligden koparlar.Biz de o havayla çok sağlam adımlarla şampiyonluğa yürürüz.Bana göre ilk yarının en değerli galibiyetini inşallah haftaya alacağız.

Bu arada Eren Derdiyok devre arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ndiaye için teklif varsa hiç affetmesinler okutsunlar, dinamizm olarak katkısı var ama ofansta cidden sıfır bu adam, oyun görüşü çok zayıf Selçuk falan bile çok daha oyun görüşüne sahip bundan.

Adam daha geçen gün çıktı açıklama yaptı hoca beni 6 numara olarak oynatıyor diye.
  • Taraftarı sevinsin diye transfere 40 Milyon € harcayan “El Patron”Dursun Escobar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac ile birlikte selcugu da kazandık sanki.Haftaya macta oynatacak kadar degil tabi

• Kim ne derse desin ben Selçuk'u beğeniyorum. Karakterli birisi. Sahaya çıkınca da elinden geleni iyi niyetle yapmaya çalışıyor. Selçuk'a karşı özellikle kendi taraftarlarımız tarafından bir olumsuz hava yaratıldığını düşünüyorum. Hele leşçuk vb.sözlerle hakaret edenleri de kınıyorum. Bir insan ooo yerim garanti değilmiş diye birdenbire oynamaya başlamaz. Performansı etkileyen birçok sebep vardır. Bunlardan birisi de takım performansı ve yanyana oynadığın futbolculardır. Doğrudur geriye yana oyunları çokça var ama yanında oynayanlara güvenemezsen, kendine güvenemezsen bu oyunu oynamak zorunda kalırsın. Selçuk'un yaşı geldi çok hareketli maçlarda kaldıramaz ama bu takıma gönül vermişsek onu da sahiplenmeli ve moral bozmadan ondan en iyi şekilde faydalanmanın yolunu bulmalıyız. Bize düşen bu saatten sobra şampiyonluk yolunda furbolcu ayrımı yapmadan yapıcı olmaktır.

• Michael J.Scofield kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

1-Galatasaray
    2-Göztepe
    3-Başakşehir
    4-Liverpool
    16-Gençlerbirliği

Yanlış yazmışın hocam Liverpool, İngiliz takımı 4. sırada 8 harfli bir takım vardı 8 deyince akla gelen. Liderin 8 puan gerisinde ismi aklıma gelmedi şimdi. Ama 8 harfli yani baya 8. 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 değil 6 değil 7 değil tamı tamına 8.

Aman hocam ingiliz takımı falan yazma. Gelirler şimdi GS fransız takımı demeye Hiç uğraşılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Akşam akşam çok pis güldüm.

• Bu arada şutör bir adam yok deniyordu. Feghouli nin müthiş şutları var. Hem sağ hem sol ayağını kullanabiliyor.
  • Konyaspor 2-1 G.Saray
    Rıdvan Dilmen: Konya çok iyi hazırlanmış maça.

Konyaspor 1-2 G.Saray
    Dilmen: G.Saray kaç Türkle çıktı bugün sahaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Akşam akşam çok pis güldüm.

• Bu arada Negredo ile Gomis arasında dağlar kadar fark var. Gomis top kontrolü vuruş tekniği topu saklama Fransa Ligue 1 de nasılsa aynı Gomis.

Janssen bile Negredo dan daha iyi şuan.
  • Ayrıntıya dikkat

• Hemen ilk 11 komple yabancı eleştirileri başlamış. Önümüzü kesmeye çalışacaklar buna eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

Konyaspor 2-1 G.Saray
    Rıdvan Dilmen: Konya çok iyi hazırlanmış maça.

Konyaspor 1-2 G.Saray
    Dilmen: G.Saray kaç Türkle çıktı bugün sahaya?

Haftaya Hasan Ali, Ozan filan oynadığında da aynı tepkiyi verebilecek mi bakalım.

KUDUR RIDVAN KUDUR. Sen kudurdukça galibiyetin tadı bir başka oluyor.
  • Bugun kazanmaktan daha önemli şeyler oldu

Selçuk ıyı oynadı böyle devam ederse orta alanda alternatif olur hatta zorlar

Denayer arkada bende varım dedi 5 net top kesmış adam defansın göbeği şuan en iyi türkiyede bunu artık gördük

Fernando şu formu ile milli takıma rahat gitmesi lazım adam fena oynuyor fena

Fegulinin 3 macı var 3 mac sonra daha dogru ve daha iyi oynıcaktır.

Gomis bu formu ile uzak ara gol kralı olur

Gelelim iki sıkıntıya bu şahsi görüşüm

Lato 11 oyuncusu değil bu net ortada adam kötü oynamıyor kapasitesi bu saygı duyuyorum ancak net linnes daha derli toplu ve fizik açıdan daha hazır fener maçına bence linnesle başlamalı

Belhanda hala büyük bir soru işareti var yok ve cok eziyor suda var tabi milli maç yorgunluğuda olabilir bu maç ancak cok daha fazla katlı vermesi lazım

Ve malasef forvet hattı gomisin alternatifi eren olamaz bu net ortada devre arası elimizdeki son çöplerden de kurtulup bir forvet ve sol bek alınması olası görünyor

• Zenci olmak da zor adam cidden 30 cm ofsayta düşmüş.

• Tudor: ''Öncelikle bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Gerçekten mükemmel bir oyuncu grubuna sahip olduğumu düşünüyorum özellikle karakter anlamında çünkü 8 maçın 7'sini kazanıyorsunuz ve her maçta tabiri caizse açlıkla, istekle sahaya çıkan ve devamlı kazanmak isteyen bir takımınız var o yüzden bir hoca olarak çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Sezonun başından beri söylediğim birşey var Selçuk bu takımın kaptanı ve çok önemli bir oyuncusu. Bugünde ona ihtiyacımız vardı, doğru zamanda girdi ve mükemmel bir performans gösterdi.''
  • 
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.