Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22832284228522862287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Puan farkı 8 olmuş :D

Nasıl 8 puan yav altımızda 16 puanlı Göztepe ve Başakşehir var puan farkı 6 yani

Onların bütçeleri yok hocam ara transfer ve büyük maçlarda sönerler rahat olun. Şu an tek tehlike Beşiktaş diyebilirdim ama diyemiyorum çünkü onlar ilk 3'e bile giremedi.

Ben Beşiktaş bu şekilde devam ederse Kayseri Başak ve Göztepe'nin altında bitireceklerini düşünüyorum bütçe ciddi rakip falan hikaye

Öyle de ŞL geliri var hocam. Dışkı gibi para gelecek sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet beyler galibiyetimiz hayırlı olsun, puan farkını 8 e çıkartıp rakip takımların ağlama seslerini duymaya başladık

Kontrollü oyun ve farklı taktik ile maçı kazandık, değişik sistemler her zaman iyidir b planımız olur. Her maç aynı oynamayıp maç maç bakmak lazım, bir zaman sonra takımlar sizin ne yapacağınızı çözüyor.

O değil Selçuk İnan'ın kafası biraz yerine gelmeye başlamış baktı artık yerim garanti değil çalışmaya başlamış. Oyuna girerken takımı katledecek dedim ama uzun topları olsun, dikine hareketleri ve sorumluluk alması hoşuma gitti ama hala tam olarak beğenmedim, bize zamanında yeteneğini gösterdi aynı o performansına dönmesi lazım. Yıllık dünya para alıyorsun ve ihtiyaç olduğu zaman sorumluluk alıp yedek kulübesinden geleceksin. Yine de hemen gevşemiyoruz tabi sevmiyorum selçuk'u

Haftaya güzel bir derbi galibiyeti bekliyorum, oyuncuların ilk kez derbi oynayacak olmasıyla beraber ambiyans ve o hava onları iyice iştahlı oynamaya itecektir ve taraftarın önünde bam bam bam oynayıp kazanacağız. Aynı 3-1 fb maçı gibi (Eboue-Elmander-Melo) Fener'in bu oyunu bizim futbolumuza ayak uyduramaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Beşiktaş bölümü Galatasaray ın şampiyonluğunu kabullenmiş. Şenol Güneş istifa diyor birçoğu. Bizde Galatasaray gibi sıfırdan takım kuralım seneye diyorlar.

Şaşırdım bu kadar çabuk pes etmelerini beklemiyordum.

Yanlışlıkla Fener bölümüne girmiş olmayasın? Ayrıca hangi takımı tutuyosun bilmiyorum ama Beşiktaş canını baya yakmış olmalı.Avatarındaki takıma bikac hafta önce evinde baya atmıştık çünkü veya forumunda takıldığın takımıda geçen sene Talisca evinde yıkmıştı =)

Fark 8 aynen devam edin

• Selçuk adam olmuşa benziyor.Puan farkı 8.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Teşekkür ederim. Gs ve fb nin çeliştiği lig her zaman daha zevklidir. Sataşırız takılırız ama çoğu bjk li gibi cirkeflige dökmeyiz. Lakin fb umut vermiyor şimdilik. Toparlanacaktir ama hazır değiliz daha. Evet derbi maçlar farklı olur ama şu anki hava elmanderli gs nin bizi 3-0 veya 3-1 yendiği maça benziyor. Keşke mac kadıköy de olsaydı. Ve artık bizi yenseydinizde azizin de tek tutunduğu dal kirilsaydi.

Fener'in gerçekten dünyada eşi benzeri görülmemiş bir Kadıköy istatistiği var. TS en son 1997, GS 1999 ve BJK ise 2005 yılında Kadıköy'de kazanmış. Yani Fener derbi maçlarda evinde mağlup olmak nedir bilmiyor. Ali Koç gelirse Fener hemen düzelebilir bence. Gelecek eldeki çöpleri yollayıp sıfırdan yeni bir kadro kuracak, başına da Zico gibi bir teknik direktör getirecek ve Fener eski haline dönecek. Zamanında Ünal Aysal'ın bizde yaptığı gibi.

• tudor ingilizceyi filmlerden öğrenmiş belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Bu kardeşimiz çift uyruklu ve Azerbaycan U17 oyuncusuymuş. Önümüzde ki süreçte yabancı statüsüne takılma ihtimali var mı ki ?
    https://www.transfermarkt.com.tr/mutlu-aksu-dogan/profil/spieler/470174

Yabancı sınırı geleceğini düşünmüyorum. Sınıra falan takılmaz yavaş yavaş monte edilecekmiş A takıma. İyi iş çıkardık.

• Ben hala soktayim. Selcugu 5 sene sonra ilk kez iyi oynarken gordum. İnsallah devami gelir, tek maclik oyun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Teşekkür ederim. Gs ve fb nin çeliştiği lig her zaman daha zevklidir. Sataşırız takılırız ama çoğu bjk li gibi cirkeflige dökmeyiz. Lakin fb umut vermiyor şimdilik. Toparlanacaktir ama hazır değiliz daha. Evet derbi maçlar farklı olur ama şu anki hava elmanderli gs nin bizi 3-0 veya 3-1 yendiği maça benziyor. Keşke mac kadıköy de olsaydı. Ve artık bizi yenseydinizde azizin de tek tutunduğu dal kirilsaydi.

Fener'in gerçekten dünyada eşi benzeri görülmemiş bir Kadıköy istatistiği var. TS en son 1997, GS 1999 ve BJK ise 2005 yılında Kadıköy'de kazanmış. Yani Fener derbi maçlarda evinde mağlup olmak nedir bilmiyor. Ali Koç gelirse Fener hemen düzelebilir bence. Gelecek eldeki çöpleri yollayıp sıfırdan yeni bir kadro kuracak, başına da Zico gibi bir teknik direktör getirecek ve Fener eski haline dönecek. Zamanında Ünal Aysal'ın bizde yaptığı gibi.

Aziz katakulli yapmaz ise Koç gelir. Umudumuz da o açıkçası. Fb ye tazelik gerek ve de artık sayginlik.... Umarım sonu ünal aysal gibi olmaz

• Galatasaray daha zor maçlarını oynamadı, beklemeye devam edelim
  • Selçuk'un attığı paslardan sonra bu gol aklıma geldi http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2011-2012/28/galatasaray/felipe-melo-4471
  • Eren o %100 pozisyonda golü atsa şimdi bunların çenesini çekmezdik. Ahh Eren.

• O değil geçen hafta bize yapılan hakem hatasını konuşmazlar az daha puan kaybı yapıyorduk, bugün lehimize hakem hatası yapıldı ama biz kazanmayı bilmiştik karabük maçında o yüzden sıkıtnı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Evet beyler galibiyetimiz hayırlı olsun, puan farkını 8 e çıkartıp rakip takımların ağlama seslerini duymaya başladık

Kontrollü oyun ve farklı taktik ile maçı kazandık, değişik sistemler her zaman iyidir b planımız olur. Her maç aynı oynamayıp maç maç bakmak lazım, bir zaman sonra takımlar sizin ne yapacağınızı çözüyor.

O değil Selçuk İnan'ın kafası biraz yerine gelmeye başlamış baktı artık yerim garanti değil çalışmaya başlamış. Oyuna girerken takımı katledecek dedim ama uzun topları olsun, dikine hareketleri ve sorumluluk alması hoşuma gitti ama hala tam olarak beğenmedim, bize zamanında yeteneğini gösterdi aynı o performansına dönmesi lazım. Yıllık dünya para alıyorsun ve ihtiyaç olduğu zaman sorumluluk alıp yedek kulübesinden geleceksin. Yine de hemen gevşemiyoruz tabi sevmiyorum selçuk'u

Haftaya güzel bir derbi galibiyeti bekliyorum, oyuncuların ilk kez derbi oynayacak olmasıyla beraber ambiyans ve o hava onları iyice iştahlı oynamaya itecektir ve taraftarın önünde bam bam bam oynayıp kazanacağız. Aynı 3-1 fb maçı gibi (Eboue-Elmander-Melo) Fener'in bu oyunu bizim futbolumuza ayak uyduramaz bence.

inşallah hocam. güzel yorum bu arada.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Aziz katakulli yapmaz ise Koç gelir. Umudumuz da o açıkçası. Fb ye tazelik gerek ve de artık sayginlik.... Umarım sonu ünal aysal gibi olmaz

Ünal Aysal'ı liseliler yemişti. Sizde öyle birşey yok. Ama Aziz yine aday olacakmış. Bence Fener'in ciğerini bilen adam kaybedeceği bir seçime girmez. En kötü ihtimalle hile yaparak kazanmaya çalışır ama Ali Koç iyi çalışırsa ve katılım yüksek olursa durum farklı olabilir.

• Ndiaye için teklif varsa hiç affetmesinler okutsunlar, dinamizm olarak katkısı var ama ofansta cidden sıfır bu adam, oyun görüşü çok zayıf Selçuk falan bile çok daha oyun görüşüne sahip bundan.

• Gomis ( pieoroya göre ) 30 cm çıkıntıyla ofsaytmış, tövbe bismillah

• quote:

Orijinalden alıntı: BordoVeBeyaz

Gomis ( pieoroya göre ) 30 cm çıkıntıyla ofsaytmış, tövbe bismillah

Ofsayt olduğunu maç izlerken biz de gördük zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: BordoVeBeyaz

Gomis ( pieoroya göre ) 30 cm çıkıntıyla ofsaytmış, tövbe bismillah

Ben golden sonra şakasına gomis boynuma dola yazmıştım da siz böyle deyince bir tırsma geldi hocam.

• 
Sayfa: önceki 22832284228522862287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.