Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İddia | İgor Tudor 14:00'da gerçekleştirilecek olan idmana katılmadı.
  • Yoksa.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Negredo son 3 sezon 113 mac 28 gol

Gomis son sezon 34 mac 21 gol

Hiç bir şey ifade etmiyor. Gomez geldiğinde son 2 sezonda 14 gol atmıştı. 26 tane attı burada.
  • Şu Tudor olayıda boka sardı artık herifi gönderecekseniz gönderin başkası gelsin.Göndermeyeceksenizde çıkın açıklama yapın Tudor yeni sezonda bizim hocamız medyadaki haberlere itibar etmeyiniz diye.Koskoca Galatasaray'ı oyuncak ettiniz artık yeter beeee!!!!!!!!!!!!!

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Dediler zaten.. Hocamızın arkasında değiliz yanındayız dedi hatta sübliminal mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Şu Tudor olayıda boka sardı artık herifi gönderecekseniz gönderin başkası gelsin.Göndermeyeceksenizde çıkın açıklama yapın Tudor yeni sezonda bizim hocamız medyadaki haberlere itibar etmeyiniz diye.Koskoca Galatasaray'ı oyuncak ettiniz artık yeter beeee!!!!!!!!!!!!!

Kimse Tudor'un gönderileceğini söylemedi zaten, kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz sonra da bunu yönetime yüklüyorsunuz.

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt

• Anlamadığım bir konu da burada yönetim birkaç adamı besliyor mu? Ne bu yahu herşey de birisi yönetime laf söylese; hemen karşı atağa geçiyorlar

Terim için karmaşık duygularım var. Milli takıma Galatasaray'ı bırakıp gitmeseydi iyiydi. Ancak şu olay da var Terim sinirli adamdır; Ünal Aysal o zaman medya üzerinden çok üzerine gitti.

Gelmesini isteme sebebim,

Benim için Galatasaray her şeyden önce gelir.
    Mehmet Özbek Floryaya giremez.
    Takımdaki başıboşluk sona erer.
    Ele güne maskara olduk, gelsin bir an önce toparlanalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 4 Ağustos 2017; 15:28:26 >
  • Galatasaray’ın transfer gündemi için yeni bir iddia ortaya atıldı.

Afrika basınında yer alan haberlere göre bonservisi Chelsea’de olan sol bek Baba Abdul Rahman Galatasaray’ın transfer listesinde…

Sarı-kırmızılıların kadrosuna katmak istediği Ganalı oyuncu Chelsea Teknik Direktörü Antonio Conte’nin yeni sezon planlarında yer almıyor.

Kaynak: Gamaspor
  • İnşallah lucescunun terim in Galatasaray da olma isteğini söylemesi tudorun zoruna gitmiştir ve istifa etmiştir 😂😂😂

• Beyler her yerde tudor antrenmana katilmadi diye geciyor + strinic tudor tarafindan cok istenilmesi uzerine 3m luk teklif yapildi da geciyor anlamadim arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Haydaaa

Bence bunlar N'diaye'yi 10 numaraya aldılar. Belhanda'yı da solda izleyeceğiz. Arkalarında Selçuk-Fernando ikilisi. Verem bir sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Beyler her yerde tudor antrenmana katilmadi diye geciyor + strinic tudor tarafindan cok istenilmesi uzerine 3m luk teklif yapildi da geciyor anlamadim arkadas

O antrenmana katılmadı olayı doğru değil bence, birisi de bir yakınının doğumu olduğunu falan yazmış ama sanmıyorum. Strinic iddiaları ise bence doğru, Napoli Ghoulam'ın arkasına bir tane sol bek kiraladı, Strinic gidicidir. Umarım Abdul Rahman Baba'yı alırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri. -- 4 Ağustos 2017; 15:42:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Kaç senesini teknik direktörlüğe adamış adama Ceoluk teklif eden Dursunu kutluyorum. Teknik direktör olarak teklif yapsa şimdi Luce Galatasaraydaydı

Adamlardaki Tudor aşkı nedir çözemedim.. Luce ortalığı toplasın şampiyon olsun kaymağını tudor yessin.. Neden tudor'a böyle bir kıyak geçme isteğindeler? Bu arada Luce mal mı Tudor için çalışmayı kabul etsin? Tudor'un faydası için didinsin..
  • Abdulrahman Baba nasıl oyuncu?
  • Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Selçuk bizim adamımızdır yattığı yerden milyonları alır demek istemiş

• Ffp'den ceza yiyecğeimizi söyleyip, "neden ceza yiyeceğimizi" sorduğumuzda, "Gaitan ve Ribery transferlerine ağzınızın suyu aktı" şeklinde absürt cevap verip sonra da bize laf atmaya çalışanlar daha fazla komik olmayın. Bu sene yorumlarınız çok sırıtıyor. Tamam hadi Eren, Tolga dediniz zaten bunlar %50 tutar %50 tutmaz transferleri, tutmaz dediniz tutmadı kendi küçük egounuzu tatmin ettiniz ama bu sene çok zorlama oluyor bu yorumlarınız. Benden size tavsiye gidin bütün transferlerimizle ilgili "X çöptür" konusu açın, arada tutmayan transfer mutlaka olacaktır, zamanı gelince hortlatır kendi egounuzu tatmin etmeye devam edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Ağustos 2017; 15:46:43 >
  • Sol bek konusu Avrupa'da bile kanayan yara. Avrupada'da düzgün sol bek çok yok, yani yok dediğim büyük takımlar bulabiliyor ama başaltı dediğimiz takımlar sıkıntı çekiyor. İnşallah düzgün birini bulabiliriz. Strinic ben pek beğenmiyorum. Türkiye'de nasıl oynar bilmiyorum ama Bu adamın milli takımda oynadığana bakmayın, Hırvatistan milli takımında bile en zayıf yeri sol taraf gösteriliyor. Baba Rahman daha iyi sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 4 Ağustos 2017; 16:4:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: misafir sevmeyen adam

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Gomis'in yaşını ve ücretini günlerce konuşanların Negredo hakkında yorumlarını ciddi ciddi merak ediyorum.

Diyorum ya işte pepe ve negredo ya bir kulübün anahtarını vermedikleri kaldı ama laf yok. Burdaki vatandaşlar da gelip burdaki sözde Galatasaraylılar da sadece bizim transferlerin maliyetine laf ediyor Galatasarayı Düşmanı medyadan gazı alıp.

Sadece iki transfer için iki yıllık maliyetleri 18,2 milyon euro.

Yani hiçbirşey değil söz konusu Beşiktaş veya Fenerbahçe olunca. Ama ne hikmetse Galatasaray olunca konu ooo verilen paralara bak battı Galatasaray bitti öldü. Ya işim tuhafı burdaki sözde Galatasaraylılar buna çanak tutmLarı benim tuhafıma gidiyor yav arkadaş Negrodaya ve pepe ye verilen rakam 2 yıllık 20 milyon euro neredeyse. Ama medya oralı değil burdaki Galatasaray düşmanları Da öyle. Kardeşim iyi transferler yapıldı ben buna bakarım. Şimdi tek beklentim sol bek feghouli ve bir sol açık verilen paralar umrumda değil iyi transfer iyi parayla yapılır.

• 
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.