Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba yönetim kurulunda bizim bilmediğimiz birşeyler döndüğü için mi Dursun verdiği sözleri yerine getiremedi bugüne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

Acaba yönetim kurulunda bizim bilmediğimiz birşeyler döndüğü için mi Dursun verdiği sözleri yerine getiremedi bugüne kadar ?

Dursunun "köy halkı arasında ineğe öküze vereilen genel ad" konusunda çok benzerlik gösterdiğini düşünüyorum.

Dizginleri başkalarının elinde. O kadar hata yaptı hala kardeşi Floryada. Bi tane Terrenao gibi (o pozisyona) adam getiremedi. Getir eskilerden GS'nin sevilen isimlerinden, Getir Albayrak'ı, getir sempatik bi yabancı, getir LUCE'yi.

Adam zaten yaşlı sportif direktör olsun. Ama yok futbol bilmeyen adam durması lazım.

Ha Cüneyt Tanman geldide noldu diyecekler vardır. Cüneyt Tanman futbolcuyken eyvallahta , sportif olarak futbola ne katmış ? GS vefası olsun diye GS'de bi iki görev almış.

Asıl Problem Floryada futbolcuya güven verecek, mutlu edecek, ilgilenecek isimlerin olmaması. Albayrak boşuna mı Albayrak oldu. Önceleri Haldun Üstünel vardı keza oda futbolcular tarafından sevilirdi.

• Ya birde bu Vizyon hakket ayrı birşey.
    Antalya Wilshere'yi almaya yakın diye Sky haber yapmış...
  • Arkadaşlar neden beğeni yapamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

Acaba yönetim kurulunda bizim bilmediğimiz birşeyler döndüğü için mi Dursun verdiği sözleri yerine getiremedi bugüne kadar ?

Dursunun "köy halkı arasında ineğe öküze vereilen genel ad" konusunda çok benzerlik gösterdiğini düşünüyorum.

Dizginleri başkalarının elinde. O kadar hata yaptı hala kardeşi Floryada. Bi tane Terrenao gibi (o pozisyona) adam getiremedi. Getir eskilerden GS'nin sevilen isimlerinden, Getir Albayrak'ı, getir sempatik bi yabancı, getir LUCE'yi.

Adam zaten yaşlı sportif direktör olsun. Ama yok futbol bilmeyen adam durması lazım.

Ha Cüneyt Tanman geldide noldu diyecekler vardır. Cüneyt Tanman futbolcuyken eyvallahta , sportif olarak futbola ne katmış ? GS vefası olsun diye GS'de bi iki görev almış.

Asıl Problem Floryada futbolcuya güven verecek, mutlu edecek, ilgilenecek isimlerin olmaması. Albayrak boşuna mı Albayrak oldu. Önceleri Haldun Üstünel vardı keza oda futbolcular tarafından sevilirdi.

2014-15 şampiyonluğu Albayrak sayesinde gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Beles olanlardan mi bu

Aynen, yağ reis kesenin ağzını açmıştı
  • Abdurrahim Albayrak, ister yonetici ister Florya'da olsun. Takim bir sekilde ilk 3'e girer.

• Imbula Sisokko derken Osmanlı'nın oyuncusuna kaldık, anlaşılan bu senede Osmanlı kalkınacak bizim sayemizde.
  • Ndiaye'ye Donk+5Milyon teklif edilmiş sanırım.
  • Ayhan Akman'in yerine Hasan Sas getirilecek diye duydum.

Hasan Sas + Umit Davala da olursa az da olsa takima ruh gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: choo

quote:

Orijinalden alıntı: İnternet-Explorer

Beyler takımımı Galatasaray seçtim ama konu içinde Beğeni atamıyorum

Aynı sorun bende de var bi arkadaş bilgilendirebilir mi acaba?

forum desteğe mesaj at istersen.

Attım hocam sağol. Sen oy verebildin mi hemen?
  • Bu toplanti mi herneyse saati ya da ortalama zaman dilimi belli mi acaba?

• Anadoludan topçu almaya hepimiz ön yargılıyız ama Ndiaye gibi orta sahamızın olmadığı aşikar. Hatta bence Ndiaye gibi orta saha 4 büyüklerin hiçbirinde yok. Fernando + Ndiaye iyi olur bence. Ndiaye Osmanlıda 10 numara oynadı, 8 numara oynadı. Bu mevkilerde oynarken savunmaya da geldi genellikle izlediğim zamanlarda. Çok para isteyebilirler ama 2 tane çöp futbolcu artı biraz para versek kötü bir transfer olmaz kendi görüşüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Bu toplanti mi herneyse saati ya da ortalama zaman dilimi belli mi acaba?

+1

• Fernando ndiaye orta sahası gayet makuldür bence.Çok fazla maaş da istemez ndiaye,sol beke,kanata harcayacak para kalır.

• J.McNulty kullanıcısına yanıt
    O sistem de yurumuyor.Cok daha farkli bir sistem gerekiyor.Baskan sadece mali konulara bakacak onay verecek transferlere.Onun disinda genel kuruldan klup uyeleri arasindan bir futbol akli olusturulacak 15 kisilik.Baskan gelsin gitsin bu futbol kurulu degismeyecek.Kurul olarak olacak isimler arada degisebilir.Futboldan anlayan kisiler orda gonullu is yapacak.Hoca,transfer,oyun sablonu,problere cozum gibi konularda baskana ve yonetim kuruluna danisman gibi gorev gorecek.Baska turlu yirtarimiz yok boyle her gelen baskan futboldan anlasin anlamasin kafasina gore takim yonetmeyecek.Bunu saglamadiktan sonra baskanin vizyonuna sansina gore klubun kaderi cizilir.

Koskoca camiada soyle sistematik kurumlar olusturup bu klubu yonetelim diyen adam yok.Gerektiginde disardan da tavsiye alirsin.Bu futbol kurulu herkesle fikir alisverisinde bulunacak.Scout ekibi de bu futbol kuruluna bagli calisacak oyuncular uzerinde karar verilecek bir oyuncu database`i olusturulacak.Sunlari yapmak zor degil sadece biri cikip organize etmeli genel kurulda sozu gecen yada liderlik vasfi olan gonullu birisi.

Sirket gibi yonetilmek icin illa sirket olmaya gerek yok.

• Beğeni bırakamayan arkadaşlar forum desteğe yazın birkaç güne düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 25 Temmuz 2017; 13:49:30 >
  • [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• punish3r4444 kullanıcısına yanıt
    O zaman yönetime söyleyin onunda sözleşmesini feshetsinler. Orta sahayı verin yabancılara ve Tolgaya da ben göreyim galatasarayn orta sahasını. Tolga dediğin adam bir tane doğru hareket yapmaz mı? Adamdan top çaldı mı? Baba iyi koşuyor gerisi boş. Siz taraftarlar yabancı milletin futbolcularına gereksiz değer verirken kendi futbolcunu degersiz gösteriyorsunuz. Selçuk her gittiği takımda 11 de oynar. sözleşmesini feshedin ertesi gün dört büyük takımda ister merak etmeyin siz.
  • Ortamlarda Albers için cuma'ya kadar bekle Tudor'u kovabiliriz şeklinde haberler var. Lucescu gelirse Snejder'i geri ister.
  • 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.