Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: swes , Pw.Onur , Pw.Onur Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.414
Cevap
158
Favori
237.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa kombine alacaklar saat 11 de acilan sistemden alabliyormu yoksa beklemek zorundamiyiz
    Bu arada fiyatlar bayagi pahalı imiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogman

İlk defa kombine alacaklar saat 11 de acilan sistemden alabliyormu yoksa beklemek zorundamiyiz
    Bu arada fiyatlar bayagi pahalı imiş
    Hayır alamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

Yeni sezonda şöyle bir detay var.
    Son maddeye dikkat!

Kombinemi maçlık olarak nasıl transfer ederim?
    -http://www.passo.com.tr ye üye girişi yapın.
    - Profilinizi görüntüleyin ve “Kombinelerim” sekmesine tıklayın.
    - “Kombine Transferi” sekmesine tıklayın
    - Kombinenizi ve transfer etmek istediğiniz maçı seçin.
    - ‘’Kulübe transfer’’ seçeneğinden kulübe transfer edebilir ya da,
    - Başka bir kişiye transfer edilecekse;
    - Transfer edilecek kişinin TC Kimlik numarasını veya Pasaport numarasını(Ülke Seçilerek) “TC
    Kimlik No” kutucuğuna yazın ve “Tanımla” butonunu tıklayın.
    - “Bilet Transferi” başlığı altında transfer edilen kişinin TC Kimlik numarasını görüyorsanız ilgili maça
    ait hakkınız o kişiye transfer edilmiş demektir
    - Başka bir kişiye bir sezonda en fazla 7 kez transfer yapılabilecektir.

kaynak:https://galatasaray.blob.core.windows.net/files/kombine/SORUCEVAP20182019.pdf
    Karaborsacıların gözleri yaşlı

Beter olsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezun Superman

Karaborsacıların gözleri yaşlı

Beter olsunlar

Alıntıları Göster
    Geçen sene öğrenciyim bilet devreden yok mu diye ağlarken sesin çıkmıyordu?

• :)) millet birbirine sarmaya başlamış bırakın boş işleri de kafanıza yatıyorsa alın yatmıyor paramız yetmiyor diyorsanız bırakın alanlara alanlar konuşsun :))
    Karaborsacılar kılıfını bulur satar size dert etmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Geçen sene öğrenciyim bilet devreden yok mu diye ağlarken sesin çıkmıyordu?

Alıntıları Göster
    Bu forumdan iki defa bilet devraldım. Öğrenci olduğum için 1 kuruş istemediler. Hatta direk kendileri mesaj attı. Bilet yanmasın bir öğrenci kardeşimiz maça gitsin diye.

Allah binbir defa razı olsun.

Evet geçen sene öğrenciydim. Bu sene de öğrenciyim. İnşallah önümüzdeki sene de öğrenci olacağım.

Kupa maçlarında yine yazarım. "Öğrenciye devretmek isteyen yazabilir" diye. Bunda kötü bir şey yok. Ayrıca bunu yapan sadece ben değilim. Kaldı ki zaten öğrenciye devir yapılırken ücrette indirim yapıldığını veya hiç ücret istenmediğini bu forumda öğrendim.

Gelecekte ben de okulumu bitirip iş güç sahibi olur da rahatlıkla kombine sahibi olursam. O zaman ben de öğrenci kardeşlerime iyilikte bulunacağım.

Ayrıca ben kombineyi alıp sonra da neredeyse bütün maçları ateş pahasına satanlardan bahsediyorum. Adam Galatasaray'a olan aşkından kombine alır. Gidemediği maç olur devreder bunda sıkıntı yok zaten.

Ama hemen atladığına göre cebini doldurmak için kombine alanlardansın.

Neyse ki kulüp senin gibilerinin farkına vardı da bu duruma güzel bir önlem aldı.

• Şimdi benim 2017-2018 dönemindeki yerimi şu an herhangi biri satın alabilir mi yoksa ancak bu yenileme döneminde ben yenilemezsem mi başkası alabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Şimdi benim 2017-2018 dönemindeki yerimi şu an herhangi biri satın alabilir mi yoksa ancak bu yenileme döneminde ben yenilemezsem mi başkası alabilir?
    13 hazirana kadar sizde o koltuk ondan sonra satışa açılır.

Bu arada geçen sene 5 maçlık kombine alanlara yenileme hakkı verilmemiş. Genel satışa beklenenden fazla kombine kalacak demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Bu arada geçen sene 5 maçlık kombine alanlara yenileme hakkı verilmemiş. Genel satışa beklenenden fazla kombine kalacak demekki.

Ben başka bir yerden yenileme döneminde alamam değil mi, ancak geçen seneki koltuğu alabilirim bu yenileme döneminde?

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Ben başka bir yerden yenileme döneminde alamam değil mi, ancak geçen seneki koltuğu alabilirim bu yenileme döneminde?

Alıntıları Göster
    Evet sadece kendi koltuğunuzu alabilirsiniz.

• Öncelikle 13 Haziran’a kadar kendi koltuğunu alacaksın. 19-20-21 haziran tarihlerinde de yer değiştirme için TT kombine ofisinden başvuru yapabilirsin. Düşük kategorideki yerlerle yer değiştirme yapamıyorsun ayrıca bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkırmızı11

Öncelikle 13 Haziran’a kadar kendi koltuğunu alacaksın. 19-20-21 haziran tarihlerinde de yer değiştirme için TT kombine ofisinden başvuru yapabilirsin. Düşük kategorideki yerlerle yer değiştirme yapamıyorsun ayrıca bilgin olsun.
    Hocam bu dediğini tarihlerden önce yani 13 hazirandan sonra genel satış olmayacak mı?

• Okitov kullanıcısına yanıt
    Direk çıkarmazlar genel satışa. Tahminimce 29 haziran gibi genel satışa çıkar. Çünkü dediğim tarihlerde (19-20-21) yer değişikliği olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkırmızı11

Direk çıkarmazlar genel satışa. Tahminimce 29 haziran gibi genel satışa çıkar. Çünkü dediğim tarihlerde (19-20-21) yer değişikliği olacak.
    o zaman şuan ki kombineyi yenileyip dediğiniz tarihlerde de yer değişikliği yapmak daha mantıklı genel satış öncesi. Bunu kesin olarak arayıp öğrenmek gerek. Bilgi için eyvallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okitov

o zaman şuan ki kombineyi yenileyip dediğiniz tarihlerde de yer değişikliği yapmak daha mantıklı genel satış öncesi. Bunu kesin olarak arayıp öğrenmek gerek. Bilgi için eyvallah hocam.

Alıntıları Göster
    Bu konuda net bir bilgi alabilirsiniz burada paylaşabilir misiniz.

Ben de aynı durumdayım. Geçen sezon ligin 7. Haftasında kombine almış olduğum için pek de içime sinen bir yerden kombine alamamıştım. Dolayısıyla o kadar zammın üstüne aynı koltuğu tekrar almak istemiyorum. Ama kulübün sitesindeki açıklamalardan benim anladığım 13 haziran da genel satışa çıkacak kombineler. Bu durumda yer değişikliği 19 unda başlayacağına göre aradaki altı günde bize yine doğru düzgün bir yer kalmaz diye endişe ediyorum. Hatta bu yüzden riske girip yenileme döneminde yenileme yapmayıp genel satışı mı beklesem diye düşünüyorum.

Ama eğer arkadaşın dediği gibi genel satış 21 hazirandan sonra başlarsa dediğiniz gibi eski koltuğu alıp sonra değiştirmek en mantıklısı olur gibi görünüyor.

• Arkadaşlar selamlar,

İlk defa kombine almayı düşünüyorum, birkaç sorum olacaktı.

- Passolig kartımla birden fazla kombine alabilir miyim?
    (Yani ben ve passolig olan arkadaşım adına alabilir miyim)

- Eğer birden fazla alınamıyorsa, ayrı kombine aldığımızda yan yana koltuk seçmemiz için ne yapmamız gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Bu konuda net bir bilgi alabilirsiniz burada paylaşabilir misiniz.

Ben de aynı durumdayım. Geçen sezon ligin 7. Haftasında kombine almış olduğum için pek de içime sinen bir yerden kombine alamamıştım. Dolayısıyla o kadar zammın üstüne aynı koltuğu tekrar almak istemiyorum. Ama kulübün sitesindeki açıklamalardan benim anladığım 13 haziran da genel satışa çıkacak kombineler. Bu durumda yer değişikliği 19 unda başlayacağına göre aradaki altı günde bize yine doğru düzgün bir yer kalmaz diye endişe ediyorum. Hatta bu yüzden riske girip yenileme döneminde yenileme yapmayıp genel satışı mı beklesem diye düşünüyorum.

Ama eğer arkadaşın dediği gibi genel satış 21 hazirandan sonra başlarsa dediğiniz gibi eski koltuğu alıp sonra değiştirmek en mantıklısı olur gibi görünüyor.

Alıntıları Göster
    Mail yoluyla sordum gelen cevap aynen şu şekilde. Ardından genel satış ne zaman çıkacak diye bir soru yönelttim onu da hafta içi herhalde geri dönüş yaparlar bende ona göre kombine mi yenilerim veya genel satışı beklerim.

Merhaba,

Yer değişikliği taleplerinde yoğun talep üzerine alınan karar doğrultusunda;

Genel satış dönemi başlamadan önce yenileme fiyat listesi üzerinden yer değişikliği işlemleri yapılacaktır.

Kombinenizin yerini sezon boyunca sadece 1 kez değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Kombine yerini değiştirmek için aynı kategori ya da üst kategoride yeni yer talep edilmelidir. Mevcut yerinden daha düşük kategoriye yer değişikliği yapılmamaktadır. . Yer değişikliği isteyen taraftarlarımız öncelikle mevcut yerlerini yenilemeleri gerekmektedir. Üst kategori yer değişikliği işlemlerinde yenilme indirimli fiyat listesi ile yer değişikliği yapılacak kategorinin yenileme fiyat listesi üzerinden aradaki fiyat farkı alınacaktır.
    Yer değişikliği isteyen taraftarlarımız öncelikle mevcut yerlerini yenilemeleri gerekmektedir. Daha sonra kombine sahibi,19-20-21 haziran tarihlerinde , Türk Telekom Stadyumu Kombine Ofisi’ne 09:00-16:30 arasında gelerek yer değişikliğini yaptırabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okitov -- 3 Haziran 2018; 17:55:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Arkadaşlar selamlar,

İlk defa kombine almayı düşünüyorum, birkaç sorum olacaktı.

- Passolig kartımla birden fazla kombine alabilir miyim?
    (Yani ben ve passolig olan arkadaşım adına alabilir miyim)

- Eğer birden fazla alınamıyorsa, ayrı kombine aldığımızda yan yana koltuk seçmemiz için ne yapmamız gerekir?
    1'den fazla alamazsınız. Yan yana koltuk bulmak biraz kısmet işi.
  • Okitov kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. Verdikleri cevap sorunu çözüyor. Yerinde bir karar olmuş. Neticede genel satış konusunda tarih vermemiş olsalar da genel satış döneminden önce yer değişikliği yapılacak dedikten sonra önemi kalmıyor. Bu durumda mevcut koltuğumuz için beklemeye gerek yok gibi görünüyor. İlaveten yer değişikliğinde indiriminin devam etmeyeceğini düşünüyordum ama öyle değilmiş. Buna da çok sevindim. Fahiş zamdan sonra bir rahatlama geldi.😀.

Bir de nereye mail attınız. Ben passolige atmıştım. Her zaman olduğu gibi yine dönmemişlerdi.

• Rica ederim. gskombine@galatasaray.org adresine attım. Eğer genel satış 21'inden sonra başlayacaksa çok iyi bir durum lakin 13'ünden sonra genel satış başlarsa pek esprisi kalmıyor gibi.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.