Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu çocuk inanılmaz yetenekli . Alırsak ciddi büyük iş yapmış oluruz .

Sözleşmesinin son senesi olan oyuncularla ocaktan itibaren görüşüyoruz . Keşke azıcık beyni olan bir yönetim olsada mali açıdan zor durumdayken bedava şöyle oyuncuları bitirsek . 19 yaşında Partizan oyuncusunun isteyeceği yıllık ücret ne kadar olacak ulan alın şu adamı işte .
  • Ne yalan soyleyeyim mevcut yonetimle mantikli bir transfer beklemiyorum, olsa olsa transfer olsun diye rastgele isimler alirlar.

Telles'i hic sevemedim bana gore de 5 para etmez oyuncu ama Bruma'nin donmesi bence cok iyi olacaktir.

Riekerink hoca da kupayi alirsa kalmasi dusunulebilir, bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA-kktc

Sözleşmesinin son senesi olan oyuncularla ocaktan itibaren görüşüyoruz . Keşke azıcık beyni olan bir yönetim olsada mali açıdan zor durumdayken bedava şöyle oyuncuları bitirsek . 19 yaşında Partizan oyuncusunun isteyeceği yıllık ücret ne kadar olacak ulan alın şu adamı işte .

zivkovic mi hocam ?

• Riekerink kalsın, daha iyisini getiremez bu yönetim.

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ayaklarına çok hakim hani top yakışıyor derler ya Zivkovic öyle . Birde ayakları yere sağlam basıyor leyla bir oyuncu değil . Bruma ya herkes ikinci Ronalda vs. diyordu ben öyle iddialı laflar etmeyeceğim ama Zivkovic potansiyelden ziyade şu yaşında gelip 11 oynayabilecek kabiliyete sahip .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Scouting işini Avrupa (özellikle Fransa ve Hollanda) 2. liglerinden yapmanızı öneririm. Ordan bonservissiz yada çok ucuz maliyetli genç oyuncular kupa finalinden sonra alınabilir.

Riekerink'in bu zamanlar için ufak sürprizleri var, geçen sene Hamzaoğlu ile Carole, Jem Karacan, Rodriguez gibilerini almıştık bu sene Riekerink gibi işinin ehli bi uzman önderliğinde çok daha iyileri alınacak. Riekerink'e bol bol dua edeceksiniz eminim.

+1905 Fransa 1. ve 2. ligi maden gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Riekerink kalsın, daha iyisini getiremez bu yönetim.

Aynı düşüncedeyim.Kadro tercihleri iyi, takımı da tanıyor. Ancak yanına iyi bir ekip şart. Geçen sene Hamzaoğlu'nun yaz dönemi verimli geçmemişti.
  • quote:

• Evren Turhan ısrarla ZTK Finalinden sonra dursun özbek yönetiminin istifa edeceğini söylüyor twitter'dan. Umarım asılsız değildir.
  • OgnByrm kullanıcısına yanıt
    Bir kaç kişi daha öyle söylüyor, temmuzda seçim olacak falan diyorlar ama benim pek umudum yok. Adam yapıştı koltuğa, başarılıyım diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bir kaç kişi daha öyle söylüyor, temmuzda seçim olacak falan diyorlar ama benim pek umudum yok. Adam yapıştı koltuğa, başarılıyım diyor.

Bu kadar taraftar yönetim istifası istiyor. Küçük gruplar yapsa bu baskıyı anlayacağım ama ligde takım maç kazandığında dahi aynı tezahürat yapılıyordu.
    Madem Galatasaray'ın maddi ve başarı olarak iyi yerlere gelmesini istiyorsun, neden bu baskılara karşı çıkıyorsun ?
    Bu kadar insan yanılıyor da bi sen mi doğrusun ?
    ZTK Finali kaybedilirse dursun özbek istifa ETTİRİLMELİ. Kendisinin istifa etmeye niyeti olmasa da Galatasaray taraftarı yapıştığı koltuktan indirmesini bilir.
    Yerine gelecek yönetimin de kulübü acilen halka açması gerekli düşüncesindeyim..

• quote:

quote:

Scouting işini Avrupa (özellikle Fransa ve Hollanda) 2. liglerinden yapmanızı öneririm. Ordan bonservissiz yada çok ucuz maliyetli genç oyuncular kupa finalinden sonra alınabilir.

Riekerink'in bu zamanlar için ufak sürprizleri var, geçen sene Hamzaoğlu ile Carole, Jem Karacan, Rodriguez gibilerini almıştık bu sene Riekerink gibi işinin ehli bi uzman önderliğinde çok daha iyileri alınacak. Riekerink'e bol bol dua edeceksiniz eminim.

hamza da gs'nin scoutları sayesinde geçen sene keşfedilen bikaç adamı bursaya alacak gibi...http://www.sporx.com/bursasporun-fransadan-cagirdigi-iki-futbolcu-SXHBQ544715SXQ

• Eren Albayrak basaksehir ile anlaşmış. Genç ve çok iyi oyuncuydu sol bek olarak. Takımız için çok iyi bir alternatif olurdu tabi bizim transfer işlerine kim bakıyorsa artik nereleri takip ediyorlar bilmiyorum. Abdullah Avcı yi tebrik ediyorum.

İnşallah rizespor dan kweuke yi almazlar bari, memleketimizin takımı öksüz kalacak ama gs gelebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

quote:

quote:

hamza da gs'nin scoutları sayesinde geçen sene keşfedilen bikaç adamı bursaya alacak gibi...http://www.sporx.com/bursasporun-fransadan-cagirdigi-iki-futbolcu-SXHBQ544715SXQ

İkisi de çöp gene nerde çöp var gidip bulmuş bursa da sezon sonunu görürse iyi.

• puel e teklif yapmışız ama zor monaco ya gidecek sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

puel e teklif yapmışız ama zor monaco ya gidecek sanırım

Puel baya iyi olur ama bu yönetim getiremez o adamı.
  • Yarın kupayı alırsak Riekerink %100 devam eder.
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Eren Albayrak basaksehir ile anlaşmış. Genç ve çok iyi oyuncuydu sol bek olarak. Takımız için çok iyi bir alternatif olurdu tabi bizim transfer işlerine kim bakıyorsa artik nereleri takip ediyorlar bilmiyorum. Abdullah Avcı yi tebrik ediyorum.

İnşallah rizespor dan kweuke yi almazlar bari, memleketimizin takımı öksüz kalacak ama gs gelebilir

@GANN1CUS Boştayken Eren ALBAYRAK`a imza attıramayan bu yönetim Ocak ayında bonservis verip alır... Bu arada KWEUKE ya da RODALLEGA`yı alacağımıza Eren DERDİYOK`a çökelim derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Yarın kupayı alırsak Riekerink %100 devam eder.

Riekerink maaş attırımını kabul etmedi, teknik direktörlük için yeterli olmadığını açıkladı. Sezon sonu kendi alanı olan altyapıya geçmek istediğini de söyledi.
    Adamın yaptığı işe saygısı var, iş ahlakına sahip. Zaten Sneijder, Van Der Wiel, Huntelaar gibilerini keşfedip Suarez gibilerini takımına transfer ettiren Riekerink'in scouting altyapısı çok sağlam, Fransa ve Hollanda'dan 2-3 tane genç transfer bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.