Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamza'yı eleştirmicem de kimi eleştiricem ? Tudor ,Hamza'nın bıraktığı enkazı düzeltmeye çalışıyor.O da gider jem,Bilal alırsa onu da eleştiririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özlendin Şampiyonlar Ligi.

Eğer ligi 2. bitirebilirsek UCL Play-Off turunda seri başı olma olasılığımız var. Bu şekilde gruplara geçmek daha kolay olacak.

Şu Başakşehir'i yensek de bir aradan çekilseler keşke... Yani bizim de Avrupa'da destan yazacağımızı iddia etmiyorum da, Başakşehir'e göre daha başarılı olma olasılığımız var, hele hele seri başı olma durumu göz önünde bulundurulursa.
  • Hala sorunun teknik direktörlerle alakası olduğunu düşünenenler var.
    Kardeşim bu yönetim varken başarı zor.
    Adamlarda sıfır vizyon. Kulüp her alanda kötü.
    Sadece futbol değilki. Böyle çapsız yönetim şekliyle
    olmaz, olamaz. Başarı mucizeye kalır.
  • Hadi aslanlar yenin şu başakşehiri de iki takım şl gitsin önümüzdeki sene

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Hamza'yı eleştirmicem de kimi eleştiricem ? Tudor ,Hamza'nın bıraktığı enkazı düzeltmeye çalışıyor.O da gider jem,Bilal alırsa onu da eleştiririm.

Hala Hamzaoğlu diyorlar yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: Sivri Biber

Bu adam;

Takımın efsane ön libersounu kapris yaparak gönderip İngiltere 2. liginden tek özelliği Türk olmak olan bir futbolcuyu takıma kazandırdı.

Umut bulut'un yürüyene kadar bu takımda oynaması gerektiğini iddia etti.

Vizyonsuzluğu ve dil bilmemesi neticesinde kurduğu vasat kadronun ŞL için yeterli olacağını iddia etti.

Dzemali'yi parasını bizim ödeyeceğimiz tuhaf bir anlaşmayla göndertip yerine Dzemali'den çok bir fazlası olmayan evladı Bilal'i aldırdı.

Mario gomez'in Burak ile aynı tip oyuncu olduğunu iddia etti ve Mario Gomez'in bonservisi konusunda alenen yalan söyledi.

Konoplyanka'yı uygun fiyata alınabilecek olmalarına rağmen reddetti, Bruma'yı takımdan koparmaya teşebbüs etti.

Takımdan ayrıldıktan sonra abuk sabuk açıklamalar yapmaktan geri kalmadı, ligin son haftalarına doğru dalga geçer gibi Galatasaray'ın sezon başı planladıkları hale gelmeye başladığını söyledi.

Galatasaray'ın parası goygoyu yapmasına rağmen evlatlarını onore etmek için zamlamaktan geri durmamıştır. UEFA'dan ceza yemeyelim diye mi yaptı bunu ? Sabri'ye zamlı sözleşme yapmayınca Sabri başka takıma mı gidecekti ?

Sağ bek transferi istemeyip alınan genç stoperi ilk ŞL maçında orada oynatmaya kalktı, onore edip zamlattığı beki bu pozisyona koymaya cesaret edemedi.

Ön libero eksikliğini tüm yaz geçiştirip Hakan Nalta'yı ön libero oynatmak gibi fantastik hamlelerle gün kurtarmaya çalıştı.

Koca bir yaz kampını kondisyon yüklemesi yapmadan geçirdi, helva gibi bir takım bıraktı.

Hangi takıma giderse gitsin hala Galatasaray'ı eleştirmeye devam ediyor, işine bile saygısı yok. Bu adam hoca falan değil tamamen çok iyi şekilde planlanmış bir kadroyu yarım sezon havaya sokup şampiyon yaptı.
    Riekerink bile 2 kupa aldırdı, Hamzaoğlu 3 kupa aldırınca süper hoca olmuyor. Hamzaoğlu = evlatçı kafada rezil bir tdcik.

Zaten bu adam 2-3 sene içinde piyasadan silinip gider, 2.ligden takım bulursa sevinsin. Boşuna hayal kurmayan yarım kalmış işi falan yok. Paf takım bile ona 2 gömlek fazla.

Dediğim gibi Hamzaoğlu = evlatçı kafada rezil bir tdcik.

1- Efsane ön libero kendi gitti bunu sana tek tek açıkladım ama anlamamazlıktan geldim yine anlatayım. Efsane ile sözleşme imzaladık yazın hoca kalmasını istedi efsane ne yaptı son gün takımı yarı yolda bırakıp İnter'e gitti. Kendisini gönderdiği hocaya da sosyal medya hesabından "3 kupa almış, kulüp tarihine geçmiş bir hoca nasıl gönderilir hiç aklım almıyor. Güzel insan, iyi kalpli insan yolun açık olsun" diye mesaj yayınladı. Umarım anladın artık?????

2- Umut açıklamasına gelirsek bu adamın elinde 2 forvet vardı onları da kötüleyip kafalarına vurup küstürse miydi? Bir hoca oyuncusunu ne kadar kötü olursa olsun savunur.

3- Dzemalli :D Bu adamın biz de iyi oynadığı tek maç bile yok. Bu adamı Bilal ile karşılaştırıyorsun ya ben aslında bu yazıları boşa yazıyorum. Dzemalli dediğin adam 2m euro alıp gram top oynamayan çocuğu oldu diye deplasmanlara gelmeyen bir adamdı. Bilal Kısa ise babası öldüğü günden sonra maça çıkan bir adam. Yazık size Bilal'in aldığı maaşı katkısını söylemiyorum bile.

4- Konoplyanka :D Lıverpool 2014 de bu adamın kapısında yattı da alamadı Cüneyt T*anman alacaktı he :D

5- Mario Gomez.https://twitter.com/tribundergi/status/672388829702176768 al gir bak şuraya oku 15 defa oku ama. bu adam gomez'i istedi ama bu yönetim alamadı bjk gitti komik bir fiyata aldı.

6- Oyunculara ödenecek parayı ne zaman teknik adamlar belirler oldu?

7- Kondisyon :D bu adam bu sene Bursa'yı çalıştırdı o Bursa bu sezon ligin en çok koşan 3. takımı :D

Eminim buraya kadar okumadın bile ama neyse boş argümanlarınızla sallamaya devam baya comicsiniz :D

Melo'yu gönderten Hamzaoğlu'dur, gidecek adam 3 yıllık sözleşme yapmazdı. Ha Melo'nun gittikten sonra paylaşım yapıp vefa örneği göstermiş olması onun adamlığıdır, belki kendisini kapris yaparak şımarık çocuk edasıyla gönderenin Hamzaoğlu olduğundan bile haberi yoktur.
    Al sana başkanın ağzından kaynak >http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1169354-dursun-ozbek-hamzaya-melo-kaliyor-dedigimde-terledi
    Anlamamazlıktan gelen sensin, anla diye büyük harflerle tekrar yazıyorum; MELO'YU GÖNDERTEN HAMZA HAMZAOĞLU'DUR.

Umut Bulut bir önceki sezon sadece 1 Fenerbahçe derbisinde asist yaptı onun haricinde hiçbir büyük maçta skora katkısı yok ŞL'de 5 maçta 0 gol 0 asist, vasat Anadolu takımlarına karşı istatistik kastı. 43 maç 12 gol. Bu bile yetersiz. Sen bu adamı kadroda tutup forvet transferi yapmazsan böyle apışır kalırsın.

Dzemaili'yi maaşının önemli kısmını ödeyip kiralattı sonra gitti Bilal'i alıp bide ona maaş ödettirdi. Madem kulüp ekonomisini düşünüyorsun sattır gitsin, madem sattırtamıyorsun maaşının tamamını veren takıma kiralat ha onu da yapamıyorsan kadroda tut. Sen maaşını ödeyerek başka takıma kiralanmasına göz yumup yerine transfer yaptırıyorsun hem de 2 tane. Dzemaili'nin bi önceki sezon ağır sakatlık yaşadığı için performansı düştüğü euro 2016'da da gayet iyi oynadığı da bir gerçek.

Liverpool'un kapısında yattığı Konoplyanka'yı ne hikmetse 2015'de Sevilla bonservissiz alıyor Bruma'ya hiç girmemişsin bile, bu vasıfsız onu da sattırsaydı şuan Galatasaray gene 5.lik mücadelesi veriyor olurdu.

Mario Gomez açıklamasını da okudum nerden tutarsın tut elinde kalıyor çünkü kendisi "Mario Gomez yerine farklı bir forvet düşünüyordum. Bizde Umut ve Burak var aynı tarzda oyuncular dedim. Biraz daha sprinter, Niasse tarzı, arkaya sarkan bir oyuncu düşündük Mario Gomez yerine. Mario Gomez'i tekrar düşündük, €9M gibi yüksek bir fiyat istediler. Beşiktaş başka bir yolla aldı diye duydum daha sonra."
    Madem bu adama 9 M€ istediler Beşiktaş nasıl beleşe kiraladı ? Hamzaoğlu istese beleşe kiralanmaz mıydı ? 20 maçta 4 gol atıp eşek yüküyle maaş alan Gomez'i Fiorentina göndermek için göbek atarken nasıl 9M€ istedi ? Beşiktaş'ta coşunca Wolfsburg 7M€'Ya aldı bunu. Hani bizden yatan adam için 9 istemişlerdi ? Wolsfburgh yatan değil çoşmuş adama 7 verdi.
    Demek ki Hamzaoğlu alenen yalan söylemiş.

Eğer Sabri'nin sözleşmesinin uzatılmasında kendisini haberi yoksa bu nasıl TD ? Eğer kendisinin haberi varsa (ki var aşağıda link vereceğim) ve buna onay verdiyse neden FFP riskinin olduğu sezon Sabri ile zamlı sözleşme imzalanmasını kabul etti ? Ve neden sözleşmesini uzattığı Sabri'yi sağ beke koymaya cesaret edemedi de 20 yaşındaki stoper çocuğu o mevkiye koydu ?
    http://www.sporx.com/tv/futbol-spor-toto-super-lig-galatasaray-hamzaoglu-sabri-ile-devam-etmek-istiyorumSXTVQ65696SXQ

Bursa'nın bu sezon çok koşması Galatasaray'ın 15-16 sezonunda koşmayan rezalet kondisyonu olan bir takım olduğu gerçeğini değiştiriyor mu ? Hamzaoğlu'nun Bursa'nın kondisyonunu yükseltmesi Galatasaray'ın 2. yarıda oyundan kopan takım olmasını engelledi mi ?

Hepsini okudum ve cevap verdim üstelik kaynakları da ekledim, önceki mesajda 11 madde yazmama rağmen 7'sine cevap verip 4 maddeyi atlayıp bana "eminim buraya kadar bile okumadın" yazman da ayrıca ironik olmuş.

• quote:

quote:

quote:

Bu adam;

Takımın efsane ön libersounu kapris yaparak gönderip İngiltere 2. liginden tek özelliği Türk olmak olan bir futbolcuyu takıma kazandırdı.

Umut bulut'un yürüyene kadar bu takımda oynaması gerektiğini iddia etti.

Vizyonsuzluğu ve dil bilmemesi neticesinde kurduğu vasat kadronun ŞL için yeterli olacağını iddia etti.

Dzemali'yi parasını bizim ödeyeceğimiz tuhaf bir anlaşmayla göndertip yerine Dzemali'den çok bir fazlası olmayan evladı Bilal'i aldırdı.

Mario gomez'in Burak ile aynı tip oyuncu olduğunu iddia etti ve Mario Gomez'in bonservisi konusunda alenen yalan söyledi.

Konoplyanka'yı uygun fiyata alınabilecek olmalarına rağmen reddetti, Bruma'yı takımdan koparmaya teşebbüs etti.

Takımdan ayrıldıktan sonra abuk sabuk açıklamalar yapmaktan geri kalmadı, ligin son haftalarına doğru dalga geçer gibi Galatasaray'ın sezon başı planladıkları hale gelmeye başladığını söyledi.

Galatasaray'ın parası goygoyu yapmasına rağmen evlatlarını onore etmek için zamlamaktan geri durmamıştır. UEFA'dan ceza yemeyelim diye mi yaptı bunu ? Sabri'ye zamlı sözleşme yapmayınca Sabri başka takıma mı gidecekti ?

Sağ bek transferi istemeyip alınan genç stoperi ilk ŞL maçında orada oynatmaya kalktı, onore edip zamlattığı beki bu pozisyona koymaya cesaret edemedi.

Ön libero eksikliğini tüm yaz geçiştirip Hakan Nalta'yı ön libero oynatmak gibi fantastik hamlelerle gün kurtarmaya çalıştı.

Koca bir yaz kampını kondisyon yüklemesi yapmadan geçirdi, helva gibi bir takım bıraktı.

Hangi takıma giderse gitsin hala Galatasaray'ı eleştirmeye devam ediyor, işine bile saygısı yok. Bu adam hoca falan değil tamamen çok iyi şekilde planlanmış bir kadroyu yarım sezon havaya sokup şampiyon yaptı.
    Riekerink bile 2 kupa aldırdı, Hamzaoğlu 3 kupa aldırınca süper hoca olmuyor. Hamzaoğlu = evlatçı kafada rezil bir tdcik.

Zaten bu adam 2-3 sene içinde piyasadan silinip gider, 2.ligden takım bulursa sevinsin. Boşuna hayal kurmayan yarım kalmış işi falan yok. Paf takım bile ona 2 gömlek fazla.

Dediğim gibi Hamzaoğlu = evlatçı kafada rezil bir tdcik.

1- Efsane ön libero kendi gitti bunu sana tek tek açıkladım ama anlamamazlıktan geldim yine anlatayım. Efsane ile sözleşme imzaladık yazın hoca kalmasını istedi efsane ne yaptı son gün takımı yarı yolda bırakıp İnter'e gitti. Kendisini gönderdiği hocaya da sosyal medya hesabından "3 kupa almış, kulüp tarihine geçmiş bir hoca nasıl gönderilir hiç aklım almıyor. Güzel insan, iyi kalpli insan yolun açık olsun" diye mesaj yayınladı. Umarım anladın artık?????

2- Umut açıklamasına gelirsek bu adamın elinde 2 forvet vardı onları da kötüleyip kafalarına vurup küstürse miydi? Bir hoca oyuncusunu ne kadar kötü olursa olsun savunur.

3- Dzemalli :D Bu adamın biz de iyi oynadığı tek maç bile yok. Bu adamı Bilal ile karşılaştırıyorsun ya ben aslında bu yazıları boşa yazıyorum. Dzemalli dediğin adam 2m euro alıp gram top oynamayan çocuğu oldu diye deplasmanlara gelmeyen bir adamdı. Bilal Kısa ise babası öldüğü günden sonra maça çıkan bir adam. Yazık size Bilal'in aldığı maaşı katkısını söylemiyorum bile.

4- Konoplyanka :D Lıverpool 2014 de bu adamın kapısında yattı da alamadı Cüneyt T*anman alacaktı he :D

5- Mario Gomez.https://twitter.com/tribundergi/status/672388829702176768 al gir bak şuraya oku 15 defa oku ama. bu adam gomez'i istedi ama bu yönetim alamadı bjk gitti komik bir fiyata aldı.

6- Oyunculara ödenecek parayı ne zaman teknik adamlar belirler oldu?

7- Kondisyon :D bu adam bu sene Bursa'yı çalıştırdı o Bursa bu sezon ligin en çok koşan 3. takımı :D

Eminim buraya kadar okumadın bile ama neyse boş argümanlarınızla sallamaya devam baya comicsiniz :D

Melo'yu gönderten Hamzaoğlu'dur, gidecek adam 3 yıllık sözleşme yapmazdı. Ha Melo'nun gittikten sonra paylaşım yapıp vefa örneği göstermiş olması onun adamlığıdır, belki kendisini kapris yaparak şımarık çocuk edasıyla gönderenin Hamzaoğlu olduğundan bile haberi yoktur.
    Al sana başkanın ağzından kaynak >http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1169354-dursun-ozbek-hamzaya-melo-kaliyor-dedigimde-terledi
    Anlamamazlıktan gelen sensin, anla diye büyük harflerle tekrar yazıyorum; MELO'YU GÖNDERTEN HAMZA HAMZAOĞLU'DUR.

Umut Bulut bir önceki sezon sadece 1 Fenerbahçe derbisinde asist yaptı onun haricinde hiçbir büyük maçta skora katkısı yok ŞL'de 5 maçta 0 gol 0 asist, vasat Anadolu takımlarına karşı istatistik kastı. 43 maç 12 gol. Bu bile yetersiz. Sen bu adamı kadroda tutup forvet transferi yapmazsan böyle apışır kalırsın.

Dzemaili'yi maaşının önemli kısmını ödeyip kiralattı sonra gitti Bilal'i alıp bide ona maaş ödettirdi. Madem kulüp ekonomisini düşünüyorsun sattır gitsin, madem sattırtamıyorsun maaşının tamamını veren takıma kiralat ha onu da yapamıyorsan kadroda tut. Sen maaşını ödeyerek başka takıma kiralanmasına göz yumup yerine transfer yaptırıyorsun hem de 2 tane. Dzemaili'nin bi önceki sezon ağır sakatlık yaşadığı için performansı düştüğü euro 2016'da da gayet iyi oynadığı da bir gerçek.

Liverpool'un kapısında yattığı Konoplyanka'yı ne hikmetse 2015'de Sevilla bonservissiz alıyor Bruma'ya hiç girmemişsin bile, bu vasıfsız onu da sattırsaydı şuan Galatasaray gene 5.lik mücadelesi veriyor olurdu.

Mario Gomez açıklamasını da okudum nerden tutarsın tut elinde kalıyor çünkü kendisi "Mario Gomez yerine farklı bir forvet düşünüyordum. Bizde Umut ve Burak var aynı tarzda oyuncular dedim. Biraz daha sprinter, Niasse tarzı, arkaya sarkan bir oyuncu düşündük Mario Gomez yerine. Mario Gomez'i tekrar düşündük, €9M gibi yüksek bir fiyat istediler. Beşiktaş başka bir yolla aldı diye duydum daha sonra."
    Madem bu adama 9 M€ istediler Beşiktaş nasıl beleşe kiraladı ? Hamzaoğlu istese beleşe kiralanmaz mıydı ? 20 maçta 4 gol atıp eşek yüküyle maaş alan Gomez'i Fiorentina göndermek için göbek atarken nasıl 9M€ istedi ? Beşiktaş'ta coşunca Wolfsburg 7M€'Ya aldı bunu. Hani bizden yatan adam için 9 istemişlerdi ? Wolsfburgh yatan değil çoşmuş adama 7 verdi.
    Demek ki Hamzaoğlu alenen yalan söylemiş.

Eğer Sabri'nin sözleşmesinin uzatılmasında kendisini haberi yoksa bu nasıl TD ? Eğer kendisinin haberi varsa (ki var aşağıda link vereceğim) ve buna onay verdiyse neden FFP riskinin olduğu sezon Sabri ile zamlı sözleşme imzalanmasını kabul etti ? Ve neden sözleşmesini uzattığı Sabri'yi sağ beke koymaya cesaret edemedi de 20 yaşındaki stoper çocuğu o mevkiye koydu ?http://www.sporx.com/tv/futbol-spor-toto-super-lig-galatasaray-hamzaoglu-sabri-ile-devam-etmek-istiyorumSXTVQ65696SXQ

Bursa'nın bu sezon çok koşması Galatasaray'ın 15-16 sezonunda koşmayan rezalet kondisyonu olan bir takım olduğu gerçeğini değiştiriyor mu ? Hamzaoğlu'nun Bursa'nın kondisyonunu yükseltmesi Galatasaray'ın 2. yarıda oyundan kopan takım olmasını engelledi mi ?

Hepsini okudum ve cevap verdim üstelik kaynakları da ekledim, önceki mesajda 11 madde yazmama rağmen 7'sine cevap verip 4 maddeyi atlayıp bana "eminim buraya kadar bile okumadın" yazman da ayrıca ironik olmuş.

Söylediğin her şey yine bom boş :D

Evet evet Felipe Melo kendisine gönderten adama bunları yazacak arkasından. Hamzaoğlu Melo'yu göndertmek istese neden ilk 2 lig maçında oynatsın? Gelmiş Dursun'un söylediklerini gösteriyor bu daha da komik hahahaha :D

Teknik adamlar ne zaman gidecek oyuncuların maaşlarını bonservislerini belirler oldu? adam Dzemalli'yi istemiyorum dedi bu yönetim de böyle bir anlaşma yaptı gönderdi. Hamza hoca demiştir kesin biz ödeyelim parasını hahahah :D Bilal ise bu adam'dan 2 kat az para alıp 2 kat daha iyi performans gösterdi.

Haklısın Hamzaoğlu hem teknik adamlık hem yöneticilk yapmalıydı banka'dan kredi çekip Gomez'i almalıydı :D BJK yönetimi bir yolunu bulup almış adamı Hamza hoca da istemiş ama Dursun 9m euro dedikleri zaman bırakıp gitmiş. Hamzaoğlu niye beleşe almadı diyor ya hahahaha :D alem çocuksun :D

Kondisyon meselesine gelirsek Galatasaray'ın o kadarosu at gibi koşacak takım değildi hoca da ona göre kondisyın yüklemesi yaptı pas takımını at gibi koşturamazsın. Kaldı ki o takım Barcelona,Real,Chelsea kadar koşuyordu hoca kalana kadar. Hoca'dan sonra takımın başına gelen Denizli saçma sapan oyunuyla takımı batırdı bu Hamza hoca'nın suçu olmaz. Tudor'da Karabük'ü bıraktı 8 hafta da 2 galibiyet alabilmiş onu kötü hoca mı yapar bu? 2. yarı da takımın kopması nereye Hamzaoğlu'nun suçu oluyor? Onun takımı Benfica'ya 30 metre de top oynuyordu TS,BAŞAK,KONYA,FB deplasmanlarından 10 puan alıyordu da o gittikten sonra rezil olması niye Hamzaoğlunun suçu oluyor? Sen kafası 90'larda kalmış adamı getirirsen çapa Donk'larla oyun oynatmaya çalışır ondan sonra oynatamayınca takımı rezil edince suçlu Hamzaoğlu kafaya bak :D Ondan sonra gelen de beden eğitim hocası falan :D Kondisyon yüklemeyi bilmeyen adam 1 sene sonra Bursa'yı ligin en diri en çok koşan takımı yapıyor ne hikmetse.

Sabri'nin sözleşmesi uzatılırken haberi mi yok dedim ben? Giden oyuncunun gelen oyuncunun bonversvisini maaşını hoca belirlemez bunu bilmeyen adama ben de sayfalarca bir şey anlatmaya çalışıyorum ya neyse :D Hamzaoğlu gitti bu yaz Sabri'nin sözleşmesi yeniden uzatıldı. Bunu da Hamzaoğlu uzatmıştır diil mi?

Konoplyanka :D Dursun'un Konoplyanka'yı alacağına inanmak :D Ben orada gösterdim o capsini aldığım 2 adam Avrupa futbolunun senden benden iyi takip eden işi bu olan insanlar. Konoplyanka'nın peşinden kaç tane kulüp koştu o sene adamın hayali Real,Barça yaşı 25 TR'ye gelecek. Hem de boş evrakla transfer yapmaya çalışan Dursun Özbek getirecek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 9 Nisan 2017; 18:14:3 >

• ya bu millet ne yiyip ne içiyorda bu kafaya ulaşıyor çözemedim.

Herşeyi geçiyorum her saçmalığı es geçiyorum.

Sırf Jem Paul Karacan denen çöp oğlu çöpü ne amaçla aldığı belli olmayan bir adama teknik direktör falan demem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

ya bu millet ne yiyip ne içiyorda bu kafaya ulaşıyor çözemedim.

Sırf Jem Paul Karacan denen çöp oğlu çöpü ne amaçla aldığı belli olmayan bir adama teknik direktör falan demem.

O yaz alınan her oyuncu tuttu bir Jem tutmadı sırf 1 oyuncu tutmadı diye bu kin nefretin manası ne? Ne amaçla alındığı da belli 1.2m euro alan Yekta yerine PL görmüş 26 yaşında 600 bin euro maaşa Jem alındı. Hoca demezmiş lütfen de ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 9 Nisan 2017; 18:35:42 >
  • aman ne tuttu ne tuttu.

neyse hamzayı savunan adamın hiç bir yorumunu okumaya lüzum yok

BLOCKED
  • Asosyal yaratığı daha yeni mi blokluyorsunuz?!

• Melo der geçerim
  • quote:

quote:

O yaz alınan her oyuncu tuttu bir Jem tutmadı sırf 1 oyuncu tutmadı diye bu kin nefretin manası ne? Ne amaçla alındığı da belli 1.2m euro alan Yekta yerine PL görmüş 26 yaşında 600 bin euro maaşa Jem alındı. Hoca demezmiş lütfen de ya.

Trolladığını düşünüyordum galiba ciddisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

quote:

quote:

Trolladığını düşünüyordum galiba ciddisin

Ciddiyim tabi sizin yüzünüzden sözlükler, forumlar vs hep marjinalin kafasına vura vura, aynı tip insanların yazıp konuştuğu yerler olmaya başladı. Bırakın isteyen istediğini yazsın yoksa herkesin aynı düşündüğü robotlar gibi oluruz. İstiyorsanız tüm hesapları verelim size ne istiyorsanız onu yazın. Gereksiz saldırganlık yapıyorsunuz. Üstte ki 2 hesap da beni blocklamış bir de bunu haber veriyorlar blockladım seni diye. Eyvah lan napıcam ben şimdi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 9 Nisan 2017; 23:16:16 >

• Melo'yu Hamza göndermedi kendisi gitmek istedi Avrupa'dan teklifler Brezilya'dan teklifler var muhabbeti oldu sonra Hamza hoca Melo'yu ikinci kampa bekliyoruz gönülsüz gelmesin gibilerinden açıklama yaptı. Bir anda ne olduysa transferin son günlerine doğru gittiği haberini aldık, aceleyle Grosskreutz transferi de evrak muhabbeti olunca o sene gümledi. Hamza yine de iyi gidiyiordu o kadar büyük eleştiriler yapıldı ki benim aklım almıyordu gerçekten. O dönem yönetim direnseydi o sezon o kadar kötü bitmeyebilirdi. O günden sonra aslında çoğunun boş eleştiri yaptığını baya bir gördüm. Evet yönetim kötü olabilir, evet teansferler olmamış olabilir ama sen sahada oynayan futbolcunu yuhlarsan kusura bakma başarı falan da bekleme. Her şeyin bir yeri bir zamanı vardır bak 2 yıldır neler çekiyor bu kulüp, bir ara forvetsiz oynuyordun iyi mi oldu?

• Sezon başında Marsilya'dan 39 milyon euro karşılığında Chelsea'ye transfer olan Michy Batshuayi, ülkesinde bir halı sahada görüntülendi.

Belçika'da bir halı sahada arkadaşlarıyla top oynayan Batshuayi'nin üzerinde Galatasaray formasının olması dikkatlerden kaçmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Sezon başında Marsilya'dan 39 milyon euro karşılığında Chelsea'ye transfer olan Michy Batshuayi, ülkesinde bir halı sahada görüntülendi.

Belçika'da bir halı sahada arkadaşlarıyla top oynayan Batshuayi'nin üzerinde Galatasaray formasının olması dikkatlerden kaçmadı.

Denayer'in formasını giymişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Vizyonsuz topçuymuş Beşiktaş forması giymeliydi . Onlar o formayla UEFAda çeyrek final oynadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Melo'yu Hamza göndermedi kendisi gitmek istedi Avrupa'dan teklifler Brezilya'dan teklifler var muhabbeti oldu sonra Hamza hoca Melo'yu ikinci kampa bekliyoruz gönülsüz gelmesin gibilerinden açıklama yaptı. Bir anda ne olduysa transferin son günlerine doğru gittiği haberini aldık, aceleyle Grosskreutz transferi de evrak muhabbeti olunca o sene gümledi. Hamza yine de iyi gidiyiordu o kadar büyük eleştiriler yapıldı ki benim aklım almıyordu gerçekten. O dönem yönetim direnseydi o sezon o kadar kötü bitmeyebilirdi. O günden sonra aslında çoğunun boş eleştiri yaptığını baya bir gördüm. Evet yönetim kötü olabilir, evet teansferler olmamış olabilir ama sen sahada oynayan futbolcunu yuhlarsan kusura bakma başarı falan da bekleme. Her şeyin bir yeri bir zamanı vardır bak 2 yıldır neler çekiyor bu kulüp, bir ara forvetsiz oynuyordun iyi mi oldu?

Yav hala Melo'nun neden gittigini bilmeyenler var. UEFA FFP'yi saglamak icin adami zorla sattik. Burak'i da o yüzden Cin'e sattik. Bunlara ragmen zar zor denk geldi bütce. Bu yöneticileri gerizekali mi saniyorsunuz? Akli basina bir teknik direktörün Melo'yu takimdan göndermek isteyecegini mi saniyorsunuz?

Kimsenin kulüpte ne olup bittiginden haberi yok. Giderlerle gelirler arasinda her yil 100 milyon TL fark oldugundan haberi yok. UEFA'dan neden men yedik, ne sartlarla tekrar anlastik haberi yok. AMK spor mansetlerinden Galatasray takip eden ergenler sürüsü...

• 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.