Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Melo'nun GS kulübüyle keyfiyatına göre oynaması?Geçen senelerde de yok kardeşimi alın şunu alın bunu alın diyodu.Tüm suçlu GS taraftarıdır hiç birinizin Melo'ya laf söylemeye hakkı yok adamın her durumda arkasında durdunuz adam her istediğini yapar,yaptırır GS'ye.
  • gomez'e 2,5 versinler üstüne lig ve ş.liginde toplamda 20 golü bulursa 1 milyon prim önersinler bakalım gelecek mi
  • @volkanelçin neye gore ? Galatasaray bugun cok buyudu kadro yapisina bak bakalim neler olmus 4 senede. 2010 da dibi gormustun.

Ayrica sirketlesmesi bile yillar sonra gerceklesmisti. Besiktas guti li donemden verim alamayinca 3 yil sonra feda dememismiydi ? Neden bugun hep 3cu dusundun mu ? Akilli yatirim yapamadilar.

Galatasaray hezimete ugramaz. Bugun transfer yapmadan sezonu acsin yine sampiyonlugun en buyuk adayidir. 4in 1 olmus. Fransiz gol krali geldi musa sow hepsi tamam dedi bu yil 30 atar. Ne oldu ? Kollektif oyun olmayinca isimlerin uzerinde durmak ahmakliktir.

Birlikte oynayan bir takim var. 2 transferle bu sezon tecrubeli oldugumuz ligi siler supururuz. Gercekci olmak lazim. Real madrid degiliz biz. Dunyada 10 milyon forma satalim. Gelir gider dengesini saglayip nokta atislarla 5ci yukselis devrinin 4cu kupasini koyariz muzeye. Fenerin tek basarisi kaldi. 6-0 onun haricinde galatasaray her konuda ezmistir ezmeye devam ediyordur. Butun gununu fm oynayip ibrahimovici alip sampiyon olan yeni nesil taraftarlar euro nun kac para oldugundan haberleri bile yok. Birakin bilincli taraftar hamleleri gorsun. Ben 30 yasindayim ve transferle bugune kadar sampiyon olan ve ambargo koyan tek takim gormedim. Genelde hezimete ugratan birlikte oynayan ve istikrar sahibi takimlardan geldigini gordum. Dunya ve ulkemiz icin hep boyle olmustur. Basaksehir bile bugun kollektif oyunun meyvesini yerken agustos ayinda birilerini sampiyon ilan etmek zavalliliktir. Ergenler icin okullarda birbirlerine ustunluk kurma malzemesidir. Reailite onemli. Elestiriyi bende yapiyorum fakat bir gercek var istikrar basari getirir. Cok parayla sorunlarini cozemezsin. City bile 90+3 de aldi milyar euronun yatirimini. Sl de hala bi basarisi yok. Gs kadar basarisi yoktur. Biraz olgun bakmak lazim. Yoneticileri de bu anlamda baski altina almaliyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    Drogba bir futbol efsanesidir. Rvp ise cok iyi bir futbolcudur.(efsane olmayı arsenaldan ayrılarak kacırdı) Nani ile podolski bir degildir. Nani cok teknik adam eksiltmeye yönelik oynayan bir kanattır. Podolski ise sert şut atan bir golcü kanatdır. Hatta acıktır. Bizim gol atan bir kanata ihtiyacımız vardı aldık. Sizin teknik bir oyuncuya ihtiyacınız vardı aldınız. Bu tartışmaya girmek sacmalıktır zaten.

• İbrahimovic de yalan oldu anasini satiyim . Simdi biri bana hangi transferlerin gerceklesebilecegini soyleyebilir mi ? Hani az cok belli olan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Hamza Hoca sen misin?
  • Dark_23 kullanıcısına yanıt
    Kurallara gore kontratta son seneye girilince alacagi parayi getirirse bonservis olarak ayrilabilir tum olay bundan kaynakli yani bilip bilmeden konusmayin lutfen.

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Sadece bu sene sorun çıkardı ya zaten külhanbeyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matheson

İbrahimovic de yalan oldu anasini satiyim . Simdi biri bana hangi transferlerin gerceklesebilecegini soyleyebilir mi ? Hani az cok belli olan

Adı geçen isimler; Kaboul, Chiriches, Gomez, Gökhan İnler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Abi futbolcu olarak nasıl Drogba üstün oluyor? Off Dünya'nın her yerinde bu adama hayran milyonlar var gelmişler hala Drogba diyorlar. Ahahaha sizde bu kompleks hiç bitmeyecek ya. Geçende de Podolski ile Nani'yi kıyaslıyordunuz. 😂😂😂

Rvp arsenali kaç kere şampiyon yaptı?
    Rvp Manu'yu kaç kere şampiyon yaptı?
    Rvp kaç kere CL kupasını aldı?

Drogba bunları kaç kere yaptı şimdi bi kıyasla :)

Çok takma boşver şunları adamlar sezon başlamadan ligi garanti,şampiyonlar ligindede yarı final kesin gözüyle bakıyor

• Eto nun işi anzhide bitti. Ama Drogba Galatasaray'da hala üstün bir futbolcu oldugunu gösterdi. Eto postalandı kimse farkına varmadı ama Drogba nasıl yollandı? Neylerle ugraşıyom ben ya neyi anlatıyom.

• quote:

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

Drogba bir futbol efsanesidir. Rvp ise cok iyi bir futbolcudur.(efsane olmayı arsenaldan ayrılarak kacırdı) Nani ile podolski bir degildir. Nani cok teknik adam eksiltmeye yönelik oynayan bir kanattır. Podolski ise sert şut atan bir golcü kanatdır. Hatta acıktır. Bizim gol atan bir kanata ihtiyacımız vardı aldık. Sizin teknik bir oyuncuya ihtiyacınız vardı aldınız. Bu tartışmaya girmek sacmalıktır zaten.

GSLILER ARASINDA GÖRDUGUM EN MANTIKLI OBJEKTIF ACIKLAMA KARDESIM

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_23

Hamza Hoca sen misin?

İsmail kartal ben. Gozlerim icin gelmistim. Sowu forvet oynatiyorum saniyordum megerse sola cekiyormus gozler benim. Kovuldum bu yuzden. Ameliyat olmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mimar Adayı

quote:

Orijinalden alıntı: Matheson

İbrahimovic de yalan oldu anasini satiyim . Simdi biri bana hangi transferlerin gerceklesebilecegini soyleyebilir mi ? Hani az cok belli olan

Adı geçen isimler; Kaboul, Chiriches, Gomez, Gökhan İnler.

:( Hayirlisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    Sesi buraya kadar geldi, ne oturttun be bilader
  • racerant kullanıcısına yanıt
    Yanlis dusunuyorsun yedek olma olayi tamamen farkli o iş bir diger forveti falcaodu adamlarin bu tarz seyler normal ama unutmayalim Rvp gercekten kaliteli ve ust duzey bir futbolcu ligimizde rahat sakatlanmazsa 15 20 gol atacagini dusunuyorum. He drogba olayina bakarsak kesinlikle drogba > rvp aksini iddia eden fanatiktir cahildir kördür.

• Gomez'i beğenmeyenler için geliyor;
    Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Cherevchenko, Qarabağ maçında Niasse'ı sol açıkta oynatmış Niasse çok sayıda top kaybı yapmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: racerant

RVP çok iyi adam olsa bu yaşta yedek kalmaz Manu'da. 31 yaşında müzmin yedek olarak sepetlediler adamı.

Drogba 31 yaşında iken ne durumdaydı ve neler yapıyordu bi düşünün bakalım... üçyıldızlı futbol cahilleri bizim konuya da dadanmış...

Olaya noktayı koymuşsun.
    Drogbayı 32 yaşında getirmek imkansızdı o yaşında bile dünyanın en iyi forvetiydi.

Ben bu tartışmayı gereksiz buluyorum yalnız.rvp şuan fenerde drogba ise bizde değil.anlamsız tsrtışma

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

quote:

Orijinalden alıntı: racerant

RVP çok iyi adam olsa bu yaşta yedek kalmaz Manu'da. 31 yaşında müzmin yedek olarak sepetlediler adamı.

Drogba 31 yaşında iken ne durumdaydı ve neler yapıyordu bi düşünün bakalım... üçyıldızlı futbol cahilleri bizim konuya da dadanmış...

Olaya noktayı koymuşsun.
    Drogbayı 32 yaşında getirmek imkansızdı o yaşında bile dünyanın en iyi forvetiydi.

Ben bu tartışmayı gereksiz buluyorum yalnız.rvp şuan fenerde drogba ise bizde değil.anlamsız tsrtışma

Drogba yasi ilerledikce yildiz mertebesine eristi. RvP Arsenal-Manu donemlerinin basinda yildizdi. Yaslandikca gozden dustu.

• Dark_23 kullanıcısına yanıt
    Size drogba gol atınca webo daha iyi diyodunuz bence biz yine iyiyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.