Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark_23

Alex size gol atıyordu Hagi daha iyi diyordunuz RVP gol atıcak Drogba diyeceksiniz bi geçmişte yaşamayı bırakamadınız.

İşte aradığımız futbol aklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nani vs Podolski karşılaşması yapılırken durmadan istatistik veren arkadaşlara gelsin bu;
    Drogba 603 maç 254 gol
    RVP 457 maç 212 gol
    Arada 146 maç fark var gol farkıda 42.
    Drogba'nın 37 yaşına kadar verdiği performans bu RVP 31 yaşında maksimum 33 yaşında aynı istatistiklere ulaşıcak halen Drogba RVP'yi ezer geçer diyen var mı?
  • quote:

Nani vs Podolski karşılaşması yapılırken durmadan istatistik veren arkadaşlara gelsin bu;
    Drogba 603 maç 254 gol
    RVP 457 maç 212 gol
    Drogba'nın 37 yaşına kadar verdiği performans bu RVP 31 yaşında maksimum 33 yaşında aynı istatistiklere ulaşıcak halen Drogba RVP'yi ezer geçer diyen var mı?

Van Persie ve Drogba İngilterede kaç Şampiyonlar Ligi ve kaç Lig şampiyonlukarı yaşamış bunları da yazarmısın?
  • Drogba vs van persie

İkisinide türkiyeye hiç gelmedi farzediyorum

Fizik kalite DROGBA
    Dribling yapma DROGBA
    Top tekniği VAN PERSİE
    Topa vuruş kalitesi VAN PERSİE
    Pas kalitesi VAN PERSİE
    Hava hakimiyeti DROGBA

İkiside çok farklı tarzda oyuncular....ikiside dünya yıldızı....herkesin beğenisi farklıdır....ama drogba kazandığı kupalar ve başarılar olarak bir adım önde

• Cem Uzan ‏@UzanCC 48 sn.48 saniye önce

Ibra'yi hazirladim. Yonetim korktu. Ben ne yapayim. Gelecek secimlerde Galatasaray Spor Kulubu baskanligina talip olacagim. CIMBOM'a SOZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

Gomez'i beğenmeyenler için geliyor;
    Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Cherevchenko, Qarabağ maçında Niasse'ı sol açıkta oynatmış Niasse çok sayıda top kaybı yapmıştı.

Böyle bi mantık olurmu o zaman bütün forvetleri niasseyle karşılaştıralım niasseden iyiyse hemen alalım demek

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Kupaları kaldıran takımlar tek oyuncular değil ne siz Chelsea'yi transfer ettiniz ne de biz Arsenal ya da ManU'yu.Size Drogba'yı verdiler Çin'den gelen biz RVP'yi aldık İngiltere'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Ağır fail.

Manu takipçisi : 5 Milyon.

RVP takipçisi 7 Milyon.

Eee? yani bu durumda sözünü tutup sınırsız çizecenmi?
  • GS - JIHLAVA maçı GS TV'de.

Bu arada
    quote:

AslanStatistic: İlk başta kadroya alınmayan daha sonra ilk 11'e alınan Oumar Niasse, Süper Kupa maçında Zenit'e harika bir gol attı.
  • Bu takıma sadece 4 tane ilk 11 için transfer yapmak yeterliydi. Çok mu zordu şunları almak?
    Bir yönetim ancak bu kadar vizyonsuz ve ezik olabilir.

1)Santrafor'a Huntelaar
    2)Sol kanada Podolski, Konoplyanka,Ayew üçlüsünden biri
    3) Sağ beke Maxi Pereira
    4) Ön liberoya Stephane Mbia

Bunlar alınsa başka oyuncu istemezdik. Melo'nun gideceği sezon sonundaki konuşmalarından belliydi ama yönetim beni yanıltmadı ve uyudu. Melo gitmese ne olacaktı? Bu sene fazladan 2.5 milyon euro Mbia'ya maaş verecektik. Bu 2.5 milyon euro mu fazla geldi?

Huntelaar'a 5 milyon euro bonservis, 3 milyon euro maaş.
    Podolski'ye 3 milyon euro bonservis, 3 milyon euro maaş.
    Maxi Pereira'ya 2 milyon euro imza parası, 2.5 milyon euro maaş.
    Stephane Mbia'ya 2 milyon euro imza parası ve 2.5 milyon euro maaş.

Toplamda 12 milyon euro bonservis+ imza parası.
    Toplamda 11 milyon euro maaş yükü.

Takımdan giden çöplerin maaş yükü zaten 11-12 milyon euro civarıydı. Yani maaş yükümüz değişmeyecekti.

Bonus olarak Carole önerildi ve alındı. 1.5 milyon euro bonservis ve 700bin euro maaş verildi.
    Toplamda 13.5 milyon euro bonservis verip işi bitirecektik.

Bunun yerine gereksiz yere harcanan paralar:
    Sabri'ye 1 milyon euro yerine 1.7 milyon euro verilmesi. 700bin euro zarar.
    Jem Karacan'a 600bin euro verilmesi. Çöpe gitti. Kupa maçlarında bile oynaması zor. Hamza yerlilerin karnını iyi doyurdu bu transfer döneminde.
    Bilal'e verilen 800bin euro para. Gerek yoktu bence.
    Toplamda bize hiçbir getirisi olmayacak 2.1 milyon euro ekledi yönetim maaş bütçesine.

Adam akıllı bir yönetim olsaydı maaş yükünü değiştirmeden sadece 13.5 milyon euro vererek şöyle bir kadro kurabilirdi:

----------------------Huntelaar---------------
    -----Podolski---Sneijder---Yasin(Burak)---
    -----------Melo(Selçuk)------Mbia-----------
    Telles(Carole)---Semih---Chedjou---Maxi

Tabi ki bu kadro benim tam olarak istediğim kadro değil ama yapabileceğimiz minimum harcamayla elde edebileceğimiz en iyi kadrolardan biri budur. Yoksa ben de isterim sağ kanata Nani'yi almak, üst düzey bir stoper almak, süper bir sol bek almak.

Şu 4 oyuncuyu almak koskosa Galatasaray için zorsa ya Galatasaray küçülmüş demektir ya da Galatasaray'ı yönetenler küçük insanlar demektir. Karar sizin.

• @UzanCC

"Ibra'yi hazirladim. Yonetim korktu. Ben ne yapayim. Gelecek secimlerde Galatasaray Spor Kulubu baskanligina talip olacagim. CIMBOM'a SOZ."

"Benim baskan oldugum Galatasaray'da Drogba emekli, Robben yasli kalir."

"Tum transferler kendi cebimden ve kendi paramla olacak. Kupalar ise tum Turkiye'nin. Soz."
  • quote:

Nani vs Podolski karşılaşması yapılırken durmadan istatistik veren arkadaşlara gelsin bu;
    Drogba 603 maç 254 gol
    RVP 457 maç 212 gol

Sow fransa gol krali. 3 gs sampiyonlugu gordu. Bide boyle dusun ? Performans verilerinin saglamis oldugu fayda ibresine bakabilecek misin ? Mesela fenerbahce icin buyuk bir baskaniniz var. Kac gs sampiyonlugu gordu ?

Oyuncu getiriyorsun tamam iyi guzel bi durum ulke icin faydali bi sey. Fakat gelen oyuncularin hepsi gs sampiyonluklariyla buyudu hep ? Mehmet topuza sorsana kac gs sampiyonlugu gormus ? Abi bu kadar asist yaptim ben. Olm birak asisti kac gs sampiyonlugu gordun diyebilir misin ?

15 yildir efsane baskaniniz nelerini getirdi kovdu be. Adamlar gs sampiyonluguyla indirdiler indirdiler parayi gittiler. Hep fakir takim edebiyati yapti gs ye. Bu kadar yoksul olup 20 yilda 11 sampiyonluk goren takim var mi ?

Ben sahsen cristiano yu alsak bu yil yine temkinli davranip agzimi acmam. 2 kupanin birini almis rakip takimin forum sayfasina gelip antremanda caprazlarini koparmayacagi belli olmayan bi adami koz olarak kullanip rezil etmem kendimi. Sana verilerle bi yaklasirim takim degistirirsin. Trolluk icin kendi sokagina cik kendi seviyendeki kisilerle s.. yaristir.

• Huntelaar'a ne oldu şimdi? Dün bir haber okumuştum, Schalke'de kalması isteniyormuş diye.
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Bana kollektif futbol ayaklarını bırak çok fazla sen Önder Özen izlemişsin.2010'da niye BAM 3'lüsü şampiyon yapamadı bu takımıda gitti Fatih Terim Avrupa'dan dünya kadar yıldız getirdi?Kaç GS şampiyonluğu görmüş diyosun sizin 20 bizim 19 şampiyonluğumuz var çok fazlaymış gerçekten fark?Gs'nin son 3-4 yılda bu kadar ivme kazanmasının sebebi acaba Sneijder Muslere Melo Drogba gibi yıldızlar mı yoksa Sabri mi?Bana bunun cevabını ver bakayım bay çok bilmiş??
  • Gomez ne Allah icin .
    Sağında Robben solunda Ribery oldukca forvete EŞEK koysan o da yardırır.
    O kadar ağır forvet bize yaramaz , hızlı adam lazım.

• Ulan adamlar RVP'yi aldı valla oturup ağlayacağım.Üzüldüğümden falan değil hatta böyle yıldızların ülkeye gelmesi iyi bir şey ama bizim yönetimin leşleri toplaması sinirime dokunuyor en kötüsüde elimizden bişey gelmiyor Hamza ve Cüneyt'in trollüklerini izliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

@UzanCC

"Ibra'yi hazirladim. Yonetim korktu. Ben ne yapayim. Gelecek secimlerde Galatasaray Spor Kulubu baskanligina talip olacagim. CIMBOM'a SOZ."

"Benim baskan oldugum Galatasaray'da Drogba emekli, Robben yasli kalir."

"Tum transferler kendi cebimden ve kendi paramla olacak. Kupalar ise tum Turkiye'nin. Soz."

Bu adam eger Galatasaray'ımıza faydalı olmak istiyorsa ilk gelir gideri düzenler ve geliri artırmaya yönelik harcamalar yapar. Aksi halde parası azalınca arkasında büyük bir enkaz bırakır. Ya da parası bitene kadar iyi oyuncuşar görür sonra yine yerimizde sayarız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su Cüneyt kadar uyuz olduğum bir adam yok,hamza yine idare eder de, cuneyti kim getirdi sizin camiaya.hatta yanlış hatirlamiyorsam zamaninda maradonaya da bir laf soylemisti, Allah kurtarsın.

• quote:

Kupaları kaldıran takımlar tek oyuncular değil ne siz Chelsea'yi transfer ettiniz ne de biz Arsenal ya da ManU'yu.Size Drogba'yı verdiler Çin'den gelen biz RVP'yi aldık İngiltere'den.

Doğru biz 6 ay önceki şampiyonlar ligi finalinde golü atan takımın santraforunu almıştık

" C, ETAİT PASS GAGNE "
    DÜN DİDİER İDİM....BU GÜN DROGBA

DROGBA ADLI KİTABIN ÖN SÖZÜ
     Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Volkan Demir @albandemir 4 sa.4 saat önce
    Van Persie'nin yıllık ücreti bonuslarla birlikte 5 milyon Euro civarında. Drogba'dan 3 yaş genç geldi, Drogba'dan daha düşük maaşı olacak.

Eğer öyleyse helal olsun ama hiç sanmıyorum bonuslarla birlikte toplam 5 milyon euro alacağını.

Her şeyi geçtim bunu GALATASARAY TRANSFER konusuna girip yazınca kafede yanında oturan 5 yaşındaki arkadaşlarınla beraber eğlenmiş mi oldunuz?Amacı anlamadım yani?
  • 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.