Şimdi Ara

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.442
Cevap
4
Favori
255.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dore2006

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Lazio Cana transferini resmen açıkladı.Darısı bizim Muslera için artık

http://www.sslazio.it/news/news/1-news/1653-comunicato.html

DİEGO YU ISTIYOM BEN

Muslera'nın yerine mi ?

• Aşağıdaki adam bu lige yakışır.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

quote:

DİEGO YU ISTIYOM BEN

Muslera'nın yerine mi ?

Kaleci-Oyuncu oynar aslında

• quote:

fenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

adı geçiyor mu bilmiyorum ama keşke ....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

quote:

DİEGO YU ISTIYOM BEN

Muslera'nın yerine mi ?

Kaleci-Oyuncu oynar aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

quote:

fenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

adı geçiyor mu bilmiyorum ama keşke ....

8m £ falan alınır magath ıle sorunları var bı ara gectı adı G.Saray ıle ama ıstemedı galıba bızımkıler ne zman ıstedıler kı bole guzel adamları gelırse HAGİ gorevını gorebılır GS de çok yetenekli MALAGA ya gıdebılır büyük ihtimal.ILK defa bı oyuncu nun bu kadar gelmesını ıstıyom cunku suan tam bızım alabılecegımız fıyatlarda..juventus 25m£ wolfsburg 15m£ verdı bu adama bızım ulkede TABATA YA verdıler EMENIKE YE VERDILER BU PARALARI bu adam kesınlıkle iş yapar bizimlig te.. daha 26 yaşında..

• quote:

Gelmesini en çok istediğim oyuncuların başında şu an. Hiç adı geçmiyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

Gelmesini en çok istediğim oyuncuların başında şu an. Hiç adı geçmiyor ama.

BOLE ADAMLAR LAZIM 55.000 KİŞİLİK STADI DOLDURMAK ISTIYORSAK YETER YA BIZIMDE GOZLERIMIZ BAYRAM ETSIN ACIK FUTBOL DA GORSELLIKTE OLACAK BU ADAM ELANO-LINCOLN LE KARSILASTIRILMAZ BU ADAM ACAIP YETENEKLI AMA BIRAZ DUSUSTE TEKRAR CIKISA GECICEK KIM ALIRSA COK KARLI IS YAPCAK .KOMBINE SATMAK ISTIYORSAN AL DIEGO YU

-----------muslera-------------

sabri-ufhaluji-servet-h.balta-

--------selcuk--transfer-------

elmander---diego-------arda--

--------------baros--------------

super olur bole super

• Lincoln ve Misimovic'den sonra Diego'yu da alıp 3. kazığa oturursak tamamlamış oluruz üçlüyü.
  • Diego gibi adamlar malesef bizde iş yapmıyor. Alıpta boşu boşuna para saçmamak gerekir.
  • Diego geleceğine Lincoln geri dönsün daha iyi.
  • Ya bu 10 numara onyargisi da yeni moda oldu galiba ne demek kaziga otururuz

Lincoln bizde is yapamadimi en son sampiyon oldugumuzda ne kada sorun cikartsada en buyuk pay lincoln nundu

Ben cok isterim diego yu misimovic bizde hic oynamadi ki is yaptimi yapmadimi anlamadik ki bence yapardi

Yani 10 numaralara onyargiyla bakmayin bu ligde 10 numara bal gibide is yapar tabi sen onu oynatabilirsen

Gecen sene ligin zirvesine bakin fb trabzon antep bursa hepsi 10 numarayla oynayan takimlar

Keske alsak diego yu en azindan pozisyonsuz gecen maclar izlemeyiz biktim ben mucadeleden yetenekli futbolcu gormek istiyorum
  • @Cimbom007

Mutlu haber geldi! Kallstrom Galatasaray'da! Taraflar nihayet karsilikli anlasma sagladi. Kallstrom camiamiza hayirli olsun.

Muslera ve Selcuk Inan'da oldugu gibi buna da kesin diyorum. Haftaya Muslera trasnferinden sonra aciklanabilir.

3.5 milyon bonservis, futbolcuya 4 yillik mukavele, maas $2.5 milyon euro arti mac basina ucret.

http://twitter.com/#!/Cimbom007
  • Hadi bakalım sonunda Kallstörm'e kavuşmuş olacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Larkhill

Ya bu 10 numara onyargisi da yeni moda oldu galiba ne demek kaziga otururuz

Lincoln bizde is yapamadimi en son sampiyon oldugumuzda ne kada sorun cikartsada en buyuk pay lincoln nundu

Ben cok isterim diego yu misimovic bizde hic oynamadi ki is yaptimi yapmadimi anlamadik ki bence yapardi

Yani 10 numaralara onyargiyla bakmayin bu ligde 10 numara bal gibide is yapar tabi sen onu oynatabilirsen

Gecen sene ligin zirvesine bakin fb trabzon antep bursa hepsi 10 numarayla oynayan takimlar

Keske alsak diego yu en azindan pozisyonsuz gecen maclar izlemeyiz biktim ben mucadeleden yetenekli futbolcu gormek istiyorum

Aynen yahu. Sarp da mücadele ediyor.

• Kallstrom alınırsa dicek lafım yok artık .. Dünyada onca adam varken bizi Büyük transferler yapılcak diye beklentilere sokarken kaç yaşındaki Kallstrom ü almayı düşünüyorlar hala.Olay yaşla ilgili değil gerçi bana göre ama Bizim takımda okadar şey yapıcağını düşünmediğim birisi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desecrator

Diego gibi adamlar malesef bizde iş yapmıyor. Alıpta boşu boşuna para saçmamak gerekir.

BEN SANA OLACAKLARI SOLUYIM BU ADAMIN FIYATI BI SENE DAHA BURLARDA DURURSA SENEYE FENER ALICAK BUNU ALEXIN YERINE GORUN BAKIN O ZMAN NELER YAPCAK.MISIMOVIC ,LINCOLN DIONUZDA BU ADAMI ONLARLA KIYASLAMAYIN BU ADAM CIKISA GECICEK HANGI TAKIMA GIDERSE..
  • Transferde gaza basılıyor!
    Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da iki günlük iznin ardından çalışmalar başlarken, kaptan Arda'nın belindeki ağrılar sıkıntı yarattı. Kamp sonrası yapılan iznin ardından çalışmalara katılmayan ve geçtiğimiz sezondan bu yana süren bel ve kasık problemleri yaşayan Arda için yeni bir tedavi başlatıldı. İki gün dinlendirilecek Arda'nın beline tedavi amaçlı iğne yapıldığı belirtildi.

Sarı kırmızılı takımda Arda'nın dubu gelişmeler yaşanırken, yönetim Fatih Terim'in isteği üzerine transfer çalışmalarına hız verdi. Galatasaray yönetiminin Bursaspor'un genç yıldızı Volkan Şen için görüşmelerini sürdürdüğü ve '4 milyon euro+Musa Çağıran'ı önerdiği, Bursaspor'un ise 4 milyon euro'nun yanı sıra Aydın Yılmaz'ı istediği belirtildi.

Volkan Şen'in yanı sıra Teknik Direktör Fatih Terim'in ısrarla istediği iki mevkii için görüşmelerini sürdüren sarı kırmızılı yöneticilerin Cambiasso için son kozlarını oynaması bekleniyor. Arjantinli futbolcunun kariyerine Türkiye'de devam etmek istememesine rağmen önümüzdeki hafta içinde teklifin bir kez daha yineleneceği ortaya çıktı.

Sarı kırmızılı takımdan ayrılacak isimler isi bir bir netleşiyor. Pino'nun menajerini İstanbul'a davet eden Galatasaraylı yöneticiler Kolombiyalı futbolcudan kendisine takım bulmasını isteyecekler. Copa America maçlarından sonra Almanya kampına katılması beklenen kaleci Muslera'dan sonra sarı kırmızılı takımdan bir kaleci ile yolların ayrılacağı ve bu ismin Aykut Erçetin olduğu belirtildi.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray iki günlük iznin ardından çalışmalarını sürdürüyor. Sarı kırmızılı takım hafta başında ikinci etap çalışmaları için Almanya'ya gidecek. Galatasaray 10 günlük Almanya kampında 20 Temmuz'da Hollanda ekibi Twente karşılaşacak. 24 Temmuz'da ise sezon öncesi en kritik maçını yapacak ve İtalyan devi Inter ile karşılaşacak.

LİGTV

• Temmuz ayının ortası oldu. Takım 2.kamp dönemine başlayacak hala daha çıkmış Ali Dürüst efendi Kaleci konusunda çalışmamız sürüyo diyor. Ulan bari Muslera mı dır nedir alamıyosunuz bari Cana yı Lazio ya ne karşılığı verdinz. Adam sırtında Lazio forması takımının antremanında... Muslera ben Galatasaray ı istemiyorum derse heralde Cana geri gelmeyecek. Ben böyle sarsak ,biri öbüründen habersiz bir yönetimi ilk defa değil Polat yönetiminden sonra 2.kez görüyorum. Takımın ne orta sahada doğru dürüst bir kesici orta saha oyuncusu var ne de adam gibi bir solbek i. Hadi sağı geçtim. Sabri orda yine karakucak usulü iş yapar diyelim... Nerde hala bu transferler... Fatih Terim Canaydın döneminde 2.kez gelişinde rahmetli Canaydın ın önüne koyduğu bütçe ile anca Felipe , Pinto,Sarr gibi 3.sınıf yabancıları getirebilmiş ve sonuç hüsran olmuştu. Ben 3. kez karizmayı çizdirmemek adına Terim in yaş tahtaya basacağına ihtimal vermemekle birlikte hala bu takıma bir yıldız oyuncu transferinin yapılamamış olmasını hayretle karşılıyorum.. Terim in bu kez ne olursa olsun bazı transfer güvenceleri alarak geldiği kanısındayım.

• Yarın formalar çıkıyor sırtına ne yazdıracağız ...
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.