Şimdi Ara

Galatasaray 14/15 Sezonu Oyuncular Hakkındaki Görüşleriniz ve Maç Analizleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
6.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maç sonu muhabbeti açılmış konulardan yapmak istiyorum sonuçta konuştuğumuz birçok farklı konu var tek başlıkta karmaşa oluyor ve b
  • Bu Hamit ne zaman oyuna girse el freni gibi davranıyor.1 gol attı 5 gollük atağı engelledi.Ön taraf artık oturdu sayılır.Burak en uçtaki adam olmadığı sürece Galatasaray bu şekilde iyi oynar.
  • Olcan için üzülüyorum ben. Trabzonspor'un şu anki kadrosunda çok iş yapardı ama maalesef GS'ye transfer oldu ve şu an Yasin'in yedeği gibi bir durum var ortada.
  • Sadece Galatasaray diye konu açın. Transferleri, maçları, oyuncuları, teknik ekipleri vs. her şeyi tek bir konuda konuşalım. Mis gibi tertemiz Galatasaray bölümü olur. Gerek yok başka konuya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Bu Hamit ne zaman oyuna girse el freni gibi davranıyor.1 gol attı 5 gollük atağı engelledi.Ön taraf artık oturdu sayılır.Burak en uçtaki adam olmadığı sürece Galatasaray bu şekilde iyi oynar.

Takım zaten Hamit'in golünden sonra durdu. Hamit olmasa da duracaklardı.
  • Abi hiç mi genç oyuncumuz yok da skor 3-5 olduktan sonra Hamit'le Yasin oyuna giriyor?

Avrupalı takımlarda skor garanti olunca 17-18 yaşındaki çocukları oyuna alırlar bizde Hamit Yasin giriyor.

Hamit'i Yasin'i kazansak ne geçecek elimize? biri 27 yaşında biri 30 küsür. Evet bu sene bizi idare eder ama gerçekten elimize ne geçecek ???
  • Hamiti ne diye oyuna alırsın ki ? Ver formayı alt yapıdan gelen geç birine hazır maçı farkla kazanıyorken.Altyapıdaki gençler tecrübe kazansın.Belki şansa bir ikisinin yıldızı parlar da transfer için milyon dolarlar vermekten kurtuluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Abi hiç mi genç oyuncumuz yok da skor 3-5 olduktan sonra Hamit'le Yasin oyuna giriyor?

Avrupalı takımlarda skor garanti olunca 17-18 yaşındaki çocukları oyuna alırlar bizde Hamit Yasin giriyor.

Hamit'i Yasin'i kazansak ne geçecek elimize? biri 27 yaşında biri 30 küsür. Evet bu sene bizi idare eder ama gerçekten elimize ne geçecek ???

Takımındaki genç isim Bruma, Sinan. Sinan altyapıda hala. Bruma ise yabancı sınırına takılıyor. Hamza Hoca bu maç bol gol atıp averajı toparlamak istedi büyük ihtimalle.
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Tamam 5. golden sonra yürümeye,pas yapmaya başladık fakat sonradan giren Hamit ile Yasin neden yürür?Neden aldıkları topları geriye oynarlar?Hadi hücuma katkı veremiyorlar peki neden defansa yardıma gelmezler?Maç ilk yarıdan koptuğu için bunların üzerinde fazla durmuyoruz.Hamit efendi her mağlubiyetten sonra mahalle teyzeleri gibi hayıflanır ama bir mücadelesini göremedik daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Abi hiç mi genç oyuncumuz yok da skor 3-5 olduktan sonra Hamit'le Yasin oyuna giriyor?

Takımındaki genç isim Bruma, Sinan. Sinan altyapıda hala. Bruma ise yabancı sınırına takılıyor. Hamza Hoca bu maç bol gol atıp averajı toparlamak istedi büyük ihtimalle.

Bence öyle bir niyeti yok. Tek hedefi maçı kazanmak. Hamit ve Yasin'e haddinden fazla şans verildi. Verilen şansıda iyi değerlendiremediler. Bir 4 - 5 maçta böyle skorlardan sonra Furkan, Sinan, Olcan, Umut Gündoğan gibi oyunculara da şans vermesi gerekiyor. Ne Hamit ne Yasin kurtarıcı olarak yedek kulübesinde bulunan oyuncular değiller. Diğerlerini de denersin, onlarda umut, ışık vermiyorsa yoluna bakarsın. Hem şans verilmeyen oyuncular hem de kamuoyunun aklında soru işareti kalmaz. Hemde adalet bunu gerektirir. Yani Olcan'ın yerinde olsam, iki adım koşamayan Hamit oynuyorda ben niye oynayamıyorum diye sorarım. Yada diğer oyuncular bunu kendilerine sorar.

• Maç sonrası analizlerini lütfen buraya yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

Maç sonrası analizlerini lütfen buraya yapalım.

Hocam derbi iddaa oranları belli oldu diye konu açmıştım siz mi kaldırdınız?Derbi iddaa oranları belli oldu konusunun bölüme ne gibi bir zararı var anlayamadım tam olarak.
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam ben kaldırmadım.
  • An itibari ile yazıyorum, GS nin ligin ilk yarısının en önemli maçından önce...

Muslera: Sinan ı izledikten sonra değeri bi kat daha arttı gözümde.

Semih Kaya: Beni hayal kırıklığına uğratan oyunculardan birisi. Beli dönmeyen H. Balta daha iyi bi görüntü çiziyor stoperde.

Chedjou: Şuan defans bloğunun en önemli ismi

Koray=Semih

Telles: Halı saha topçusu

Veysel=Sabri

Tarık: GS nin bekleri içinde en az kötü olanı.

Melo: Gönderilirse zerre üzülmem.

Selçuk: Tek başına ortasaha yükünü çekmekte sıkıntı yaşıyor, hem defansif hemde ofansif açıdan GS nin aradığı isim değil ama mevcut şartlar altında vasat çizgisinde kabul edilebilir.

Dzemaili: Gereksiz

Umut: Benim tekniğim daha iyi bu çocuktan.

Hamit: Jübilesini beklediğim bi oyuncu, yeter daa.

Snijder: Bilal Kısa, Sosa, Yusuf un ayakkabılarının bağcığını bağlayabilir, yıldızmış, pehh. Juve ye hayırlı olsun , umarım bonservis konusunda bi sıkıntı yaratmaz klüp de bir an önce kurtuluruz ne yaptığı belirsiz bu adamdan.

Emre Çolak: Takımın şuan en formda en önemli ismi olmassa olmazı Burak ile beraber.

Yasin: Sinan ile birlikte artık yavaş yavaş Bruma , Olcan ,Hamit gibi adamlardan kurtulup takıma monte edilmesi gerek.

Bruma: Halı saha da oynasak gider gırtlağını sıkarım, mahalle topçusudur kendisi.

Pandev: Genoa ya hayırlı olsun.

Umut: Yerine santrafor alabilirsek iyi yedek olur 2. yarı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruma ve Sneijder çöp ama Selçuk kabul edilebilir ?? Üstüne 18 yaşındaki Brumadan KURTULUP yerine 28 yaşındaki çöpün çöpü Yasin monte edilmeli ?

Allah aşkına ne kullanıyorsan banada söylesene . Deli gibi takılıyorum belamı versinki böyle kafalara ulaşamıyorum .

Sneijder R.Madrid , Barça , Münih dışında hangi takıma giderse gitsin değişmez ilk 11 oyuncusudur . Bilal diyor abi inanamıyorum

Bruma bize değilde bahsedildiği gibi Chelsea Benficaya MANU ya falan gitse şuan ağzının suları akarak izliyordun .

Veysel le Tarık ı topla kareköklerini al yinede Sabrinin yarısı etmezler . Yazık boşa harcanan paralara .

Ha ayrıca içten patlamalı genç Aydın şu Yasini top diye oynamazsa bende bişey bilmiyorum .

• Sağlam kahkaha attım kardeş. Allah da seni güldürsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konusu açılmadı herhalde buraya yazalım
    Ekongolo sakatlanmış yerine kamerun milli takımına chedjou çağırılmış, finale kadar devam ederlerse rize bursa eses maçlarını kaçıracak

semih kesilmeli derken birde bu çıktı şansımıza,hazırlık döneminde balta koray tandemi denemeli hamza hoca
    koray en azından hava toplarında fena değil,semih gibi 60kg luk forvet bile yanında hızlı geçse yere yıkılmıyor
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, dün ben de Chedjou'nun milli takıma çağrıldığını okudum ve bir çok maçı kaçıracak. Bizim açımızdan kötü oldu.
  • Santrafor lazım santrafor.Çarli Austin'i alsak keşke.Eli yüzü düzgün santrafor lazım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.