Şimdi Ara

g870 ve gtx1050

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim işlemcim pentium g870 bu işlemci 750ti ile darboğaz yapmıyor ben buna 1050 taksam yaparmı gpu boss da gördüğüme göre aralarında 0.3 lük puan farkı var zamanla diğer bileşenleride yükselticem

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-750-Ti-vs-GeForce-GTX-1050

• +1 yardım etcek yokmu arkadaşlar
  • kralını yapar bence
  • Yapmiyor oldugunu nasil anliyorsun? Bazen yapiyor olsa da anlasilmiyor cok fark etmediginden de.. programlarla oyun sirasinda ne oluyo bitiyo bakiyor musun diye sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g870 ve 750ti black ops 3 testine baktım gpu kullanımı 98 99https://www.youtube.com/watch?v=3p-9Ve83SOM&list=PLpLBk2uyRzHfvpEY9W5310kgg9Kk8ZeGW&index=9
  • zaten güncel oyun delisi değilim 1080 p takıntım yok ben CS GO cuyum zaten işlemciyi falan zamanla yükselticem
  • CS GO 1024X768 LOW oyanır :D
  • Cs go da pek bir fark goremezsin. Cs go da cogu sistem darbogazda calisiyor zaten onu bosverin. Batlefield 1 witcher 3 watch dogs 2 gibi oyunlar gpu kullanimi bence suan da dusuyor olmasi lazim.

• cs go da çok sıkıntı yaşatırmı ben onu merak ediyorum yüzde 90 ın altına falan düşermi çünkü çalışıp sağlam bi işlemci alıcam
  • Ben cs go da normal şartlarda %40 kullaniyorum gpu yu oyle soyleyeyim. Sis sadece oyunda anormal yuk bindiriyor ekran kartina. Tam kullanildigi bile oluyor siste. Sizin 1050ti taktiginizda normal sartlarda 5 fps bile kazanacaginizi sanmiyorum. Siste ne olur bilmem. Bir de soylentiye gore 1000 serisi ekran kartlarinda varmis bu anormallik siste. Belki de hic almamaniz lazim yani.

• sizin işlemci ve ekran kartınız ne
  • UMUTCANAL17 U kullanıcısına yanıt
    İmzama bak. Eskiden gtx 980 vardi ve islemciyi ocsuz 3.9 ghz da kullaniyordum. O zaman da %50 idi normal sartlarda.

• o sistemle %50 mi oha
  • UMUTCANAL17 U kullanıcısına yanıt
    Ohalik bisey yok. Oyunun grafikleri çöp. Ekran kartina kalsa 700 fps le oynarim ben. Ama 200-300 arasında oynuyorum. İslemcinin limitinde kaliyorsun. İstiyorsan msi afterburner la incele oyunda ekran kartı %kaç kullanılıyor. Senin de durumun farklı değildir şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 21 Şubat 2017; 16:52:36 >
  • ben şuan g870 ile hd 7350 kullanıyorum 1024x768 açılmıyor 20 fps alıyor diğerleri 10 :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.