Şimdi Ara

G700s Memur Çocuğu İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta da gördüğünüz gibi bi mouse a 250 tl vermek benim için büyük bi olay ve alırken çok inceleme göremedim 1 aydır kullanıyorum yorumlarımı paylaşacağım
    Nerden başlasam bilemedim ama pil olayı abartılmış günde 10 saat aktif 5 den fazlasını oyunla geçiriyorum pil 2+ gün gidiyor max ayarlarda kullanıyorum mouse u
    Makrolar iyi güzel ama bazen mouse u kapalı görüyor gaming software uygulaması açıp kapatmam gerekiyor bu bi problem kapalı görünce makrolar çalışmıyor
    Tutuşu müthiş ama sol tuşun yanindaki 3 makro tuşu çok sert basıp bırakma yada fps oyunlarda ateş etmeye ayarlarsanız basıp bırakma gibi bi lüksünüz yok çok sert cidden
    Baş parmağa gelen 4 makro tuşu çok iyi konumlandırılmış hepsi aktif olarak kullanılabiliyor ve tekerleği serbest bırakan scroll lock(doğru yazdım mı bilemedim ki) tuşu gerçekten çok işe yarıyor
    Hepsiburada.com yanında hediye olarak g440 mouse pad yolladı sonuç olarak ürün iyi fakat bazen kapalı görüyor ama fps oyunları için kesinlikle g300s tavsiye ederim
    İsteyen arkadaş olursa her yönden resim yollayabilirim ayrıca sorularınıza açığım
    Bu ilk konum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.