Şimdi Ara

g7 thinq vs nova 5t vs p40lite+++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler, başlıktaki telefonların birini almayı düşünüyorum (g7 thinq vs nova 5t vs p40lite) tavsiyelere her zaman açığım, fiyat max 3.5 sıksam 4, en mantıklı tercih hangisi olur? ayrıca uzun ömürlü olması lazım en az 4 yıl kullanacağım.

• En az 4 yıl kullanacaksanız bataryanın büyük kapasiteli olması önemli.

LG G7 batarya yönünden zayıf kalır uzun süre kullanılacaksa.
    Seçimleriniz arasından ses,ekran olarak en iyisi.

P40 Lite modelinde Google servisleri yüklü gelmiyor, dikkat edin.
    Plastik kasa ve çerceveye sahip. Diğer modelleriniz metal+cam
    4K çözünürlüklü video çekmiyor.

Nova 5T aralarında daha alınası.
    İşlem performansı diğer seçimlerinize göre daha iyi.
    Uzun süre kullanımda performans yönünden daha başarılı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 26 Nisan 2020; 1:6:23 >
  • G7 var bende,alalı nerdeyse 1 yıl oldu.Batarya 1gün rahat çıkartıyo.ses özelleştirmelerinde de segmentinin en iyisi.Huawei pek bulaşmayın derim.Bu arada hiçbiri 4 sene götürmez.Lg'lere zaten güncellemeler geç geliyo ya da hiç gelmiyo güya 10'u alacakatık hala 9'da kaldık aynı şekilde huaweide bu güncelleme konsunda sıkıntılı zaten yeni çıkan modellerde anroid desteği yok.Bence bütçeyi biraz artırıp note 10 lite,s10e veya mi9 bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

G7 var bende,alalı nerdeyse 1 yıl oldu.Batarya 1gün rahat çıkartıyo.ses özelleştirmelerinde de segmentinin en iyisi.Huawei pek bulaşmayın derim.Bu arada hiçbiri 4 sene götürmez.Lg'lere zaten güncellemeler geç geliyo ya da hiç gelmiyo güya 10'u alacakatık hala 9'da kaldık aynı şekilde huaweide bu güncelleme konsunda sıkıntılı zaten yeni çıkan modellerde anroid desteği yok.Bence bütçeyi biraz artırıp note 10 lite,s10e veya mi9 bakın
    hocam 6 yıl oldu s4, anakart bozulmasa kullanmaya devam ederdim, teşekkür ederim cevap için.
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    Yani dediğim gibi bu cihazlar güncelleme almaz,lg g7 zaten 10'u aldıktan sonra destek kesilcek o da ne zaman gelirse.nova 5t 10'u aldı maximal 1 güncelleme görürse görür onun dışında o da biticek.p40'larda zaten android yok.Hani bu şekilde kullanırım diyorsanız g7 veya nova'dan hangisi hoşunuza giderse onu alın
  • quote:

Yani dediğim gibi bu cihazlar güncelleme almaz,lg g7 zaten 10'u aldıktan sonra destek kesilcek o da ne zaman gelirse.nova 5t 10'u aldı maximal 1 güncelleme görürse görür onun dışında o da biticek.p40'larda zaten android yok.Hani bu şekilde kullanırım diyorsanız g7 veya nova'dan hangisi hoşunuza giderse onu alın
    açıkcası benim için en önemlisi kamera, lg nin kamerası hakkında bana biraz objektif yorum yapma imkanınız var mı?
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    Kamera çok öyle über süper diyemem hani kıyas olarark s9+ ve note 8 dengi bir kamerası var.Gün ışığında çektiğiniz fotolar gayet güzel.gece çekimleride iyi fakat biraz grenlenme olabiliyor.Video konusunda ois düzgün çalışıyor ama tabi sadece 1080p'de,4k'da devre dışı orda da eis devreye giriyor ama pek bir işe yaradağını söyleyemem,bu arada sesi güzel alıyor,Ayrıyetten manuel mod var profosyonel fotoğrafçılık için ama pek anlayamadığım için kullanamadım baya bir detay var çünkü.
  • quote:

Kamera çok öyle über süper diyemem hani kıyas olarark s9+ ve note 8 dengi bir kamerası var.Gün ışığında çektiğiniz fotolar gayet güzel.gece çekimleride iyi fakat biraz grenlenme olabiliyor.Video konusunda ois düzgün çalışıyor ama tabi sadece 1080p'de,4k'da devre dışı orda da eis devreye giriyor ama pek bir işe yaradağını söyleyemem,bu arada sesi güzel alıyor,Ayrıyetten manuel mod var profosyonel fotoğrafçılık için ama pek anlayamadığım için kullanamadım baya bir detay var çünkü.
    teşekkür ederim hocam değerli yorumunuz için.
  • Bende benzer fiyat aralığında bir telefon almak için araştırıyorum nova 5t çok daha mantıklı geliyor fiyatının 200 tl daha asagi gelmesini bekliyorum(en azından kart kampanyalari çek vs).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.