Şimdi Ara

G5400 + 1050 Ti Coffee Lake 2018 Bütçe Gaming Sistem (2. G4560 Dalgası Geliyor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • forumda zehir gibi kafa var abi imreniyorum herkeste bir top tier build full ultra settings 144hz gaming kafası maaşallah, düşük donanımlarla oyun oynanmadığına inandırılmış kapitalizm bekçileri dolmuş buralar
  • Sistemi kuran var mı acaba. Şu aralar G5400 işlemci ile elimde çok ucuza aldığım GTX 750 TI ekran kartını kombinlemek istiyorum. İlerleyen safhalarda ekran kartı değişimine gidiceğim. Yükseltilebilir bir sistem olmasını istiyorum. G5400'ın yanına şuanda en iyi kullanılacak Anakart nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

forumda zehir gibi kafa var abi imreniyorum herkeste bir top tier build full ultra settings 144hz gaming kafası maaşallah, düşük donanımlarla oyun oynanmadığına inandırılmış kapitalizm bekçileri dolmuş buralar
    Ah herkezde para olsada İ7'li Gtx 1080ti'li sistem toplayabilse.Dolar yükselmeden önce 8400'lü Gtx 1060'lı bir sistem topladığıma dua ediyorum. Uzun bir sürede güncelleme yapmayı düşünmüyorum götürebildiği yere kadar götürsün.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.