Şimdi Ara

G5400 + 1050 Ti Coffee Lake 2018 Bütçe Gaming Sistem (2. G4560 Dalgası Geliyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Suppordle

Sen benimle dalga mı geçiyorsun güzel kardeşim?

Alıntıları Göster
    sen benle dalga geçiyosun ciğerim yıl 2018 olmuş ddr3 diyorsun 3ten 5ten kacıp 2 sene sonra tüm sistemi komple değişmek zorunda kalacak adam senin kafanda yaşarsa, güzel kafa güle güle kullan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

bu sistemin pentiumun hiçbir f/p yanı yok birde 2/4

ucuz anakart dendi dovizle birlikte 400 tl h310

ee pentium da piyasaya giricek en ölüsü 400 olcak zaten 800 tl burası

ramde eklersek tek 8 450 tl 1250 tl bu paraya rahat ryzen 2200g üzerine sistem kurarsın

520 tl 2200g 250 tl a320m anakart 770 tl burası

450 de 8 gb ram 1220 tl eder karar senin
    asko amd intel yarışına sokmadim konuyu farkettiysen, 295 liraydi başliga attigim anakart ayni gun bitirdiler işlemcide dedigim gibi 250-300 bandinda cikar yoksa i3 8100 fiyatina yaklaştirilirsa satmaz zaten g4560ta o fiyat araliginda cikmisti doviz dedigin 2ye katlamiyor fiyati topu topu yuzde 15 falan farketti fiyatlar. 2200g dediginde 105 dolar g5400 64 dolar biraz tutarlı karşılaştıralim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

sen benle dalga geçiyosun ciğerim yıl 2018 olmuş ddr3 diyorsun 3ten 5ten kacıp 2 sene sonra tüm sistemi komple değişmek zorunda kalacak adam senin kafanda yaşarsa, güzel kafa güle güle kullan.

Alıntıları Göster
    Her internet kullanıcısını ciddiye alıp icazet almamak gerekiyor, tabii ki haklısın.
  • quote:

Her internet kullanıcısını ciddiye alıp icazet almamak gerekiyor, tabii ki haklısın.

Alıntıları Göster
    aynen onu diyorum seni dinleyecek adam buz gibi bir bardak suyunu yanina almali

• quote:

aynen onu diyorum seni dinleyecek adam buz gibi bir bardak suyunu yanina almali

Alıntıları Göster
    Tabiiiii canım 900 tl rame para gömüp finalde 2/4 çekirdeği evla gören adamı da omuzlara almalıyız.

Çogoşsun ya, çok sevimli bir tipsin sen.
  • Rogue Agent kullanıcısına yanıt
    2200g 99dolar+kdv artı satıcı kar payı i3 115 dolar +kdv + satıcı karpayı

dedigin işlemci 2/4 64 dolar artı kdv +satıcı karpayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

2200g 99dolar+kdv artı satıcı kar payı i3 115 dolar +kdv + satıcı karpayı

dedigin işlemci 2/4 64 dolar artı kdv +satıcı karpayı
    tr fiyatinda arada en az 200 lira oynayacağı gerçeğini değiştirmiyor. 1050 ti'ın limiti ne zaten kartı g4560in besleyemedigi en bariz oyun bf1di sadece o da 64luk multiplayerda yani, niye gidip limiti belli karta fazla para bayilip 2200g ile kurayim yani sistemi. dengeli sistem kurma konusunda forum cok geride malesef. 2200g'nin dengi 1060tir. 2200g ile rx 560 gtx 1050 sistem tavsiyesi bile veren suruyle insan gordum ben bu forumda o yuzden anormal gelmiyor su saatten sonra yazilanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 17 Nisan 2018; 23:25:53 >
  • quote:

Tabiiiii canım 900 tl rame para gömüp finalde 2/4 çekirdeği evla gören adamı da omuzlara almalıyız.

Çogoşsun ya, çok sevimli bir tipsin sen.

Alıntıları Göster
    ddr3ü kızılay falan mı dağıtıyorda haberimiz yok?

Bilmem sana sormak lazım ddr4 ü çok övdün, ben ddr4 lü sistemi henüz elden çıkardım biraz fantezi yapıyorum, benim açımdan sıkıntı yok. Okumayı atladığın bir kısım var sanırım "2. elden sağlam parçalara yatırmak lazım parayı bu şartlarda" demiştim. Kalkıp da işlemciden kısıp rame para gömeceksem o işin edebiyatı hava cıva kalıyor f/p olarak ama her nedense ısrarla "yarı yolda kalırsın, performansın çakılır" havasında cevaplar veriyorsun, ben anlamadım ki neye dayanarak bunu söylüyorsun, öyle olsa ben başta söylerdim.

G5400 + 1050 Ti Coffee Lake 2018 Bütçe Gaming Sistem (2. G4560 Dalgası Geliyor)

• quote:

Bilmem sana sormak lazım ddr4 ü çok övdün, ben ddr4 lü sistemi henüz elden çıkardım biraz fantezi yapıyorum, benim açımdan sıkıntı yok. Okumayı atladığın bir kısım var sanırım "2. elden sağlam parçalara yatırmak lazım parayı bu şartlarda" demiştim. Kalkıp da işlemciden kısıp rame para gömeceksem o işin edebiyatı hava cıva kalıyor f/p olarak ama her nedense ısrarla "yarı yolda kalırsın, performansın çakılır" havasında cevaplar veriyorsun, ben anlamadım ki neye dayanarak bunu söylüyorsun, öyle olsa ben başta söylerdim.

kardeşim 2. el sadece ddr3mü sistem toplaniyor o nasil kafa allah aşkına ne içip geldin sen?

• Ya sevimli şey ben öneride bulundum, geçmiyor sanırım filtreden. Fiyat/performans var ya hani, algılamadığın hani var ya daha ucuza nasıl mal ederim sorularına kaynak olan çözümler vardır, açıldı mı şimdi ufkun, çakraların açıldı mı yavrum, kapasite sınırlı olunca verilen fikrin ötesine geçip yorumlayamıyorsun bir türlü, neyse uzatmaya gerek yok sıfırdan böyle sistem kurup insanlara ilham vermeye devam edebilirsin.

Haydin öptüm.
  • quote:

Ya sevimli şey ben öneride bulundum, geçmiyor sanırım filtreden. Fiyat/performans var ya hani, algılamadığın hani var ya daha ucuza nasıl mal ederim sorularına kaynak olan çözümler vardır, açıldı mı şimdi ufkun, çakraların açıldı mı yavrum, kapasite sınırlı olunca verilen fikrin ötesine geçip yorumlayamıyorsun bir türlü, neyse uzatmaya gerek yok sıfırdan böyle sistem kurup insanlara ilham vermeye devam edebilirsin.

Haydin öptüm.
    ya bi yürü git 6 senelik 150w çeken (overclock yapınca kaç çekiyordur kimbilir ) işlemciyi ss atıp marifet yaptım sanıyorsun anakartın vrmleri ateş ediyordur ulan onu soğutmaya harcayacağım parayla sistem kurarım ben ben böyle troll görmedim arkadaş birde cevap veriyorduk adamı ciddiye alıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 18 Nisan 2018; 0:12:42 >

Kafan basmıyor en başta söylediğim gibi.
  • 2018'i neredeyse yarıladık hala 2/4 işlemci çıkartıyor intel... almayın şunları, 100 daha koyup r3 2200g alın işlem gücü ve düzgün soğutması olsun en azından. stutter'dan geçilmez oyunlar o fps değerlerine bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

h110 lar 2133 mhz ram destekliyor 2400 değil. Skylake neslinin giriş seviye anakartı kendisi. h210 çıkmadığı için karıştırmanız normal. h310 anakartlar teoride 8700 ve 8700k yı stok frekansta besleyebilecek kadar fazları vs güçlü yapılmak zorunda kalındığından (Bana kalsa o anakarta en fazla i3 takarım) biraz pahalı eski h110 anakartlara göre. Genel olarak yeni anakartların hepsi bu yüzden pahalı zaten ama yine de bitti kaby lake artık. Ama insanlar ilginçtir sirf adı i7 veya i5 diye değerli zannedip salak saçma fiyatlara satıyorlar kaby/sky lake işlemcileri. Yahu 8600k 7700k dan hem daha güçlü hem daha yeni bir işlemci. Ama ikinci elde millet sıfır 8600k fiyatına ikinci el 7700k satıyor. İnsanlar delirmiş resmen. 900 tl edecek işlemciyi 1200 ün altına veren yok. Satabiliyolar mı boyle cidden merak ediyorum. Var mı o kadar bilinçsiz alıcılar?
    biostar h110mhc yeni versiyon h110m gibi 2400 mhz destekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Psikososyal kullanıcısına yanıt
    2200g nin dengi 1060 on kere söyledik işlemciye 2 kat fiyat verip oyunda %40 %50lerde gezdirip faydalanamadiktan sonra işlem gücü kimin umrunda 1050 ti'i top tier gpu sinifina koyar oldu psikolojik olarak millet fiyatlar uçunca hahhahahah. sizin kafayla gidersek 1060in yaninada 8700k 1800x falan onerceksiniz heralde fazla işlem gücünden zarar gelmez kafası efsane şu forumun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 18 Nisan 2018; 22:57:34 >
    Her posta bir "kafa muhabbetidir" gidiyor, kafayı görmek istiyorsan e-mail ile gönderebilirim, hoşuna gideceğini umuyorum.
  • quote:

Her posta bir "kafa muhabbetidir" gidiyor, kafayı görmek istiyorsan e-mail ile gönderebilirim, hoşuna gideceğini umuyorum.
    baya zoruna gitmiş demek ki yazdiklarim hala rahat durmuyorsun

• quote:

2200g nin dengi 1060 on kere söyledik işlemciye 2 kat fiyat verip oyunda %40 %50lerde gezdirip faydalanamadiktan sonra işlem gücü kimin umrunda 1050 ti'i top tier gpu sinifina koyar oldu psikolojik olarak millet fiyatlar uçunca hahhahahah. sizin kafayla gidersek 1060in yaninada 8700k 1800x falan onerceksiniz heralde fazla işlem gücünden zarar gelmez kafası efsane şu forumun
    Öğrenmeye istekli olsan artık 2/4’ün yetmediğini, oyunların stutterdan dolayı oynanılamaz hale geldiğini video ve testlerle atardım fakat boşa kürek çekmiş olurum; konuşma tarzın bunu belli ediyor. $70 bayılıp 2/4 işlemcin ve bir $70 daha verip on sene öncesinin audio, lan vs. chipsetlerini ve pcie 2.0 kullanan h310 anakartınla iyi “takılmalar” sana sizin gibiler oldukça intel daha çok kazıklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikososyal

Öğrenmeye istekli olsan artık 2/4’ün yetmediğini, oyunların stutterdan dolayı oynanılamaz hale geldiğini video ve testlerle atardım fakat boşa kürek çekmiş olurum; konuşma tarzın bunu belli ediyor. $70 bayılıp 2/4 işlemcin ve bir $70 daha verip on sene öncesinin audio, lan vs. chipsetlerini ve pcie 2.0 kullanan h310 anakartınla iyi “takılmalar” sana sizin gibiler oldukça intel daha çok kazıklar.

Alıntıları Göster
    çok zeki sanıyosun heralde sen kendini asıl böyle şeylerle sizi kekleyenlere inanıp sizde milleti illa yüksek donanım dayatmasıyla zehirliyorsunuz bir çarktır sizin sayenizde dönüyor işte sizin gibiler zamanında i3 8100ü z370e takan adamlar, g5400ıda b360a takarsın sen şimdi ooo stutter falanda biliyormuş bak sen at bakiym bana şu meşhur stutter videolarından görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 19 Nisan 2018; 1:22:2 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.