Şimdi Ara

G500 Macro Anlatımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
10
Favori
30.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkness~

quote:

Orijinalden alıntı: piratex

g500 satan bir firma varmı. Vatan ın internet sitesinde gozukmuyor.

Gold'da gözüküyor ama arayıp bir stok sorun derim.
    http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=90245&ad=LOGiTECH-G500-GAMiNG-LAZER-910-001262-Mouselar

teşekürler aldim golddan...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness~

quote:

g500 satan bir firma varmı. Vatan ın internet sitesinde gozukmuyor.

Gold'da gözüküyor ama arayıp bir stok sorun derim.
    http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=90245&ad=LOGiTECH-G500-GAMiNG-LAZER-910-001262-Mouselar

teşekürler aldim golddan...

Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: _SeRHaT_

O sorunun makrodan kaynaklandığını sanmıyorum. Yine de, belki tıklamalar arasındaki süreyi biraz arttırırsan düzelebilir.

ates etme tusunu fare tekerlegini alip makroyu ona göre ayarlayinca düzeldi teşekkürler
  • konu ve paylasımlar ıcın tesekkurler bende logitech G510 ve logitech G5 var amacım rapidfire macrosunu mousenin sol tusuna atamak ama G5 mouselerde boyle bır macro kendı setpoınt yazılımıyla atanmıyor fakat klavyenın yazılımı ıle 3*18 adet macro tusu atanabılınıyor sorum su

1.Klavyenın yazılımını kullanarak mousenın sol tusuna hızlı ates etme macrosu yapılırmı ?

2.Ilk sorumdaki durum olmazsa, script ile yapıldıgını duydum bunu nasıl yaparım ?

3. Bu iki yol haricinde cod serilerinde hızlı ates etmek için ne yapabilirim?
  • kardeş benmde bi sorum olucakti macroyu klavyedeki 9 tusuna basması ıcın ayarlıyorum arasındakı sn de ayarlıyorum ama sadece 1 kez basıyo basılı tutunca 2 kez basi bi yardım edebilirmisin cok ihtiyacim var bu ayara şimdiden teşekkurler.
  • Setpoint yazılımında, Buttons bölümünde makroyu atadığın tuşta "Repeat Options" diye bir seçenek var. Oradan "While Pressed" olan seçeneği seçmen gerekiyor. Baştaki mesajımın son resmine bakarsan ne demek istediğimi daha net anlarsın.
  • resimdekileri 2 kez denedim ama dedigim gibi 2 tus ayarlarsan 1 rer kez basıyo ben sadece 9 a 10 dk da bir basmasını ıstıyorum ayarlıyorum olmuyo sana ulasabılcegım skype veya baska bısı verebilirmisin ?
  • While Pressed seçeneği sadece tuşa basılı tutulduğu sürece devirli olarak makroyu devam ettirir. Senin istediğini ne yazık ki fare ve farenin yazılımıyla yapamazsın. İstediğin şey için bir kere basıldığında makroyu çalıştıracak ve tekrar basıldığında makroyu durduracak şekilde zamanlı makro ataması yapman gerekiyor ki SetPoint buna izin vermiyor. İnternette araştırma yaparsan işine yarayabilecek makro yazılımları bulabilirsin.
  • g500 hakkında hic bir aciklama yok peki soyle yapsam mausun donerini saga kaydırınca arasına kağit falan sıkıştırsam sn yeyı ayarlaya bılırmıyım orda 9999999999 sn yaptım en fazla 320000 kusur bisi cikti oda sanırsam 2 veya 3 dk bana 10 - 40 dk arası lzm hic oynadın mı bılmıyorum ama karahanda pet olayı var 40 dk da canı 0 a ınıyor pet yemınıde basman lzm onun ıcın ne yapabılırım bi tavsiyen var mı en az 10 dk aralıkla basması lzm ?
  • bişe sorucam benim kafama yattı logitech g500 siparişi az önce verdim ereyon sitesinden 107 tl kapının önünde vericem geldiğinde şöle bi macro yapmak istiyorum mümkünmüdür sağ tıka bi kere basıp msyi istediğim hıza göre ayarlayıp while pressed yapıcam ve macroyu atıcam bastığım süre boyunca dediğim ms hızında sağ tıka basarmı bide bişey daha basılı tuttuğum sürece devam edip bıraktığımda durup tekrar bastığımda devam ediyor dimi yanlış anlamadım şimdiden çok saol serhat üstad :)

bu benim bi knight pvp serverde minör combo için kullanıcağım bi macro dediğim ve düşündüğüm gibi çıkar inşallah :)
  • Dediğin gibi while pressed yaparsan basılı tuttuğun sürece basmaya devam eder. Başka tuşlardan da etkilenmez.
  • Mousun hafızası 64kb galiba tek tıkla 7-8 saat süren zaman ayarlı macro oluşturduğumda macro çalışmıyor.

Ek bilgiler: Yaptığınız macroları kolay yoldan çoğaltmak isterseniz Belgeler\LogiShrd\SetPointG\Macros klasörüne gidip Macros XML belgesini Not defteri ile açarak kaydettiğiniz macronun kodlarını kopyala yapıştır ile istediğiniz kadar çoğaltabilirsiniz.

G500 Macro Anlatımı

G500 Macro Anlatımı

• Selam Arkadaşlar.
    Bu mouse'da macroyu sizden öğrendim. Öncellikle tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.
    Ama benim bir sorunum var. Eski microsoft mouse'da örnek orta tuşa yada herhangi bi tuşa zoom atayabiliyordum. Ama öyle bi word belgesinde zoom girip çıkma değil. İmlecin ortasında bir kara pencere açılır zoom ekranı çıkardı. Nesne büyüteçle bakılıyormuş gibi gözükürdü. Bu mouse'da öyle bi özellik varmı?
  • beyler makroyla cok fazla sekio silah.ama karsımdaki adamlarin makrolarinda sekme yok 3 5 saniye sürüyor ölmem neden aceba ?
  • G300 mausun makrosu hakkında yardım edebilecek var mı?Klavye tuşlarını makroya kaydedebiliyorum fakat mausun sağ ve sol kliklerini bir türlü kayıt edemiyorum makroya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım için teşekkürler. Yararlı bir anlatım olmuş bu sorundan müzdarip olanlar için.
  • knight online oynayanlar minör comboyu bilirler bu mous ile pedalden daha seri minör combo yapılabiliyor çünki pedalin delay süresi yani tuşa basma süresi standarttır bu ayarı değişteremezsiniz ama bu mouse ile istediğiniz milisaniyede ayar yapabilirsiniz. light feet deF minör comboyu bi tuşa atayıp sadece minör comboyu başka tuşada atayabilirsiniz sonuçta 10 tuşlu mous 2 sini geçin diğerlerine istediğiniz kadar farklı macrolar atayın
    x7 mousede minör combo malesef yapılamıyor logitech güzel macro prog. yapmış.
  • Arkadaslar rapid fire makrosunu left click tusuna atayabilen var mı? Arkadasın anlattıgı gıbı ayarları yapıyorum mouse' nın sol yanında en alttakı tusu makro olarak kaydettım left clıck' e basınca bır defa ates ediyor ama macro olarak kaydettıgım tusa yanı sol yanda en alttakı tusa basınca seri ates edebiliyorum :S Belki yeri burası degil ama BF3'te sol yandakı tuslara
    bisey atayamıyorum benzer sorunları yasayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freepomp

Arkadaslar rapid fire makrosunu left click tusuna atayabilen var mı? Arkadasın anlattıgı gıbı ayarları yapıyorum mouse' nın sol yanında en alttakı tusu makro olarak kaydettım left clıck' e basınca bır defa ates ediyor ama macro olarak kaydettıgım tusa yanı sol yanda en alttakı tusa basınca seri ates edebiliyorum :S Belki yeri burası degil ama BF3'te sol yandakı tuslara

Rapid fireyi sadece makroyu atadgn tusa basarak yapabilhrsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan199815

quote:

Orijinalden alıntı: freepomp

Arkadaslar rapid fire makrosunu left click tusuna atayabilen var mı? Arkadasın anlattıgı gıbı ayarları yapıyorum mouse' nın sol yanında en alttakı tusu makro olarak kaydettım left clıck' e basınca bır defa ates ediyor ama macro olarak kaydettıgım tusa yanı sol yanda en alttakı tusa basınca seri ates edebiliyorum :S Belki yeri burası degil ama BF3'te sol yandakı tuslara

Rapid fireyi sadece makroyu atadgn tusa basarak yapabilhrsin

tüüh keşke bunu önceden öğrenseydim Logitech G5 V2 mouse'um tas gibi çalışıyordu ayrıca BF3 multide mouse'nin yanındaki tuşlara kontrol bindlerini atayamıyorum ne yaptıysam olmadı yani G5 V2 kullanırken ne durumdaysam şuan aynı durumdayım çok sinir bozucu bu durum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.