Şimdi Ara

G4560 Vatan Bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar ben pc toplayacaktım hazırlıklar falan tamamdı 10-20 gün sonra alacaktım fakat hem fiyatlar dolar sağ olsun uçtu hemde aradığım işlemci stokta bitmişti şehrimdeki son işlemciyidi almışlardı. İnternetten alacaktım sonra araştırdım ve işlemcinin ekrankartının falan vatandan alınması gerekmiş yoksa toplama yapmıyorlarmış. Aradığım cevap acaba g4560 ne zaman gelir ? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz ne bilelim?

Vatan depo sorumlusuna mı benziyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 20 Haziran 2017; 12:33:23 >
  • Montaj yapmak zor bir şey değil. Kendiniz toplayabilirsiniz.

• montaj yapmak zor değil fakat riske de girmek istemiyorum işte sıkıntı burada.
  • bora4554 B kullanıcısına yanıt
    Ben ilk montajımı 11 yaşımda yapmıştım. Çok riskli değil bence.
    Ayrıca neden vatandan alıyorsunuz? Başka siteler de montajlayıp yolluyor?
    Ayrıca cevaplarken yukarıdaki cevapla butonunu kullanırsanız cevap verdiğinize dair haberimiz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 20 Haziran 2017; 12:52:6 >
  • peki işlemciyi başka bir yerden alırsam ve diğer bütün parçaları ordan alırsam montaj yaparlarmı ?
    Hiç vatandan bilgisayar toplama alışverişi yapmadım. Net bir şey söyleyemeyeceğim.
    Bu arada alacağınız bilgisayarın fiyatı nedir? Sinerjide itopyada filan güzel g4560 lı hazır toplanmış olarak gönderdikleri sistemler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 20 Haziran 2017; 13:17:15 >
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    gtx 1050 ti gamingx 4g
    g4560
    crosair 8 bg ram 2133 mhz
    h110m pro
    1 tb hard disk
    glory cam kasa
    hepsi 2050 tl yapıyor.

yanlız ekran kartı gaming x kalmalı seviyorum gaming x modelleri. sınıfının en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora4554

gtx 1050 ti gamingx 4g
    g4560
    crosair 8 bg ram 2133 mhz
    h110m pro
    1 tb hard disk
    glory cam kasa
    hepsi 2050 tl yapıyor.

yanlız ekran kartı gaming x kalmalı seviyorum gaming x modelleri. sınıfının en iyisi.

inventus, itopya gibi sitelerden bu parçaların hepsini alabilirsin hatta sana toplayıp bios vs herşeyini güncelleyip yollarlar tavsiye ederim. Vatanla uğraşmayın pişman olursunuz.
  • peki güvenlimidir itopya
    G4560 Vatan Bilgisayar

1050ti için;
    http://www.nanokatalog.com/MSI-GTX-1050-TI-GAMING-4G-Ekran-karti-PCI-4096-MB-GDDR,PR-102115.html?gclid=CJ_W1PyezNQCFVReGQodO-8FyQ

Rakam çok ise kasa fiyatından kısabilirsiniz.

Evet.

• inventustan şaşmayın türkiye sınırları içerinde daha iyisi yok satış öncesi satış sonrası kargolama vs..
  • Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

• pernir ekmek gibi zatan işlemcinin en sonunda stoğu tükenebildi ha.
    bu işlemciyi sanal madenciler de çok alıyor.
    intel asıl parayı bu işlemciden kırıyor. belki intel e bu bir ders olur da sürümden para kazanma yolunu tercih ede.
  • Inventustan al

Hem kasa toplanmis gelir hemde ucretsiz testi yapilmis olur

• Hazır sistemler arasında en iyisi bence bu, kasa+psu bile özenle seçilmiş.

http://www.ebrarbilgisayar.com/hunter1050tm-pentium-g4560-8gb-1tb-4gb-gtx1050ti-pmu355354
  • Cok hosuma gidiyor bu corsair spec 1 fiyatina gore cok guzel. Yaksinda yepisyeni sistem kurabilirsem, alacagim kasadir kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musta35 -- 24 Haziran 2017; 10:9:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.