Şimdi Ara

G4560 1050 ti fps sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi intel g4560 gtx 1050ti ekran kartıyla sürekli fps düşüşü yaşıyorum özellikle şehir içinde ve trafiğin fazla olduğu yerde bir öneriniz var mi arkadaşlar neden böyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle hangi oyunda bu problemi yaşadığınızı söylememişsiniz. Eğerki Gta V ise durum normal.

Yüksek grafik gücü gerektiren Gta V için ekran kartınız yeterli. Orta-yüksek ayarlarda sorunsuz 60 fps'in üzerinde oynatacaktır.

Ancak işlemciniz uzak mesafeleri hesaplama sırasında ve oldukça fazla nesnenin olduğu ortamlarda yetersiz kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfesörCan

Öncelikle hangi oyunda bu problemi yaşadığınızı söylememişsiniz. Eğerki Gta V ise durum normal.

Yüksek grafik gücü gerektiren Gta V için ekran kartınız yeterli. Orta-yüksek ayarlarda sorunsuz 60 fps'in üzerinde oynatacaktır.

Ancak işlemciniz uzak mesafeleri hesaplama sırasında ve oldukça fazla nesnenin olduğu ortamlarda yetersiz kalıyor.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum ets 2 de sorun yaşıyorum.

• Şehir içinde akıcılık düşer. 15 fps civarı düşüyorsa bu normal.
  • 4790k ve gtx 1080 le bile sehir icinde kotu oluyor oyunun optimizesi cok kotu :)
  • Ets2 de normal. Biz eskiden fps düşüşünü bırak yoğun bölgelerde 2 FPS ile oynuyorduk

Şehir içi, yağmur, gece farları açmak ve mp'ye girmek Ets2'de fps düşürür. Heleki gece yağmurda farların açık şehir içine girersen hepten düşer.

1. Seçenek grafikleri düşüreceksin ki 60 fps sabit alabilesin.

2. Seçenek grafikleri kartına göre iyi bir ayara getirirsin. Otobanda 30 fps civarı, şehir içinde 22-23 fps'ye düşecek kadar. Daha net oynarsın.

3. Yüksek fps alamıyorum diye kafana takma. Titan V bile taksan yine kasar SCS bile kafaya takmıyor artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.