Şimdi Ara

g3 32 gb gold satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık LG Model #G3
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Başlıkta belirttiğim gibi g3 32 gb gold rengi cihazımı satmaya karar verdim.İstediğim fiyat --- dir.27.08.2014 tarihinde turkcell den alınmıştır.406 k serisidir.alındığından beri ekran jelantinli olarak ve slikon kılıfla kullanılmıştır.Arka kapakta bir adet ufak kılcal bir çizik vardır resimlerde görünecektir.Trabzon'dan elden teslim edebilirim.Farklı şehirlere ise havalenin arkasından 1 saat içerisinde kargo ile gönderimi yapılabilir.kulaklık hiç kullanılmamıştır.Kronik sorun olan çatlama problemi cihazda yoktur.Ciddi alıcılar için iletişim 530,350,0707 ( salih )

Not : Soranlar oldu ekleyeyim dedim cihazın kenarındaki ve dik çektiğim resimlerde tırtıklı görünen kısımlar çizik değildir.Cihazı ilk alındığında kenar çıtalarının üstünde plastikle kaplıydı bende kılıfla kullanıyor olmama rağmen yine de çizilmesin diye o plastikleri çıkarmadım.
    trabzon giresun rize den elden teslim edebilirim.
     g3 32 gb gold satıldı g3 32 gb gold satıldı g3 32 gb gold satıldı g3 32 gb gold satıldı g3 32 gb gold satıldı g3 32 gb gold satıldı g3 32 gb gold satıldı g3 32 gb gold satıldı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turani07 -- 5 Ocak 2015; 15:23:59 >

• Kardeşim Antalyada bir yakının varsa onun aracılığı ile 1350 TL verebilirim . Başkada param yok . Kolay gelsin...
  • 406 k serisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet hocam 406k serisi onun da resmini ekliyorum şimdi
     g3 32 gb gold satıldı
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezervasyon edildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahibinden aracılığı ile satıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.