Şimdi Ara

G2 WİFİ VE BLUETOOOTH SORUNU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
4
Favori
45.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayni problemi yaşıyorum wifi acilmoyor bluetooth calisiyor. Telefonu formatladim 4 kez 2 dk geliyor sonra yine yok. Simdi anakartmi degistirelim yoksa wifi entegresi mi? Ayrıca bu problem hakkında son iki aydir şikayetler artmis acaba yazilimla ilgili bir guncellemedenmi kaynakli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osskan66

Ayni problemi yaşıyorum wifi acilmoyor bluetooth calisiyor. Telefonu formatladim 4 kez 2 dk geliyor sonra yine yok. Simdi anakartmi degistirelim yoksa wifi entegresi mi? Ayrıca bu problem hakkında son iki aydir şikayetler artmis acaba yazilimla ilgili bir guncellemedenmi kaynakli?

?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarum_58 -- 8 Kasım 2016; 10:2:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

quote:

Orijinalden alıntı: osskan66

Ayni problemi yaşıyorum wifi acilmoyor bluetooth calisiyor. Telefonu formatladim 4 kez 2 dk geliyor sonra yine yok. Simdi anakartmi degistirelim yoksa wifi entegresi mi? Ayrıca bu problem hakkında son iki aydir şikayetler artmis acaba yazilimla ilgili bir guncellemedenmi kaynakli?

malesef tel.miladı doluyor fazla ısıdan kaynaklı sorunlar çıkmaya başladı benim telefonda da 2 sorun başladı ağ hatası vw wifi entegre hatası tel gitti bakalım tamirciye gitme zamanı geldi

hocam yaptırdınız mı siz?
  • Aynı sorun bende de oluştu. Şu an wifi çalışmıyor hiç bir şekilde. Herşeyi denedim. Sanırım kronik bir sorun ve bu ara herkeste olmaya başladı

• yokmu çözümü
  • Bende de aynı sorun var. LG G2 telefonum bu sabah uyandığımda wifi açılıyor hatası vermeye başladı. Wifi açmama rağmen mevcut ağ listesi ekrana gelmiyor wifi açılıyor uyarısı ekranda kalıyor. Sorunu yazılımsal olarak çözebilen var mı? İlla servise mi göndermek gerekiyor? Benim garantisi de doldu. Servise gönderenler ne kadar süre içerisinde telefon teslim edildi?
  • wifi entegresi değişimiyle sorun çözülüyor maksimum 100 tlye halledersiniz.
  • Arkadaşlar İstanbul Beşiktaş'ta Barbaros caddesindeki apple kvknın yan tarafında apple servis Samsung servis fatura ödeme merkezi yazan bi yer var. Oradaki adam problemi çözdü. 50tl ücret alıyor.

Edit: Adam bi parçayı ısıttığını söylemişti. Ama malesef 2-3 gün sonra tekrar bozuldu telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uray01 -- 6 Haziran 2017; 15:50:1 >
  • uray01 kullanıcısına yanıt
    Problem wifi entegresi değiştirilerek mi çözüldü? Ben aynı işlemi başka bir yerde yaptırmıştım wifi entegresini değiştirdiler sorun düzeldi diye sevinmiştim fakat wifi ye sadece 2 hafta girebildim sonrasında yine arıza verdi. Şu anda yaklaşık 3 aydır wifiye giremiyorum telefon hiçbir ağ bulmuyor. Wifi simgesi dokununca hiç tepki vermiyor, takılı kalıyor vs.. Artık sorunun ana karttan kaynaklandığını düşünüyorum. Sizin belirttiğiniz servis nasıl çözdü acaba sorunu? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 2 Nisan 2017; 13:15:58 >
  • düncellemeden kaynaklı oldugunu düşünüyorum. ama çözüm nedir hiçbir fikrim yok. ne yapcaz ne etcez arkadaşlar . nasıl çözdünüz sorunu.
  • Aynı sorun bende de mevcut entegre değişimi riskli olduğunu söylüyorlar ve çoğu teknik servis yapmıyor.Malum anakartta pahalı değişim yapmak istemiyorum entegre değişimiyle olumlu sonuç alan var mı telefonlarını stabil kullanabiliyorlar mı acaba?
  • anakart değişiminde imei koduda değişiyor 200tlye anakartı kendiniz alıp değiştirin. çokta zor birşey değil bence. batarya , hoparlör, sarj ,kulaklık jackının parçalarını alıp kendim değiştirdim. ama ekran çatlak öylece kenarda yatıyor telefon yeni telefon aldığım için. isteyene komple teli satarım

• MaeneMenefaLeh M kullanıcısına yanıt
    iyi günler hocam ben Amasya'dan Şenol. benimde lg g3 d855 model telefonumdada aynı sıkıntı var. hardreset ve rom olayını da yaptım. bir ara hepten gitti. sürekli lg logosu dönüp duruyordu sonra tekrar rom attım telefon açılıyor ama wi fi mobil veri ve bluetoth çalışmıyor. bir ara mobil veri düzeldi ama açılıp kapanınca tekrar gitti sizin de entegre değişince mobil veri olayı da düzeldi mi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volverin76

iyi günler hocam ben Amasya'dan Şenol. benimde lg g3 d855 model telefonumdada aynı sıkıntı var. hardreset ve rom olayını da yaptım. bir ara hepten gitti. sürekli lg logosu dönüp duruyordu sonra tekrar rom attım telefon açılıyor ama wi fi mobil veri ve bluetoth çalışmıyor. bir ara mobil veri düzeldi ama açılıp kapanınca tekrar gitti sizin de entegre değişince mobil veri olayı da düzeldi mi..

Merhaba Şenol.Servis , en son bir tanıdığımin g2 si ayni sorun oluşunca direk anakarti değiştirmiş.malum sitelerden anakart alarak kendiniz takabilirsiniz.Geçmiş olsun .

• ana kart yada komple telefonu satan varmı LG G2.
  • Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gentlement39

aynı sorun bende de mevcut. G2 orjınal rom lolipop 5.0.2 yuklu telefonumda. telefonu kıt kata bıle cevırdım sorun yıne aynı. yanlız bende bluetooth acılıyor buluyor ama wifi yanıp sönüyor bağlanamıyor. eğer çözdüyseniz msj yazar mısınız?
    selamlar,

aynı sorun bende de var.

sırası ile ne yapmalı ?
  • bende de wifi çalışıyor, bluetooth çalışmıyor
  • LG PC Suit ile telefonu PC bağladıktan sonra ''yükseltme hatalarını geri yükle''diğinizde sorun düzeliyor.
  • an itibari ile benimde wifi patladı 5 yıllık telefon
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.