Şimdi Ara

G2 Stock Rom'a Dönme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın Aleyküm, arkadaşlar ana konu ve daha bir çok açılmış konu var...Tot vs vs. Cloudy 3.3 kullanıyorum. Stock roma geri dönmek istiyorum. Konuyu açan arkadaşa geçenlerde mesaj atıp sordum ama konu açıcam dedi unuttu galiba.. download moda alıp flash tooldan kdz yüklesem sorun olur mu ? Yada ne yapmak lazım... Cevap yazanlara teşekkürler.. Google'dan arayıp gelenler için de iyi olur ben baya aradım çünkü.

• LG Flash Tool 2014 ile herhangi bir D802 veya D802TR KDZ dosyasını "CSE Flash" seçeneğiyle download mod üzerinden kurup cihazınızı stock hale çevirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

LG Flash Tool 2014 ile herhangi bir D802 veya D802TR KDZ dosyasını "CSE Flash" seçeneğiyle download mod üzerinden kurup cihazınızı stock hale çevirebilirsiniz.

Hocam cloudyG2 3.3 ten flash tool ile stock roma dönerken %2 de kalıyor.Ama sizin yapmış olduğunuz flashlanabilir 10c ya da tot yöntemi ile dönüşte sıkıntı olmuyor.
  • 10c de mi sıkıntı olmuıyor sadece onu mu indirelim.. Tot olayında resimli konu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

LG Flash Tool 2014 ile herhangi bir D802 veya D802TR KDZ dosyasını "CSE Flash" seçeneğiyle download mod üzerinden kurup cihazınızı stock hale çevirebilirsiniz.

Bunu yapınca %2 de kaldı devam etmedi tot ile yapmaya çalışıcam fakat v10 indirmem lazımmış onu bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.