Şimdi Ara

g2 sebeke cekim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar daha onceden de boyle konular acilmisti kusura bakmayin benim cekim hakkinda sikintilarim var turkcell kullanmama ragmen cekim soruni yasiyorum bu sorunu yasayan ve yasayipta cozmus olan arkadaslar cozumunu burada paylasirlarsa faydali olur diye dusunuyorum hatti baska tlfona taktigimda full cekerken g2 ye taktigimda cekim bi dusuyo bi normale geliyo bazende hep dusukte takiliyo servise gitse hallolur mu yada bu sorundan dolayi servise gonderipte cozum bulanlar varmi simdiden yardimlarinizi bekliyorum
     g2 sebeke cekim sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Aynı sorun bende de var. Yurtdışından aldım telefonumu, ordayken 4G ile bağlanıyordum şebekeye ama kopmalar oluyordu. Şebeke tamamen gidiyordu, üzerinde çarpı işareti çıkıyordu. Uçak modunu aç/kapat yapınca hat geliyordu basit çözümü o. Fakat telefon az çeken bi bölgeye uğradıktan sonra tekrar kuvvetli çekim alanında bulunsanız dahi şebeke yenileyemiyor kendini ve hat gidiyor. Sorunun aynısını Türkiye'de de yaşıyorum ama o kadar çok değil. Velhassıl kelam aynı problem sizle birlikte bende de var ve Lg G2 developer'lar hala bu konuda birşeyler yapamadı. Sorunun yazılımdan ziyade donanımsal birşey olmasından korkar hale geldim.
  • Bir suru baseband denedim nafile servise versem tlfonsuz kalacam hay Allah im ya bi dunya.para ver cekim zayif olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.