Şimdi Ara

G2 Mini mi -- S4 Mini mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: stevejones

Zenfone5 ikisindende iyi,kotu denilen bataryasi iphone 5s ve 5ten ayrica nexus5ten daha uzungidiyor.

Bende zenfone 5 oneririm ,linkteki htcyi kesinlikle almayin 4gb hafizasiyla ciddi sikinti cikarir.

Birde hocam,zenfone 5 guzel telefonda bir kac mesajda iphone 5 ve nexus 5 ten daha iyi gider demissin ama bunlar zaten kotu ornekler :) ciddi anlamda sikintili batarya konusundaki cihazlari ornek verip kotunun iyisi demek pek dogru degil :) Bastan batarya anlaminda piyasa seviyesine gore sikinti yasayacaginu soylemek lazim ki hayal kirikligina ugramasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Yo zenfone5 bataryadan agir basan misal z3compact yada g2 gibi degil elbet hatta bence en zayif yonu bataryasi cihazin,ama demem suki 1500~2000liralik cihazlar dan iyi gidiyor bu manada yani,yoksa oyle bir imaj olduki z5 ile ilgili sanki piyasanin en fp ama en zayif bataryali vihazi gibi,ki oyle degil kasttettigim buydu

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Yo zenfone5 bataryadan agir basan misal z3compact yada g2 gibi degil elbet hatta bence en zayif yonu bataryasi cihazin,ama demem suki 1500~2000liralik cihazlar dan iyi gidiyor bu manada yani,yoksa oyle bir imaj olduki z5 ile ilgili sanki piyasanin en fp ama en zayif bataryali vihazi gibi,ki oyle degil kasttettigim buydu

Katiliyorum

• Hepsiburadan Asus Zenfone 5 Sipariş verdim. Hepsiburada hediye çeki ile birlikte 625 tl ye geldi. Bugün teslim olur bana muhtelen. İlgi ve yardımlarınız için teşekkürler. İnş pişman etmez beni asus :)
  • Kardeş inceleme videoları var youtube da onları izle baya bi.yardımcı olur bende zenfone 5 alıcam forumdaki arkadaşlar. Baya yardımcı oldu ve inceleme videolarını izledim zenfone 5 öneriyorum ve alıyorum

• egzantirik_ E kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bende ıkı ay once ordan aldım anneme,cıhazda sıkıntı yok tamda bekledıgım gıbı ve fp olarak cazıp zenfone5 uzmez ıcını ferah tut
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    eyvallah Sağolasın. Bende kendim kullanmayacağım zaten abim için aldım. Arada faceye girsin az biraz oyun oynar birazda internet işini görür.
  • minilerin içinde en alınası telefon z3mini ve z1 mini. fiyatlarısa çok pahalı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.