Şimdi Ara

G2 Mİ DİSCOVERY ELİTE Mİ NEXUS 5 Mİ XPERİA Z Mİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben önümüzdeki yaz yeni bir telefon alacağım bütçe maximum 1200 tl civarında benim için önemli olanlar tasarım,oyun performansı ve kamera fakat xperia znin su geçirmezliği beni cezbediyor tavsiyelere açığım arkadaşlar.

• thegameist T kullanıcısına yanıt
    discovery elite i ele. nexus 5 iyidir. ama kamera ve batarya olarak geridedir. sony xperia z iyidir ama işlemcisi daha düşüktür. bence üçüde değil lg g2. su geçirmez sony olsun dersen 100-150 koyup sony xperia z1 compact bak. http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-Z1-Compact_148355.html
  • Aralarında en iyisi Nexus 5 ama onunda bataryası ve kamerası daha geride.Bu bütçede alıcağın en iyi cihaz Lg G2'dir 1200'ede çok rahat bulunuyor.Elite'e para vermeyin,diğer cihazlar çok daha iyi.
  • Seneye alacağın telefonu bugün secmek anlamsız. O zamana neler çıkacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    g2
    seneye alacaksan şimdi konu açmana gerek yok seneye çok daha iyi telefonlar çıkacak
  • peki başka önerebilceğiniz bir telefon var mı
  • asus zenfone 6 nasıl arkadaşalr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu biraz saçma olmuş g2 desem seneye o telefon sana şimdiki kadar mükemmel gelmez ve g3 -z2 gibi telefonlar 1250 - 1400 civarına düşer o yüzden sen şimdi git seneye gel
  • seneye hazıran gıbı bu soruyu tekrar sor fıyatlar modeller...cok sular akar o yuzden suan yazmak pek saglıklı olmaz senın ıcın..fakt senye bu zaman o paraya Z3 compact bulunuyor olursa tam bır oyun cıhazı olacaktır.
  • Z yi ve elite ı ele. G2 önde ama nexus a da bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2 tavsiye ederim, seneye nolur bilinmez tabi
  • Seneye daha çok var. Seneye açsayın konuyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.