Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
110
Favori
98.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanmis oldugum bataryali gt300 modeline uygun bir kapasitor taksam cihazin calismasini olumsuz etkilemis olurmuyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G1w-C ile G1w-CB arasında ne fark var? Hangisi daha iyi yani hangisi tercih edilmeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzyzeus

G1w-C ile G1w-CB arasında ne fark var? Hangisi daha iyi yani hangisi tercih edilmeli?

2 side olabilir
  • G1w-c kameramın tutacağını kaybettim
    Türkiyede satan bir yer varmi nete baktiklarimda goremedim benim kameraya uyumlu olanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

G1w-c kameramın tutacağını kaybettim
    Türkiyede satan bir yer varmi nete baktiklarimda goremedim benim kameraya uyumlu olanı

http://www.aliexpress.com/item/T-shade-Single-Buckle-3M-Revolving-Mount-Holder-For-Car-Window-Screen-GPS-Camera-DV-Car/2055122636.html

Bence bunu al geç zor bulunur,

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    vakumlu lazım onu yapıştırdıkmı çıkarması sıkıntı tekrar geri takılırmı oda var
  • G1w-cb kameram 3 gun once geldi, biraz cekim yaptim, ilk goruslerim olumlu olsada beklentilerimi yuksek tuttugum icin biraz hayal kirikligina ugradim..neticede 35 dolarlik kameradanda tavsan cikacak degil.

Goruntu acisi 90 derece, 120 derece kesinlikle degil, go pro bile 120 dereceyi gecemiyor, kaldiki 35 dolarlik kamera bunu gerceklestirsin..hatta eski kameram gt300 generplus islemcili olandan bile daha dar bir aci en fazla 3,,veya 4 derece kadar dar cekim yapiyor..cekim bitrate 11000 kb.sn.

Gt300 de bu deger 30000 bitrate idi..tabi gercekcimi degilmi bilmiyorum..ama gt 300 un cekimindeki renk doygunlugu cok fazla..ama goruntu kesinlikle g1w deki kadar keskin ve net degil..zaten istenende net cekimdir..
    Tipki samsung amoled ekran ile klasik ips ekran arasindaki renk farki gibi bir fark mevcut.

Bu arada g1w yi aracima takmak daha nasip olmadi zira kurban bayramindan once aracim talihsiz bir kaza gecirdi, malesef gt300 bu kazayi cekti, o yuzden kameradanda aracimdanda sogudum, aracin tamir edilmesini bekliyorum..aracimi teslim alinca testlere baslayacagim.

Tavsiye edermiyim kesinlikle ederim.
    Heleki tr piyasasindaki adi hic bir ise yaramayan ve 50 60.liraya satilan kameralari gorunce bu kameranin bedava oldugunu dusunuyorum, nitekim oylede.

• quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

G1w-cb kameram 3 gun once geldi, biraz cekim yaptim, ilk goruslerim olumlu olsada beklentilerimi yuksek tuttugum icin biraz hayal kirikligina ugradim..neticede 35 dolarlik kameradanda tavsan cikacak degil.

Goruntu acisi 90 derece, 120 derece kesinlikle degil, go pro bile 120 dereceyi gecemiyor, kaldiki 35 dolarlik kamera bunu gerceklestirsin..hatta eski kameram gt300 generplus islemcili olandan bile daha dar bir aci en fazla 3,,veya 4 derece kadar dar cekim yapiyor..cekim bitrate 11000 kb.sn.

Gt300 de bu deger 30000 bitrate idi..tabi gercekcimi degilmi bilmiyorum..ama gt 300 un cekimindeki renk doygunlugu cok fazla..ama goruntu kesinlikle g1w deki kadar keskin ve net degil..zaten istenende net cekimdir..
    Tipki samsung amoled ekran ile klasik ips ekran arasindaki renk farki gibi bir fark mevcut.

Bu arada g1w yi aracima takmak daha nasip olmadi zira kurban bayramindan once aracim talihsiz bir kaza gecirdi, malesef gt300 bu kazayi cekti, o yuzden kameradanda aracimdanda sogudum, aracin tamir edilmesini bekliyorum..aracimi teslim alinca testlere baslayacagim.

Heleki tr piyasasindaki adi hic bir ise yaramayan ve 50 60.liraya satilan kameralari gorunce bu kameranin bedava oldugunu dusunuyorum, nitekim oylede.

Allah başka kaza bela vermesin inşallah.

• Tarih silinme problemi vardı. 2 haftadır silinmiyor, şaşırdım doğrusu.
    Şeytan kulağına kurşun.
    Hergün güncelleme yapmak zor oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

G1w-cb kameram 3 gun once geldi, biraz cekim yaptim, ilk goruslerim olumlu olsada beklentilerimi yuksek tuttugum icin biraz hayal kirikligina ugradim..neticede 35 dolarlik kameradanda tavsan cikacak degil.

Allah başka kaza bela vermesin inşallah.

Amin tesekkur ederim OlguErhan hocam..cana gelmesin, mal bir sekilde telafi edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Tarih silinme problemi vardı. 2 haftadır silinmiyor, şaşırdım doğrusu.
    Şeytan kulağına kurşun.
    Hergün güncelleme yapmak zor oluyordu.

Hocam bendede ayni sorun olustu..bugun cekim yapayim dedim bir baktim tarih 1 1 2014 olmus..herhangi bir guc kaynagi yok galiba o yuzden tarihi sifirliyor olabilirmi..cozumu ne olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulamadım maalesef, bir ara xiaomi ile destek yapıyordumm, olumlu sonuç alamadım.
    Kendiliğinden düzeldi. Orjinal kabloyu kullanıyorum.

• Class 4 kullansamda mmc formatlasamda pc de de kameradada bir sure sonra memory error hatasi veriyor. Kamera surekli calisiyor enerji sabit. Bi ara duzgundu yine basladi mallasmaya. Dandik cikti g1w-c

• Arkadaşlar bende araç içi kamera istiyorum ancak sırf aracın içindeki o kablo görüntüsünü sevmediğimden vazgeçiyordum. Ancako güzel çekimlerinizi görünce bi hevesle almaya karar verdim. Sizce a118c mi tercih etmeli yoksa G1W-C mi? Hangisi daha az sıkıntı yaratır? Veya bunların az daha üstüne çıkılır mı? Bu işleri bilmediğimden karar veremedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadyr

Class 4 kullansamda mmc formatlasamda pc de de kameradada bir sure sonra memory error hatasi veriyor. Kamera surekli calisiyor enerji sabit. Bi ara duzgundu yine basladi mallasmaya. Dandik cikti g1w-c

Kİngston class 4 ?
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    aynen bende almaya karar verdim tecrübeli arkadaslar bilgi verirse cok makbule gecer simdiden teşekkürler ilk arac kameram olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: schukru89

aynen bende almaya karar verdim tecrübeli arkadaslar bilgi verirse cok makbule gecer simdiden teşekkürler ilk arac kameram olacak.

A119 tavsiye ettim, forumda konusunda indirim kodu da var + stokları bulunuyor :

Detaylar :https://forum.donanimhaber.com/m_114564689/tm.htm
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim.

Rica ederim, her zaman buradayız

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Kadyr

Class 4 kullansamda mmc formatlasamda pc de de kameradada bir sure sonra memory error hatasi veriyor. Kamera surekli calisiyor enerji sabit. Bi ara duzgundu yine basladi mallasmaya. Dandik cikti g1w-c

Kİngston class 4 ?

Sandisk markasi

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.