Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
110
Favori
98.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Or_By

güncel firmware sürümü kaç acaba nereden öğrenebiliriz? makinayı uptade etmeye gerek varmı acaba?

Bence güncellemeye hiç gerek yok, babamın aracında 2 seneyi geçti hiç güncellemedim aynı sürüm devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mrb

Yaklasik 2 aydir g1wcb modelini kullaniyorum, genel olarak memnunum, son gunlerde araci calistirir calistirmaz kayita girmesi gerekirken yaklasik 15 sn sonra kayit etmeye basliyor.

Hafiza kartim 32 gb sandisk ultra modeli galiba.

Acaba kameradami bir sorun var yoksa hafiza kartindami, hafiza kartina format atmadim hic..

Araci stop edince goodbye diyodu sanirim su anda kapatinca o ekran gelmiyor..acaba videoyu saklayamiyormu bilemedim..acilincada ekran geliyor ama kayit icin 15 sn gibi bekliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kamera çoğunlukla led isigini açıyor. Ben kapatiyorum o açılıyor. Neden olabilir? Kizilotesi özelliği kapalı.

• Merhaba.bu kameradan bir bucuk sene once uc adet aldim,hala kutusunda duruyor.yarim kontaktan tam kontaga geciste arac elektrigi kestigi icin kamera kapaniyordu.acaba bu sorun yazilim guncellemesinde halledildi mi merak ettim.zaman rolesiyle felan hallediyoduk galiba eger yazilimla cozulemediyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

Hocam mrb

Yaklasik 2 aydir g1wcb modelini kullaniyorum, genel olarak memnunum, son gunlerde araci calistirir calistirmaz kayita girmesi gerekirken yaklasik 15 sn sonra kayit etmeye basliyor.

Acaba kameradami bir sorun var yoksa hafiza kartindami, hafiza kartina format atmadim hic..

Araci stop edince goodbye diyodu sanirim su anda kapatinca o ekran gelmiyor..acaba videoyu saklayamiyormu bilemedim..acilincada ekran geliyor ama kayit icin 15 sn gibi bekliyor.

Stop ettikten sonraki kayıtları bir kontrol edelim öncelikle sıkıntı varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Benim kamera çoğunlukla led isigini açıyor. Ben kapatiyorum o açılıyor. Neden olabilir? Kizilotesi özelliği kapalı.

WAlla ayarlarda kapatıyorsanız ve açılıyorsa ilginç bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

Merhaba.bu kameradan bir bucuk sene once uc adet aldim,hala kutusunda duruyor.yarim kontaktan tam kontaga geciste arac elektrigi kestigi icin kamera kapaniyordu.acaba bu sorun yazilim guncellemesinde halledildi mi merak ettim.zaman rolesiyle felan hallediyoduk galiba eger yazilimla cozulemediyse.

Şöyle çözülüyor :https://www.youtube.com/watch?v=Ap1P097DIxM
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Benim kamera çoğunlukla led isigini açıyor. Ben kapatiyorum o açılıyor. Neden olabilir? Kizilotesi özelliği kapalı.

WAlla ayarlarda kapatıyorsanız ve açılıyorsa ilginç bir durum

şehir içinde sokak lambalarından pek belli olmuyor rahatsız etmiyor ama, şehirlerarası yolculuklarda açılıyor kendiliğinden kapatmakla uğraşıyorum birde
  • quote:

quote:

Hocam mrb

Hocam yarin ilk isim kayitlari kontrol etmek olacak,

Birde onceki kameram gt300 model olandi, nasip olursa onu arkaya takacagim, lakin soyle bir durum var, ben cakmakliktan devre alip gizli bir sekilde gt 300 un kablosunu on tarafa gizlemistim, kaza yapinca kablo aracta kaldi, velhasil tamir bitti kabloyu sokup g1w nin kutusundan cikan cakmak koblosu ile degistirecektim, bi baktim serviste kabloyu iyice montelemisler sokemedim, aracin sag A kolunun dosemesini sokemedim kopartacam diye korktum biraktim artik..kabloyu cekiyorum gelmiyor, gt300 un adaptoru ile g1w yi calistiriyorum, yalniz gt300 un adaptoru 1500 mah,,g1w ninde 1000 mah..acaba kameranin ariza yapmasina sebebiyet verecek bir durummudur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hocam mrb

Hocam yarin ilk isim kayitlari kontrol etmek olacak,

Birde onceki kameram gt300 model olandi, nasip olursa onu arkaya takacagim, lakin soyle bir durum var, ben cakmakliktan devre alip gizli bir sekilde gt 300 un kablosunu on tarafa gizlemistim, kaza yapinca kablo aracta kaldi, velhasil tamir bitti kabloyu sokup g1w nin kutusundan cikan cakmak koblosu ile degistirecektim, bi baktim serviste kabloyu iyice montelemisler sokemedim, aracin sag A kolunun dosemesini sokemedim kopartacam diye korktum biraktim artik..kabloyu cekiyorum gelmiyor, gt300 un adaptoru ile g1w yi calistiriyorum, yalniz gt300 un adaptoru 1500 mah,,g1w ninde 1000 mah..acaba kameranin ariza yapmasina sebebiyet verecek bir durummudur..

Etkilemez diye tahmin ediyorum.

• Arkadaşlar G1wcb Kapasitörlü Araç kamerası kampanyada, GB3rddhe indirim kodu ile 29.9 $ dan alınabilir. 1. Msjda linkten sepete ekleyebilirsiniz.

Arkadaşlar G1wcb Kapasitörlü Araç kamerası kampanyada, GB3rddhe indirim kodu ile 29.9 $ dan alınabilir. 1. Msjda linkten sepete ekleyebilirsiniz.

• 32gb microsd ile kaç saat çekim yapabiliyor?

Doldukça eskileri silip üstüne mi kaydediyor?

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Söylediğin kodu girdim ama bu ürün için geçersiz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LambayaFunfDe

Söylediğin kodu girdim ama bu ürün için geçersiz diyor

Kod geçerli, 1. Msjdaki B modeli için

Şimdi denedim.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bundan kolay yolu yok mudur bi kamera bağlamak için elektrikçi mi çağıralım

• Arkadaşlar 33 $lik ve 39 $ dolarlık versiyonlar arasında ne fark var?Birde kutu içeriğinde araç şarjı vs var mı ayrı sipariş mı geçmek gerekli?

• quote:

Orijinalden alıntı: LambayaFunfDe

Bundan kolay yolu yok mudur bi kamera bağlamak için elektrikçi mi çağıralım

Montaj çok basit,

İzleyin :

https://youtu.be/t0ME9GY0Xvs

https://youtu.be/vKK3TydZkyg

:32 gb karta 4 saat çekim yapar daha sonra en eskiden itibaren silerek devam eder. Son 4 saat sürüş hep hafızadadır. Tak / unut bir kamera.

• quote:

Orijinalden alıntı: ofrome

Arkadaşlar 33 $lik ve 39 $ dolarlık versiyonlar arasında ne fark var?Birde kutu içeriğinde araç şarjı vs var mı ayrı sipariş mı geçmek gerekli?

Kutuya şarj adaptörü dahildir, 33 / 39 $ lık modeller ile hiç bir farkı yoktur. Sadece bu B modeli simsiyah stealth gizli modeldir.

Kapasitörlü / sıcağa dayanıklı çekimleri güzel bir kameradır.

• LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
  • Hocam sizce bu kamera mı yoksa imzanızdaki a118c mi? Bir karşılaştırma yapabilir misiniz?
    @OlguErhan
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.