Şimdi Ara

G.O.R.A (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DroID
    Rekor kıracak ama bence hayal kırıklığı olacak. Açıkçası ben o kadar iyi birşey beklemiyorum. İnşallah yanılırım....

ben de aynı şekilde umutlarımı düşük tutuyorum.. çok şey bekleyip de istediğimi göremediğim zaman fazla hayal kırıklığı olmasın diye
  • Bu gemi sağa mı çekiyor ne
  • DOWNLOAD Burdan fragmanı edinebilirsiniz kalitesi baya iyi
  • forbidden html diyor. Ben bu yazıyı bit de askeri bölgelerin etrafında görürüm ve korkarım
  • cem yılmaz nerede "stand-up" ( <---bu kelimenin türkçesi çıkmadı mı hala? ) yapsa biletler tükeniyor, demekki gerçekten işini çok iyi yapıyor..
  • Arkadaşlar dün sinemada reklamlarını gördüm gerçekten 12 kasımda geliyor ve çokta komiğe benziyorrrr...Kesin gidicem ....REklarında gördüklerime göre gitmenizi tavsiye ederim.
  • UFO GÖREN MASUM KÖYLÜ..... KOÇUM BENİM......
  • konu dışında fragmanı var neyse harbiden dehşet bir şey kesin gelmesini fragmanın sonundaki 12 kasım da sinemalarda vallahi lafından anlıyoz ama fragman dehşet ya bugüne kadar böyle bir türk filmi çekilmedi
    burdan cemn yılmaza +10000000000000000000000000 diyorum
  • yaw sadece fragmanlarda gorduğumuz o efektler eğer filmde içine edilmediyse mukemmel

-GEZEGENDE 4 ELEMET VARDIR ATES,SU,HAVA,TAHTA
    -TAHTAMI!!!!???
    -EVET YA TAHTA NE OLDU BEĞENEMEDİNMİ!!!!!!
  • Puhahahah bitiyorum o lafa yaf. 4 element vadır ateş su hava tahta. Beğenmedin mi diye sormaz mı?
  • bence fikm o kadar güzel olmayacak. sadece reklma dan ibaret. çoğu kişi zaten cem yılmazın stand upına kendini gülmeye programlamış halde gidiyor güzel espri olmasa bile gülüyor. bu filmde öyle olacak bence....
  • karizma sana katılmıyorum bencede harika olacak.buarada sen nerde izliycen filmi?

abi hologram olayıda dehşet "abi muuumk"
    yada banyodaki sahne "abi ayıp oluyor ama"
  • Arkadaşlar filmi ilk izlemeye gittiğinizde fazla bişey anlamayacaksınız!!! Çünkü sinemadaki lardan bi çok espriyi kaçırıp tekrardan izlemek isticeksiniz... (Şahsi görüşüm )
  • fragmanımda seyrettiğim kadarıyla hiç ince espiri bulamadım. yani beni hiç güldürmedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismail217

fragmanımda seyrettiğim kadarıyla hiç ince espiri bulamadım. yani beni hiç güldürmedi.

abi sen zaten bu fiLmde espri buLmamak guLmemek icin kasıyosun normaLdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: xTraP

quote:

Orjinalden alıntı: ismail217

fragmanımda seyrettiğim kadarıyla hiç ince espiri bulamadım. yani beni hiç güldürmedi.

abi sen zaten bu fiLmde espri buLmamak guLmemek icin kasıyosun normaLdır

+1000
  • adam manyaqqq bi film yapmış ya... o gunu ipLe çekiyorum....
  • yaw Fragman hata veriyor link kırık sağlam link bileniniz varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Crow

yaw Fragman hata veriyor link kırık sağlam link bileniniz varmı

http://66.197.130.249/[SanalCafe.Net]GORA_Fragman_Kocaman.zip

Zip şifresi:www.sanalcafe.net

Not: Windows Media Player 9.0'da problemli çalıştı bende, BSPlayer ile deneyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amore -- 16 Ekim 2004, 22:32:47 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.