Şimdi Ara

G FLEX 2 VS G3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yeni bi telefon almam lazım bu 2 telefon mantıklı geliyor fiyatları da aynı hepsiburada.com da sizce hangisini tercih etmeliyim araştırmaya çok vaktim yok o yüzden konu açıyorum g flex2 ye 6.0 gelmiyecek diye bişey okudum bu ne kadar doğru? tavsiyelere açığım

• up up noldu bu donanım habere yahu önceden dolardı hemen konu:D
  • Valla hocam konuyu gorur gormez zipladim buraya :) Benim sahsi fikrim android versiyonuna bakmam cihazin kasasi ekrani ram islemci olarak her turlu g 2 flex derim,p-oled ekranda ki renkleri gordukten sonra sahsi fikrim g3 un ekranina bi daha bakmazsin dusuncesindeyim,tamam bir yanda 2k bir yanda full hd ama teknoloji farkini direkt net sekilde gorebiliyorsun ekranda ki,bir telefonda ilk onemli etken bence ekrandir :) Tereddutsuz fikrim flex :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozok_53_45 B kullanıcısına yanıt
    Uzun süre G3 kullanmış biri olarak G Flex 2'yi tercih ederdim.

Android 6.0 almayacak diye birşey söz konusu değil. Tabi ki alacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Valla hocam konuyu gorur gormez zipladim buraya :) Benim sahsi fikrim android versiyonuna bakmam cihazin kasasi ekrani ram islemci olarak her turlu g 2 flex derim,p-oled ekranda ki renkleri gordukten sonra sahsi fikrim g3 un ekranina bi daha bakmazsin dusuncesindeyim,tamam bir yanda 2k bir yanda full hd ama teknoloji farkini direkt net sekilde gorebiliyorsun ekranda ki,bir telefonda ilk onemli etken bence ekrandir :) Tereddutsuz fikrim flex :)

zaten gflex siparişi vermiş bulunuyorum bu fiyata alınacak en iyi cihaz bence samsung a5 satıyor bu fiyata zaten 2k ekrana karşı bi insanım üstüne g3 de çok kişi de var bu da istemediğim bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Uzun süre G3 kullanmış biri olarak G Flex 2'yi tercih ederdim.

Android 6.0 almayacak diye birşey söz konusu değil. Tabi ki alacak

gflex 2 siparişi verdim ilginiz için teşekkür ederim
  • G3 iyidir.

• bozok_53_45 B kullanıcısına yanıt
    Tamamdır o zaman,güzel günlerde iyi haberlerle telefonunun çalması dileklerimle :)

• beter.böcek kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam :)
  • g3 tabiki. garantide bile daha cok parcası vardır.
  • G2 ve g3 kullanmış biri olarak yeni cihaz alacaklara kesinlikle flex 2 yi tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.