Şimdi Ara

fx üst pakete taşındı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temel pakette açık olan fx kanalı maalesef üst pakete taşındı. İnsan önceden bir haber verir, bir mail , mesaj atar. Kafalarına göre açık olan kanalı kapatıp üst pakete taşımaları hoşuma gitmedi. Arayıp tepkimi de gösterdim ama nafile. Üst pakete geçmek için mevcut aboneliğin üzerine aylık ekstra 5 tl istiyorlar, belki haberi olmayan olabilir, o yüzden konu açmak istedim. Gereksiz görülürse taşınabilir.

• Ya ben de şimdi öğrendim, ne güzel kaliteli kanalı aldılar üst pakete geçirdiler, Allahtan 3 ay bedava tivibum vardı ordan izler bakarım artık.
  • Bunlar istedigi seyleri haber verirler istemediklerini vermezler. Akit Tv geldiginde alici uzerinden mesajla bildirdiler mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akit tv yi üst pakete alsınlar.Seyredeni çoktur.Daha çok kar elde ederler.

• Bu olay benimde hiç hoşuma gitmedi. sen bu hakkı zaten vermişsin temel pakette. diğer platformlar yeni kanallar eklesin,üst kanalları memnuniyet için alt pakete geçirsin, teledünyada tam tersini yapsın.
    şimdi daha çok para almak için özellikle bir dizi sadece bu kanaldan izlenebilecek diye yaptıkları absürte bak. şikayetimi teledünya ya iletsemde ordan bişey çıkacağını sanmam hemen üst pakete geçiş için beni abonelik bölümüne bağlayacaklardı. ama diğer şikayet mercilerinede başvuracağım.
  • kendi siteleri üzerinden online işlemler menüsünden şikayette bulundum, bir şeyi hukuken yapma hakkınızın bulunması ayrı müşteri memnuniyeti ayrı diye özellikle belirtmeme rağmen gelen cevap maalesef aşağıdaki gibi. ÇOK AYIP!

"İmzalamış olduğunuz Abonelik Sözleşmesinin 5.15. maddesi; ‘TÜRKSAT, kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon kanallarını belirlemeye, kablo hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT, herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.’ Şeklindedir. Bilgilerinize rica ederiz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 24 Ocak 2017; 22:3:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fellini

kendi siteleri üzerinden online işlemler menüsünden şikayette bulundum, bir şeyi hukuken yapma hakkınızın bulunması ayrı müşteri memnuniyeti ayrı diye özellikle belirtmeme rağmen gelen cevap maalesef aşağıdaki gibi. ÇOK AYIP!

"İmzalamış olduğunuz Abonelik Sözleşmesinin 5.15. maddesi; ‘TÜRKSAT, kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon kanallarını belirlemeye, kablo hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT, herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.’ Şeklindedir. Bilgilerinize rica ederiz."

Hakem Heyeti yolu göründü desenize. Buna haksız şart deniyor, tüketici aleyhine düzenlenen bu tür şartlar yazılmamış sayılıyor. Şu memlekette bir firma da işini düzgün yapmaz mı ya.

• rock_er kullanıcısına yanıt
    Kanallar zatan yayıncı kuruluşlarla yapılan anlaşmalara göre belirleniyor. Ki FX bildiğim kadarıyla yayıncı kuruluşun talebine göre değişti, e sözleşmede buna uygun. Diğer firmalara göre Türksat bence hala artısı çok olan bir firma. Kıymetini bilmek gerek:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KekemoN

Kanallar zatan yayıncı kuruluşlarla yapılan anlaşmalara göre belirleniyor. Ki FX bildiğim kadarıyla yayıncı kuruluşun talebine göre değişti, e sözleşmede buna uygun. Diğer firmalara göre Türksat bence hala artısı çok olan bir firma. Kıymetini bilmek gerek:)

Kötünün iyisi işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: rock_er

quote:

Orijinalden alıntı: fellini

kendi siteleri üzerinden online işlemler menüsünden şikayette bulundum, bir şeyi hukuken yapma hakkınızın bulunması ayrı müşteri memnuniyeti ayrı diye özellikle belirtmeme rağmen gelen cevap maalesef aşağıdaki gibi. ÇOK AYIP!

Hakem Heyeti yolu göründü desenize. Buna haksız şart deniyor, tüketici aleyhine düzenlenen bu tür şartlar yazılmamış sayılıyor. Şu memlekette bir firma da işini düzgün yapmaz mı ya.

Hukuken bir sonuç alınacağını sanmıyorum. Uğraşmaya değmez, tepki göstersem de 5 lira farkla üst pakete geçtim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.