Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 2 Nisan 2019; 17:8:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Canlı Yayın Süresinin Uzunluğu Dolayısıyla İzlenirlilik Arttı. Ama Bende Hala 102. Kanal.

Canlı Yayın Fazla Ama Bazen Futboldan Uzak Eski Furbolcular Çıkıp Yorum Yapıyor ya O Gıcık Durum İşte. Komik Oluyorlar.

• Sırf çiğdem ceylan için bile izlenir

• Yorumcuların yarısından fazlası yetersiz. Beni programa çıkarsalar bunlardan çok daha iyi yorum yaparım, çoğu dünya futbolundan, teknik-taktik kavramlarından bihaber insanlar. Gökmen Özdenak, Hıncal Uluç gibi adamları gördüğümde ekrana kafa atasım geliyor. Hele bir de Emre Bol ve Turgay Demir var, ikisini de at çöpe gitsin.

• Hiçte nefret falan ettiğim yok, illa her kanalı sevmeyen bir grup olabilir, görüşlere tahammülü olmayanları takmamak gerek, bir iki kişinin yorumunu beğenmiyorum deyip kanala cephe alıyorlar, gerçi onlarada saygı duymalıyız sevmiyorlarsa sevmesinler.

• Gayet başarılı. Kim ne derse desin ciddi bir yorumcu havuzu var. Ntv spor, bein sport gibi 3-5 kişi üzerinden dönmüyorlar. Maç özeti var, türkiye kupasında neredeyse her maçı canlı veriyorlar. Bir futbolsever için güzel bir kanal.

Emre bol, turgay demir, gökmen özdenak gibi amigoları seyretmek farklı takım taraftarına bazen dayanılmaz gelebiliyor :) hele üçünün bir arada olduğu programlarda seviye magmaya iniyor

• Ben daha asporun futboldan başka yayın yaptığını görmedinm bence ismi Afutbol olarak değişmeli,ayrıca sadece futbol yayınları olmasından dolayı gayet memnunum.

• Bi tane yorumcusu lewandovskiyü alman zanneder(erman) öbürü hakan çalhanoğlunun interde oynadığını söyler (levent tüzemen)

İki tane amigo turgay ve emre bol bitanesi çıkar der ki sneijder 17 asist yaptı da hepsi gol mü olmuş (gökmen) siz aspora müstahak olabilirsiniz ama ben ve birçok kişi ulan bu herifler bu beyinden yoksun halleriyle yüzbinler kazanıyor bir mal biziz ki eşek gibi okul okuyup biyerlere gelmeye çalışıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Sırf çiğdem ceylan için bile izlenir

barut suratlı ve estetik bile kurtaramamış prim vermeyin şöylelerine.
  • futbol çok yayınladıkları için bende tercih ediyorum ama kalitesiz yorumcular hep mecbur o kadar saate kaliteli yayıncı bulmak zor aslında hiç yok desek yeridir. Erman Toroğlu futbol dışında her şeyi konuşuyor ama dediğim gibi futbol kanalı olduğu için ilk orayı açıyorum. Ntvsporu açıyorum saçma sapan şeyler niye beynimi yorayım diyorum direk Asporu açıyorum.

Tivibusporda da kaliteli yorumcular var aslında orayı da ekleyin uydudan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.