Şimdi Ara

Futbol Topu Alacağım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fikirleriniz nelerdir ? max. 80 TL verebilirim.??? sağlam bişi olsun. yıllarca kullanabileceğim

• dikişlerde açılma sorunu felan olur mu
  • 2 mesajdaki top tarzı dikişli toplar asfalta değdiği an dikişleri patlar.
    nerde oynayacak o önemli.
  • Zamanında 3 TL ye satılan topları alırdık biz. Dağa , taşa nereye çarpsa hiç birşey olmazdı. Yukarda önerilen dikişli toplardan geçen gün piknikte kullandık hemen dikişleri açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

Zamanında 3 TL ye satılan topları alırdık biz. Dağa , taşa nereye çarpsa hiç birşey olmazdı. Yukarda önerilen dikişli toplardan geçen gün piknikte kullandık hemen dikişleri açıldı.

Kamas mı Kames mi öyle birşeydi heralde hocam renk renkti
  • senin dediğin kames ama o güzellerin üstünde 4 yazardı çok acıtırdı genellikle siyah beyaz oldurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

2 mesajdaki top tarzı dikişli toplar asfalta değdiği an dikişleri patlar.
    nerde oynayacak o önemli.

genellikle asfaltta arada bir de halı saha'da oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supergoktugtr

senin dediğin kames ama o güzellerin üstünde 4 yazardı çok acıtırdı genellikle siyah beyaz oldurdu

tam hatırlıyamadım ama ben küçükken ala turkadan çıkan toplar ve kamesle oynardık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profcrash

quote:

Orijinalden alıntı: supergoktugtr

senin dediğin kames ama o güzellerin üstünde 4 yazardı çok acıtırdı genellikle siyah beyaz oldurdu

tam hatırlıyamadım ama ben küçükken ala turkadan çıkan toplar ve kamesle oynardık.

ben de cola turka toplarıyla oynuyordum
  • Hecam ben sana 2 çeşit top öneriyim biri sert zemin istediğin yerde oyna zor patlar diyeri halısaha çim saha topu.
    Sert zemin:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-takim-sporlari-selex-pro-gold-futbol-topu-tum-sert-zeminlere-124566291/detay sanırım buda türkiyenin en dayanıklı toplarından biri el dikişli ve gayet sağlam top.
    Halı saha:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-takim-sporlari-nike-t90-saber-futbol-topu-yeni-sezon-ucretsiz-kargo-124220827/detay Bu top yarı pro güzel toptur halısaha için en iyisi.Dikat edersen yapıştırmadır.
    Seçim senin ama yerinde olsam 1. yi alırdım çünkü hem toprakta hemde çimde oynarsın ama nıke ı toprakta oynarsan puf olur :D
  • abi allah ını seviyorsan ya al işte iki tane 2 tl lik top ki biz bi topla 1 sene geçiriyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.