Şimdi Ara

FULLSPEED PARFÜM KULLANANLAR.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
72.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mad_tramp75

Arkadaşlar fullspeed parfüm almak istiyorum hiç kullanmadım sipariş verecem bu yüzden de kokusunu bilmiyorum tavsiye üzerine alacam.

sizlerin de fikrini almak istiyorum sizce kokusu nasıl?
    kalıcı mı?

FULLSPEED   PARFÜM  KULLANANLAR....

avondan aldırmışım ben bunu anneme. evet kokusu hoş kullanabilirsin.
  • resimdekinin aynısı bende var kokusu güzel yanlız ilk sıktığında sanki limon sıkmışsın gibi bir koku oluşuyor parfümün kokusunun tam olarak oturması için bir yarım saat geçmesi gerek
  • kullandım güzelde evden çıkana kadar uçuyo :D
  • 2 seneden uzun kullandım ama sıkıldım kalıcı değil kokusu hafif ve rahatsız etmiyor tam benlikti
    şimdi hugo love the boss aldım beni rahatsız ediyor

fullspeed in başka çeşidi var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Odysseus347

2 seneden uzun kullandım ama sıkıldım kalıcı değil kokusu hafif ve rahatsız etmiyor tam benlikti
    şimdi hugo love the boss aldım beni rahatsız ediyor

fullspeed in başka çeşidi var mı?

evet 2 çeşit ama ben sadece birini kullandım şimdiye kadar turuncu olanı dedğin gibi hiç kalıcı değil
  • bende kullanıyorum tavsiye etmem fena değil ama avonun i'm perfect ve wilderness parfümleri çok daha iyi ve kalıcı bir kokuya sahip..
  • I'm perfect idare ederdi.
  • full speed, İ'm perfect, signature bu parfümler avonun en çok sevdiğim parfümleri tavsiye ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: arinc_3222

Bilgisayarlarda aslında şöyle bişey olmalı mesela parfüm alacan ya Eksoz fanından parfümün kokusunu falan çıkaracak ne olurdu bea

yanlış hatırlamıyorsam japonlar yapıcaktı böyle birşeyi. televizyon olarak üreticeklerdi onlar ama. televizyonda o anda ne gözüküyosa onun kokusunu oda içerisine yayıcaktı ne oldu sonra bende tam bilmiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: arinc_3222

Bilgisayarlarda aslında şöyle bişey olmalı mesela parfüm alacan ya Eksoz fanından parfümün kokusunu falan çıkaracak ne olurdu bea

Tester misali
  • ankaradan nereden parfüm alınabilir
  • arkadaşlar nerden satın alabiliriz bunları? dp de falan yok avonun kendi bayiisi var mı istanbulda?
  • Bende vardı.Bir süre kullandım sonra kuzenime verdim.Çok iyi değil.
  • hort !!!

hala memnun olanlar varmı
  • bu parfumun nesı kalıcı acaba beyler daha odadan çıkmadan kokusu uçan bır parfüm.
  • Onu sıkacagıma kolanya dökerim,en azından bir koku olur10-15 fıs sıktıktan sonra arabaya inene kadar kokusu kalmayacak kadar zayıf bir parfümZaten para vermemiştim yarısına gelince,arkadaşa verdim parfümü

Hugo Boss-BOSS Gerisi yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

bu parfumun nesı kalıcı acaba beyler daha odadan çıkmadan kokusu uçan bır parfüm.

hacı nee önerirsiniz hafif ama etkili olan bir koku

212 yi herkes övüyor. o nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN_93

Onu sıkacagıma kolanya dökerim,en azından bir koku olur10-15 fıs sıktıktan sonra arabaya inene kadar kokusu kalmayacak kadar zayıf bir parfümZaten para vermemiştim yarısına gelince,arkadaşa verdim parfümü

Hugo Boss-BOSS Gerisi yalan

Bu pafümün hak ettiği yorum aynen bu.Gerisi biraz hikaye.

Sabah evden çıkarken sıkıyorum(Resmen vucudumdan akıyor artık su gibi) en fazla bir saat gidiyor kokusu.

Açık parfüm al daha iyi daha kalıcı.

• 212 men gider sana kanka:)
  • HORTT HALA KULLANAN WARMI PARFÜM SİPARİŞ ETTİM AMA YORUMLARDAN SORA PİŞMAN OLDM :S
  • Benim odada yatıyor bu. Biraz kullandım sonra hevesim geçti sanırım. Bluerush vardı bende. Ama nedense kokusu çok hafif gibiydi. Hiç kokmuyordu sanki yani. Sonra 20-25 liraya bunu aldım. Ama herkes beğenmiş.

Kokusu ilk sıkınca böyle portakal kokusu gibi geliyor ama sonra yumuşuyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.