Şimdi Ara

fullmetal panic serisi nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    tavsiye edermisiniz
    sonu olan bir animeye başlamak istiyorumda

• Ben çok sevmiştim FMP'yi. Cidden komedi ve aksiyonu çok iyi birleştirmişler bence.

Hele bir de Bonta işin içine girdi mi daha bir süper oluyor.
     fullmetal panic serisi nasıl
  • ilk bölümleri izledim gayet güzel bi anime
  • Komedi , dram, aksiyon, mecha türünde bir seri. Fazla mecha türü seven ve izleyen biri değilim. Ama bu seriyi kısa süre içinde bitirdim. Müzikler ve çizimleri beğendim. İzlerken keyif alıyorsun. Acaba Sousuke bu bölümde ne yapacak diye düşünüyorsun. Chidori gibi bir fıstık var. Benim favorim Testarossa ama

İzle pişman olmazsın. The Second Raid de devam serisidir. Bir de Fumoffu var. O da benim gibi işin komedi kısmı ile ilgilenenler için
  • Pek mecha seven biri değilim ama bu seri favorilerimdendir.Mutlaka izle.
  • saolun yarın başlarım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Komedi , dram, aksiyon, mecha türünde bir seri. Fazla mecha türü seven ve izleyen biri değilim. Ama bu seriyi kısa süre içinde bitirdim. Müzikler ve çizimleri beğendim. İzlerken keyif alıyorsun. Acaba Sousuke bu bölümde ne yapacak diye düşünüyorsun. Chidori gibi bir fıstık var. Benim favorim Testarossa ama

İzle pişman olmazsın. The Second Raid de devam serisidir. Bir de Fumoffu var. O da benim gibi işin komedi kısmı ile ilgilenenler için

Söylencek pek bir şey bırakmamışsın, Tessa Testarossa harika gerçekten. .

The Second Raiddeki karamsar havayı pek sevmemiştim, onun haricinde harika bir anime. Fumo- fumo- fumoffu! süper hele

• İzlenebilir güzel bir anime
  • animefreaktv de 17 den sonra tr alt yazı yok
    alt yazılı izliycek bir site var mı acaba
    teşekkürler
  • animenin altyazısı 17'den sonra yapılmadı o yüzden hiç bi yerded yok diye biliyorum.En azından ben izlerken öyleydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellBridge

animenin altyazısı 17'den sonra yapılmadı o yüzden hiç bi yerded yok diye biliyorum.En azından ben izlerken öyleydi.

Soul Of Anime çevirisini yaptı.
  • izliyemicekmiyiz o halde?
  • yok mu yardım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

yok mu yardım?

Soul Of Anime çevirisini yaptı diye yazmışım.
  • bakarım sağ ol
  • Normalde komedi animelerinde esas adamı normal ve silik yapmalarına karşın sagara seyreltilmiş olsa da daha çok bir yan karaktere benziyor

Doğrudan olması hatta bunun imaları dahi anlamayacak raddeye varmasından söz ediyorum

Özelliksiz ve akılda kalmayan odunlardansa daha çok olması gerektirdiği gibi hissettiriyor

Tıpkı lucky star gibi

Karakterler bilmem ne dere olsalarda bütün olayı bunun üzerine kurmayışları bakımından ayrılıyorlar

Asıl merak konusu anormal bir esas adam olup da normal yan karakterlere sahip bir animenin varlığı
  • Yanlış hatırlamıyorsam Invincible Victory için 2. cour duyurusu ilki ilgi görürse diye açıklanmaya hazırlanılıyordu ama okuduğum eleştirilere göre animasyon bütçesini çabuk tüketmişler ve sezon genel olarak beklentilerin altında kalmış gibi. Yeni sezon bana göre er geç gelecektir (bu noktaya dek gelinmesini bile 10 yıldan uzun süre bekledik ve hikaye hala sona ermedi) ama Sunrise XEBEC'i satın aldığı için muhtemelen Sunrise ismi altında görebiliriz (Buna sevinirim zira Sunrise'ın Mecha serileriyle olan geçmişi GONZO, KyoAni yada XEBEC'den bile öncesine dayanıyor), eğer çıkabilirse tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 24 Şubat 2019; 16:42:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.