Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8mm ideal boydur.Bileklik boy olarakta tarif edilmektedir.Ayrıca hafif kullanışlıdır.Daha küçük boyları namaz tespihi yapımında da kullanılmaktadır.Daha küçüğünü pek öneremem efendim.Saygılar
  • Erzurumda yılllarca kaldım. Hem Erzurum Merkezden hemde Oltu ilçesinden yani bu işi asıl yapan merkezden defalarca Oltu Taşı tesbih aldım.
    10 TL ye bırakın orjinal oltu taşı tesbihi, gümüş imameli rus taşı tesbih bile zor alırsınız!

Yanlış anlamayın sizi karalamıyorum ama bu fiyata gerçek oltu taşı tesbih çok zor. Erzurum yaşayan biri zaten gereken cevabı yazar birazdan

2010 yılında baklava desenli isim işlemeli gümüş imamesi olan gerçek oltu taşı tesbihi 50 TL ye zor yaptırmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Hemen siparişinizi verebilirsiniz.Ürünlerimiz belirttiğimiz gibi %100 orjinaldir.

atak geldi
    bu kadar iddaa ediyorsa alsak mı ne yapsak

Ben aldım, yarın elime geçince yazarım...
  • 3lü oltu tesbih yapsanız,set, kargo da ücretsiz gibi olsa mesela :)
  • akruban kullanıcısına yanıt
    Hemen yöntemi size sunuyorum :)

1 adet bu linkten :tıklayınız

2 adette bu linkten :tıklayınız

aldığınızda kargo ücretsiz olarak toplam 3 ürün gönderilecektir.Saygılar

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    o zaman 40 lira oluyor. 3 tanesi. 3 tane 9,90 olandan alsam 30tl yapar tek pakette kargo da 5 olur 35, bu mu çözüm bu mu sizin yönteminiz? bir de gülerek sunuyorsunuz bunu. alacaktım bir tane de olsa ama bu tavrınız çok itici geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akruban -- 21 Temmuz 2016; 17:41:09 >
    Hayır efendim yanlış anladınız beni,

9,90*2 =19,80tl
    14,90*1 =14,90tl toplam :34,70tl tutuyor.Bu şekilde kargosu ödenerek gönderiyoruz.

Burada tamamen iyi niyetle hizmet vermeye çalışıyorum yanlış anlaşılmak istemem,kusura bakmayınız.Belirttiğim gibi,34,70tl tutmakta ve kargosu tarafımızca ödenmektedir.
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    ilk yazdığınızda 2 tane bundan dediğiniz 14,90 lık linkti, 1 tane dediğiniz de 9,90 dı.
    bu hesapla 40 tl yapıyordu.
    böyle olsa tepki vermem zaten ,son söylediğiniz gibi olsa makul oluyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akruban -- 21 Temmuz 2016; 17:47:58 >
  • Bir adet siparis verdim. Kullanici adi bandit58

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu şekilde yanlış yazdı isem kusuruma bakmayınız.Kesinlikle art niyet yok.Benim belirtmek istediğim zaten buydu.Bu konuda anlayışınıza sığınıyorum.Dilerseniz alımı yapabilirsiniz,yarın kargonuzu yaparız efendim.Saygılar sunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Bu şekilde yanlış yazdı isem kusuruma bakmayınız.Kesinlikle art niyet yok.Benim belirtmek istediğim zaten buydu.Bu konuda anlayışınıza sığınıyorum.Dilerseniz alımı yapabilirsiniz,yarın kargonuzu yaparız efendim.Saygılar sunuyorum

tamam hocam son halinde düzeldi durum.. eyvallah sağol.
    bi sipariş geçtim. püskülleri için seçeneklere bakıp mesaj atacağım. 2 seçenek mi var? yukarda söylediklerinize bakılırsa 4 gibi oluyor ama.
    Püskül konusunda yaprak-yıldız-lale-4 yapraklı yonca seçenekleri de sunuyorum efendim.
  • 3lü mü uygun yoksa 4lü mü?

• qenosit kullanıcısına yanıt
    5 adet alırsanız 9,90tl*5 =49,50tl ye kargosunu ödüyoruz.

4 alırsanız 9,90tl*3=29,70
    14,90*1 =14,90 =44,60tl ye mal ediyorsunuz.

3 alırsanız 9,90tl*2=19,80
    14,90*1 =14,90 =34,70tl ye mal ediyorsunuz

Bu durumda 5li almak daha uygundur.Buna göre değerlendirmenizi öneririm
  • sattığın tesbihlere baktımda , cahilliğime ver katalin dediği nedir ? taş mı yoksa ağaç mı?
  • Yuzuk ve tesbihleri severim cok kullanmasam bile ufaktan bir koleksiyonum var :) Bu aralar Tesbihane.com uzerinden bir kac siparis gececektim ama sizin urunlerede goz atayim, madem DH ye ozel bakalim. Ama bir sicak firsatci olarak kargoyu ucretsiz yapmanizi talep ediyorum

• acrylia kullanıcısına yanıt
    Katalin sertleştirilmiş plastik olarakta bilinir.Plastik bulunmadan önce almanların plastiğin şimdi kullanıldığı yerlerde bu malzemeyi kullanmaktalardı.

Bizim ürünlerimizde eski katalinlere en yakın plastik bazlı kimyasal karışımdır.Kullandıkça rengi açılmaktadır.Saygılar sunarım
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    neye tepki verdiğimi bir sonraki mesajımda yazdım. yazmış olmak için yazmak yerine muhabbetin devamına göz atman yeterliydi. ondan sonra atarlı giderli yazarsın.
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Birçok ürünümüz ücretsiz kargodur.
    Bunun yanında 10 adet kargo alıcı öder alsanız yanında sadece 1 adet ücretsiz kargo ürün alsanız tüm ürünler tek kargo ile kargosu ödenerek gönderilmektedir.Saygılar sunarım
  • hayırlı satışlar 1 adet almak istiyorum ama ucunda ay yıldız olanı istiyorum nasıl belirticez ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.