Şimdi Ara

FUJITSU-SIEMENS A 1655G DIZÜSTÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
6.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Onboard ekran kartının ayarlarını Bios da Peripherals veya Onchip Peripherals menüsünden bulailrsin...
  • arkadaşalr acaba bu de diğer fs ler gibimi???

olan arkadaslar resmini çekip ekleye bilirmi hani şöyle yandan önden sağdan soldan falan

bide ekran kalitesi nasıl oynadığınız oyunlar neler???
  • Parlak ekran ve kalitesi gayet iyi, fakat Sony ve P.Bell kadar kaliteli degil bence. çünkü alttan ve yandan bakınca renklerde değişme oluyor.
    Nfs underground 1'i denedim full detail rahatlıkla oynuyor, NFSU MostWanted düşük detayda dahi performans tatmin edici degil. Ama 1gb ram takviyesi ve ekran kartının 128MB'ta çıkarılmasıyla biraz daha iyi sonuç alınabilir. Yalnız ekran wide screen olduğu için 1280x 800 yani oyunlarda falan basık bir görüntü oluyor.
    Harddisk 4200 Rpm ama çok performanslı, dosya transferinde falan 7200rpm masa üstü bilgisayarımı aratmıyor.
    En rahatsız olduğum konu pil ömrü o da yaklaşık olarak 2,5 saat falan.
  • Ben de ramlere baktım; single yazıyor. 2 adet 256x2 var. İlginç. Demek ki dual channel desteklemiyor anakart...
  • Beyler internette harddisk 4200 RPM yazıyordu ama everest ile baktım seagate 5400 rpm 8mb cash var.
    Neden harddiskin performanslı olduğu anlaşıldı şimdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enderbaba

Beyler internette harddisk 4200 RPM yazıyordu ama everest ile baktım seagate 5400 rpm 8mb cash var.
    Neden harddiskin performanslı olduğu anlaşıldı şimdi.

Acaba benim almayı düşündüğüm lg ded de öyle midir?
  • Valla en güvenli yol kullananlara sormak bence. Çünkü satıcılar böyle şeyleri hiç bilmiyor.
  • bencede incelemeden emin olamdan almamk lazım sonra bin tane iş cıkıyor kullananların yorumu cok onemli
  • Sakın ama sakın fujitsu-siemens almayın.isterse piyasadaki en ii performanas/fiyat sahip olsun.Adamların laptopları dökülüooo.Cayır cayır yanıo şu anda mesela klavyenin sol tarafı
  • quote:

Orjinalden alıntı: WaveRider

Sakın ama sakın fujitsu-siemens almayın.isterse piyasadaki en ii performanas/fiyat sahip olsun.Adamların laptopları dökülüooo.Cayır cayır yanıo şu anda mesela klavyenin sol tarafı

benimki neden yanmıyor..ben çok memnunum performansı ekranı muhteşem..
  • quote:

Sakın ama sakın fujitsu-siemens almayın.isterse piyasadaki en ii performanas/fiyat sahip olsun.Adamların laptopları dökülüooo.Cayır cayır yanıo şu anda mesela klavyenin sol tarafı

Bende A1655G var, bilgisayarın neresi dökülüyor anlamadım, eğer A1655G kullandıysan söyle biz de öğrenelim, kullanmadıysan doğrudan karalayıcı yorum yapma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enderbaba

quote:

Bende A1655G var, bilgisayarın neresi dökülüyor anlamadım, eğer A1655G kullandıysan söyle biz de öğrenelim, kullanmadıysan doğrudan karalayıcı yorum yapma.

bende 1650G Var ama hiç problemim olmadı..

sadece pili şarj olmadı..servise verdim ve yaklaşık 10 günde yeni bir pil ile değiştirip bana teslim ettiler..

bir arıza çıkıypor diye kendi notebooklarında bütün fs modelleri karalamak olmaz.

• Fujitsu-Siemens Amilo A1655G in Sempron3100 modelide var. Almak isteyenler yorumların hangisi için yapıldığına dikkat etsinler..
  • arkadaslar kuzenim amilo a1655g aldı. home istemiyorum, pro kur diye bana geldi. kurulum yaptım fakat ses cıkmıyo aletten. xp pro audio driver ını bulamadım.http://support.fujitsu-siemens.com/com/support/downloads.html
    kullanan arkadaslar aldıklar xp pro kurulumu yaptılarmı? eger yaptıysanız ses sorunu sizdede muvcut mu?
    bu arada kuzenin sansımıdır bilmiyorum ama dvd di bazen takılıyo. ne cıkıyo ne de tam olarak yerine oturuyo. fakat kapatıp elimle tuttugum zaman devreye giriyo. bende "eject " e basarak cıkarıyorum
    yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

• cd nin icini kurcalıya kurcalıya buldum sonunda. "x:\driver\audio\1004584_realtek_5_10_0_5200.zip" bir yere cıkartıp setup ı calıstırınca kuruluma baslıyo. modem ile ilgilide audio sorunu verdi, fakat onun driverlarıda cd de mevcut.
    daha önce hp kullandıgım icin driverlarla ilgili bir sorun yasamamıstım. umarım siz sorun yasamazsınız
    bu arada notebook'un görüntü kalitesi güzel. sık bir tasarımı var. bende notebook alıcam ve uzun süredir arastırıyorum ama siemens almayı düsünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.