Şimdi Ara

**FUJİFİLM 16-50 MM VE 50-230 MM LENSLER VE TS3 SU GEÇİRMEZ FOTOGRAF MAKİNASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Selam arkadaşlar;
    *********İLK ÜRÜN;
    LENS FUJİFİLM X SERİSİ MAKİNALARLA UYUMLUDUR.
    Lensler tarafımdan Fujifilm Türkiyeden alınmış olup,ilk sahibi benim.
    50-230 mm lens hiç kullanılmadı, hatta makine body sine dahi takılmadı. sıfır.
    16-50 mm lens toplamda 1000 kare civarı fotograf çekti.
    ***orjinal kutusunda GÖNDERİLECEKLERDİR.

***Fujinon XC 16-50mm F4,5-5,6 OIS Gümüş ----FİYATI 675 TL
    Toplamda 1000 kare civarı fotograf çekti.

***Fujinon XC 50-230mm F4,5-5,6 OIS Gümüş
    SIFIR-FULL KUTULU,MAKİNAYA DAHİ HİÇ TAKILMAMIŞ,PARASOLEYLİ LENS İÇİN 975 TL İSTİYORUM.

FOTOGRAFI: **FUJİFİLM 16-50 MM VE 50-230 MM LENSLER VE  TS3 SU GEÇİRMEZ FOTOGRAF MAKİNASI

**********İKİNCİ ÜRÜN;
    Panasonic TS3, SU GEÇİRMEZ,darbelere dayanıklı fotograf makinası.([simage]GÜMÜŞ RENKLİ)
    Ürünü ABD den getirtmiştim.(BİRBUÇUK YIL ÖNCE)Full kutu ve içeriği ile verilecektir.(Pil şarj aleti,tutma ipi v.s.)
    ÇOK AZ KULLANILDI, kullanıma bağlı ufak çizikleri mevcut(fotograflar yarın eklenecektir.)
    Leica lensli,optik imaj sabitlemeli bir makina olup, su altı ve üstü fotograf kalitesi gayet iyidir.
    Ürünün bazı özellikleri
    **12m su basıncına,2m den düşmeye,-10 C ve +40 C ısıya dayanıklı,
    **GPS ve dijital pusula özellikli (Örneğin Ayasofyanın fotografını çekmek için doğrulttuğunuzda , gps açıksa, çekilecek objenin adı ekranda ''Ayasofya'' olarak belirtilebiliyor.
    Ayrıca GPS özelliği sayesinde çektiğiniz fotograf ve vidyolara yer-konum ekleyebiliyor.
    **Altımetre(deniz seviyesinden yükseklik) ve derinlik ölçer (su altı ne kadar derinde olduğunuzu) gösterebiliyor.
    **Barometresi mevcut
    **Leica marka,kaliteli lensli 28mm-128 mm
    **Optik imaj sabitlemeli
    **Full HD kayıt özellikli (gayet kaliteli video da çekiyor)
    **4.6X optik yakınlaştırma yapabiliyor, lensi dışarı doğru hareket ettirmeksizin

Ayrıntılı özellikler için Link:http://shop.panasonic.com/shop/model/DMC-TS3D?t=specs&support#tabs

...PANASONİC TS3 İÇİN 275 TL İSTİYORUM...

AYRICA BU MAKİNA TÜRKİYEDE VERSİYONU OLARAK SATILAN FT3 DEN DAHA KALİTELİDİR.FT3 ÜN(MENÜLERİ-ÖZELLİKLERİ V.S. TS3 İLE AYNI)
    KAĞIDA BASILI TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZUNU DA YOLLAYABİLİRİM.

Ürünleri Antalyadan elden TEST EDEREK teslim edebilir veya kargolayabilirim.(Kargo alıcıdan)

*****ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALMAK İSTEYEN OLURSA BİR MİKTAR İNDİRİM YAPABİLİRİM*****

Alışveriş önce ücret sonra kargo şeklinde yapılacaktır.Referanslarıma bakabilirsiniz,bugüne kadar hiç kimseyi madur etmedim,alışverişlerimde hiç sorun yaşatmadım.

***LÜTFEN CİDDİ ALICI ARKADAŞLAR İLETİŞİME GEÇSİNLER;
    ÖLÜCÜ PAZARLIK YAPAN VE AMACI ALIŞVERİŞ OLMAYIP,
    İLANI BALTALAMAK OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN YORUM YAZIP-MESAJ ATMAYINIZ.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver555star -- 5 Kasım 2019; 23:34:3 >

• Hayırlı satışlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam
  • hala satılık mı

• Hala satılık mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.