Şimdi Ara

Fuji Turkiye Garanti Şartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fuji Film Turkiye Garanti şartları neymiş diye sitesine bağlandım. Bir de ne göreyim :)
    2 paragraf yazı var ama TAMAMEN LATİNCE !!

http://www.fujifilm.com.tr/teknikservis/garantisartlari.aspx

Evet şaka gibi ama malesef gerçek..

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed euismod risus id ipsum scelerisque sed tincidunt odio porttitor. Sed tincidunt nunc eget nisi euismod in congue ante mollis. Maecenas scelerisque felis non lacus sodales rhoncus. Aliquam convallis, eros ut consectetur sodales, augue lacus mollis ligula, quis congue tellus risus sed diam. Nulla facilisi. Maecenas tristique sem in orci mollis semper cursus dui rhoncus. Donec accumsan elementum leo et volutpat. Donec molestie, sem dapibus scelerisque malesuada, massa nulla rhoncus arcu, ut tempus felis turpis sit amet purus. Cras egestas, nunc non consectetur vulputate, nibh orci fringilla sapien, ut rhoncus erat massa id lacus. Donec euismod ante a lectus rhoncus tempus condimentum erat dapibus. Aliquam erat volutpat. Pellentesque sed ultrices tellus. Sed vulputate dui vel lacus fringilla scelerisque. Ut sollicitudin dolor eu lectus porta dapibus. "

Ülkede bu da mı olacaktı

http://www.fujifilm.com.tr/teknikservis/garantisartlari.aspx

• Allah bilir arayıp desen böyle böyle.. "öyle mi? bizim haberimiz yoktu.. sanırım bir yanlışlık olmuş.. en kısa zamanda düzelteceğiz" derler..
  • Lorem ipsum denen zırvalık aslında latin harflerinden çıkan saçmalıktan başka birşey değildir. Fuji türkiye özentileri de kullanmış ya bunu, artık zerre tanımam böyle mahalle muhallebicisini :)

"Buraya yazı gelecek" demektir kısacası arkadaşlar. Oradaki kelimelerin hiçbir dilde bir manası yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihKOC -- 28 Haziran 2010; 22:56:41 >
  • Web sitelerinde genel geçer olarak normalde metin gelecek yerlere bu metinler konur tasarım-yapım aşamasında. Bir anlamı yok yani sitenin o kısmını daha yeni düzenliyorlar demek ki...
  • Tamam zaten dün telefon açtım. Güvenlik görewlisi çıktı. Meğerse hazreti fuji saat 17.00'a kadar çalışıyormuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.