Şimdi Ara

FUJI F50FD KULLANICILARI BİLGİ VE FOTOĞRAF PAYLASIMI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
3
Favori
32.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AKILLANSIN abim şaka yapmıştır !!!
    O bizi öyle ithamlarda bulunmaz.
  • fatihktu34 senin gibi arkadaşlar kırılmaz.
  • yapmaz di mi? evet yapmaz yapmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: KIZILDELI

Yanlış anladın desailles

AKILLANSIN abim şaka yapmıştır !!!
    O bizi öyle ithamlarda bulunmaz.

• Bir söz dedik abartmayın arkadaşlar. Ben sizin bu klavuz dağıtım işini destekliyorum.
    Bu foruma ilk Fuji F50fd yi getirende bendim. O zamanlar çok aradım böyle bir klavuz ama bulamamıştım.
    Daha önce forumda sattığım 4 tane fuji F50fd zamanında bu klavuz olsa çok güzel olurdu. Her makineyi sattığım kişi klavuz sordu.
    Hepsi de sizin kadar şanslı değildi. Hepsi klavuzsuz kaldı. İşte bu nedenle forumumuzda ki bu dostluğu ve paylaşımı elimizden geldiği kadar herkese aşılayalım.
  • Bende satış yaptığım zamanalrdan kalma bir resim ekleyeyim. Eski günleri anmak için.

FUJI F50FD KULLANICILARI BİLGİ VE FOTOĞRAF PAYLASIMI
  • Arkadaşlar, bu makinada Türkçe menü yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mori

Arkadaşlar, bu makinada Türkçe menü yokmu?

Bircok arkadas bu soruya cevap verdi, Turkce Menu var Fujilerin hemen hemen butun modellerinde.

Ayrica f50Fd almak isteyen arkadaslara Istanbul'dan yedek pil, ekran koruyucu ve 4gb SD kart hediyeli olarak verebilirim, ilanima bakabilirsiniz.
  • Dışardan gelenlerin bazıların da yok.
    Sadece 2 dil ingilizce, japonca olanlar da var.

quote:

• knightfall f50fd ile ilgili pmlerime cevap gelmedi. ama makineyi satıyorum diyorsun. eee?? yoksa herkese satılık da bana mı değil
    quote:

Orjinalden alıntı: Knightfall

quote:

Bircok arkadas bu soruya cevap verdi, Turkce Menu var Fujilerin hemen hemen butun modellerinde.

Ayrica f50Fd almak isteyen arkadaslara Istanbul'dan yedek pil, ekran koruyucu ve 4gb SD kart hediyeli olarak verebilirim, ilanima bakabilirsiniz.

• Akınlasıın Abim Selam,

F31FD sözün var bana unutma, telefon ile görüşmüştük.
    " şu an araştırıyorum eğer gelirse haber vereceğim" demiştin.
    var mı bir gelişme ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: desailles

knightfall f50fd ile ilgili pmlerime cevap gelmedi. ama makineyi satıyorum diyorsun. eee?? yoksa herkese satılık da bana mı değil

Oncelikler senli, benli konusamazsiniz tanidimadiginiz kisilerle, yazi uslubunuza dikkat edin lutfen.

Size attigim butun PM'ler halen giden kutumda, bana DPREVIEW''in F50FD inceleme sayfasini bile Turkce tercume ettirdiniz, hay hay dedim cevirip gonderdim.

Bana tek sordugunuz f50fd, f100fd karsilastirmasi, flash'i nasil vs vs. Hangi PM'nize yanit vermedim biran once soylerseniz cok sevinirim, ne kadar kolay olmus insan suclamak hemen, ustune ustluk butun mesajlarina yanit verdiginiz biri tarafindan.

• problem senli benli konuşmam demek. pekala dayak yemeden siz diyeyim o vakit.

evet tercüme olayı doğru ama sayfanın tamamı tercüme edilmedi bu bir.

makineyi hangi tarihte getirebileceğini sordum pm ile cevap gelmedi bu iki.

bir yada iki hafta bekledim (kesin emin olamadım şimdi süreden. ama isterseniz bakarım) cevap gelmeyince bir daha pm'ledim. yine cevap yok. bu mesajlar giden kutumda saklı. oysa sizin son gönderdiğiniz msj 5 mayıs 2008 tarihli .ben size makinenin geliş tarihini sormadan önce yani. gönderdiğiniz mesajın metni ise noktasına virgülüne dokunmadan şöyle : "Pardon, "mirim" nedir? " ben de size türk dil kurumundan da sağlamasını yapıp anlamını yazmıştım. neydi hatırlayalım :1 . Baş, kumandan, amir ,2 . Bey, emir. peki bu muhabbet nerden çıktı? çünkü size mirim diye hitap ediyordum. yani "bey" olarak. üstelik burası forum ve herkesin olduğu gibi sizin de bir takma adınız ya da nikiniz var. kaldı ki resmi bir davette değiliz ve internette forumlarda herkesin birbirine sizli bizli hitap etmesi gibi bir teamül var da ben mi bunu bozdum? hayır yok öyle bir şey bu üç. yukarıda bahsettiğim "pardon mirim nedir?" içerikli mesajdan sonraki iki mesajıma cevap gelmedi. kaldı ki bu mesajlarda makinenin geliş tarihini sormuştum. yani bütün mesajlarıma cevap falan vermiş de değilsiniz. bu da döörrttt.

el netice: üslubumda sorun yok. pm'lere cevap vermediğiniz iki kere ikinin dört ettiği kadar aşikar. hakikaten insanları suçlamak ne kadar kolay olmuş. hem de gerçekler gün gibi ortadayken. bence silkelenin ve kendinize gelin.

26 Eylül 2006'dan

quote:

quote:

knightfall f50fd ile ilgili pmlerime cevap gelmedi. ama makineyi satıyorum diyorsun. eee?? yoksa herkese satılık da bana mı değil

Oncelikler senli, benli konusamazsiniz tanidimadiginiz kisilerle, yazi uslubunuza dikkat edin lutfen.

Size attigim butun PM'ler halen giden kutumda, bana DPREVIEW''in F50FD inceleme sayfasini bile Turkce tercume ettirdiniz, hay hay dedim cevirip gonderdim.

Bana tek sordugunuz f50fd, f100fd karsilastirmasi, flash'i nasil vs vs. Hangi PM'nize yanit vermedim biran once soylerseniz cok sevinirim, ne kadar kolay olmus insan suclamak hemen, ustune ustluk butun mesajlarina yanit verdiginiz biri tarafindan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desailles -- 24 Mayıs 2008; 17:54:09 >

• desailles resimde tripod kullanılmadı ama ıs açıktı.otamatik gece çekimiyle resim çekilmiştir.
  • hocam 3 sn de pozlanmış yani bunu eldemi çektin bravo valla ya f50 çok maharetli yada sen 3 sn lik pozlamada bu netlik biyeremi koydunuz makineyi eldemi çektiniz
    quote:

Orjinalden alıntı: selcuky1

desailles resimde tripod kullanılmadı ama ıs açıktı.otamatik gece çekimiyle resim çekilmiştir.
  • O makine hep aranmakta. Bulunduğu anda ilk size haber edeceğim. İkinci aradığım makine de Fuji S6500fd idi. Onu buldum şükür.
    Ama F31fd den de ümidi kesmedim.

quote:

Orjinalden alıntı: KIZILDELI

Akınlasıın Abim Selam,

F31FD sözün var bana unutma, telefon ile görüşmüştük.
    " şu an araştırıyorum eğer gelirse haber vereceğim" demiştin.
    var mı bir gelişme ?
  • quote:

problem senli benli konuşmam demek. pekala dayak yemeden siz diyeyim o vakit.

bir yada iki hafta bekledim (kesin emin olamadım şimdi süreden. ama isterseniz bakarım) cevap gelmeyince bir daha pm'ledim. yine cevap yok. bu mesajlar giden kutumda saklı. oysa sizin son gönderdiğiniz msj 5 mayıs 2008 tarihli .ben size makinenin geliş tarihini sormadan önce yani. gönderdiğiniz mesajın metni ise noktasına virgülüne dokunmadan şöyle : "Pardon, "mirim" nedir? " ben de size türk dil kurumundan da sağlamasını yapıp anlamını yazmıştım. neydi hatırlayalım :1 . Baş, kumandan, amir ,2 . Bey, emir. peki bu muhabbet nerden çıktı? çünkü size mirim diye hitap ediyordum. yani "bey" olarak. üstelik burası forum ve herkesin olduğu gibi sizin de bir takma adınız ya da nikiniz var. kaldı ki resmi bir davette değiliz ve internette forumlarda herkesin birbirine sizli bizli hitap etmesi gibi bir teamül var da ben mi bunu bozdum? hayır yok öyle bir şey bu üç. yukarıda bahsettiğim "pardon mirim nedir?" içerikli mesajdan sonraki iki mesajıma cevap gelmedi. kaldı ki bu mesajlarda makinenin geliş tarihini sormuştum. yani bütün mesajlarıma cevap falan vermiş de değilsiniz. bu da döörrttt.

el netice: üslubumda sorun yok. pm'lere cevap vermediğiniz iki kere ikinin dört ettiği kadar aşikar. hakikaten insanları suçlamak ne kadar kolay olmuş. hem de gerçekler gün gibi ortadayken. bence silkelenin ve kendinize gelin.

Bana attiginiz en son mesaj 5 mayis 2008 saat 17:58'de "çok teşekekürler mirim. " baska hicbir mesaj almadim, ayni anda size mesaj attim, "mirim ne demektir"" diye, ondan sonra sizden ne baska bir mesaj ne de ilanima bir yanit aldim. Sizin bana gonderdiginiz 5 ayri mesaji cevaplayip neden digerlerni cevapsiz birakayim ki?

Bu arada neden suclandiginizi yazdiginiz anlayamadim, ben size herhangi bir suclamada bulunmadim, sadece gereksiz yere cikismaniza cevaben yazdim mesajimi.

Ozetle ben malimi satmak isteyen biriyim, siz almissiniz baskasi almis onemli degil, kim almak istiyorsa yeterli ilgiyi gosteriyorum ayrica. Ne ilk satisim ne de son satisim olacaktir.

• ben sadece espri amaçlı yazmıştım ilk mesajda yazdıklarımı. yanındaki gülümseme simgesi de bunun göstergesi. ancak siz anlamsız bir şekilde üslubumu düzeltmemi söyleyip, benim için bir sürü şey yaptığınızı (?) ve suçlandığınızı söylemişsiniz. oysa ki ben hiç bir şekilde kızma ve ya terbiyesizlik içermeyen bir cevap yazmıştım topiğe. siz de yazdıklarınızın sonuna " " simgesi eklemiştiniz. yani basbayağı üslubuma dikkat etmemek ve benim için bir çuval şey yapan (?) bir kişiye hakettiği gibi davranmamakla suçladınız beni ve kızdınız. ayni gereksiz çıkış benimki değil sizinki oldu. sanırım bu günlerde biraz asabisiniz. zaten makineyle ilgilenen başka arkadaşları da haşlamış olduğunuzu öğrenince bunu anlamış oldum.

evet bence de siz makineyi satmaya bakarsınız. yani işinizi yapmaya. kimin aldığı da önemli değil tabi. ancak böyle biraz zor satarsınız. belki de daha kolay satarsınız. kim bilebilir?

son mesajımın 5 mayıs tarihli olduğunu yazmışsınız. oysa ki 5 mayıstan sonra size yazdığım mesajlar aşağıdaki gibidir:
    Cevap: f50FD Kime: Knightfall Okundu : Evet 9 Mayıs 2008; 16:39:58
    Cevap: f50FD Kime: Knightfall Okundu : Evet 9 Mayıs 2008; 16:39:29
    sesin gelmiyor mirim Kime: Knightfall Okundu : Evet 19 Mayıs 2008; 11:11:26

görüldüğü üzere mesajlar okunmuş. ancak bana cevap verildi mi? hayır verilmedi. neyse artık önemi yok zaten. bu konu burada bitsin. ben de bir f50fd alayım artık. kararımı verdim. ancak alacağım kişi tabi ki siz değilsiniz. zaten bu da sizin için önemli değildir. elbette bir başkasına satarsınız.

quote:

quote:

problem senli benli konuşmam demek. pekala dayak yemeden siz diyeyim o vakit.

Bana attiginiz en son mesaj 5 mayis 2008 saat 17:58'de "çok teşekekürler mirim. " baska hicbir mesaj almadim, ayni anda size mesaj attim, "mirim ne demektir"" diye, ondan sonra sizden ne baska bir mesaj ne de ilanima bir yanit aldim. Sizin bana gonderdiginiz 5 ayri mesaji cevaplayip neden digerlerni cevapsiz birakayim ki?

Bu arada neden suclandiginizi yazdiginiz anlayamadim, ben size herhangi bir suclamada bulunmadim, sadece gereksiz yere cikismaniza cevaben yazdim mesajimi.

Ozetle ben malimi satmak isteyen biriyim, siz almissiniz baskasi almis onemli degil, kim almak istiyorsa yeterli ilgiyi gosteriyorum ayrica. Ne ilk satisim ne de son satisim olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desailles -- 25 Mayıs 2008; 14:12:03 >

• Askan22 elle çekim yaptım ama pencereden destek alarak.dirseklerimi ve gövdemi pencereye sabitledim.Normalde ellerim hafif titrer ama sonuç benide şaşırttı :D
  • Arkadaşlar kullanma kılavuzunu pdf formatına çevirdim.Aşağıda linki var .Kolay gelsin

http://rapidshare.com/files/117484920/f50fd_kullan__305_m_k__305_lavuzu.rar.html

**** olan yerler r a p i d s h a r e olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuky1 -- 25 Mayıs 2008; 15:17:36 >
  • Sağolasın. Eline sağlık.

quote:

Orjinalden alıntı: selcuky1

Arkadaşlar kullanma kılavuzunu pdf formatına çevirdim.Aşağıda linki var .Kolay gelsin

http://****.com/files/117484920/f50fd_kullan__305_m_k__305_lavuzu.rar.html

**** olan yerler r a p i d s h a r e olacak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.