Şimdi Ara

FTP NE KADAR GÜVENLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ftp sizce ne kadar güvenli ne gibi güvenlik önlemleri almam lazım ftp yi kendi bilgisayarımda kuracam

• File Transfer Protocol kendi başına ne güvenli nede tehlikeli olarak adlandırılamaz takma kafanı kur gitsin
  • kendi bilgisayarına kurmak sorun degil ama baglantının cok iyi olması gerek yoksa bi kac kisi girdimi birsey indirmeye sürünürler resmen..
  • hmm çok teşekkürler peki önerebileceginiz program falan bişey var mıhem hız için hemde güvenlik için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admin_mitnick -- 9 Ekim 2005, 17:18:43 >
  • hız icin 2024 adsl filan alabilirsin su an icin en yüksek o galiba hızını bilmiyorum ama 256 adsl en fazla 7-8k ile upload veriyor eger senin 256 ise ve 7 kisi ftpne girerse saniyede 1k ile download yaparlar ki ölme esegim ölme

en iyisi ücretsiz ftp server kullanman böylece herkes normal hızlarda birsey indirebilir
  • Tşkler gerekli cevap ı aldım şimdi denedim 13 kb atıyo 256 baglantı hızım ama benim ineternet baglantımı sömürüyo neyse genede tşk ederim yardımlarınız için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.