Şimdi Ara

FT232BM ENTEGRESİ ANKARADA BULUNUR MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR FT232BM ENTEGRESİNİ ANKARADA OLUPTA TEMİN EDEN VARSA ALDIĞI YERİN ADINI VE ADRESİNİ VERİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER.BİRDE ANKARADA PIC PROGRAMLAYAN Bİ ELEKTRONİKÇİNİ ADINI VE ADRESİNİ RİCA EDEYİM BİLEN VARSA...KOLAY GELSİN HERKESE YARDIMCI OLANLARA ÇOK TEŞKKÜR.

• Zaten türkiye distribitörü ankarada. polar mühendislik adında odtü teknoparkta bir şirket. bende biraz fazladan var. 5 adede kadar istersen elden teslim edebilirim.

saygılar
  • Bende Ankarada'yım büyük ihtimalle Yıldırım elektronikte bulursun,orda da olmazsa zaten diğerlerinde bulacağını pek sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bleach

Zaten türkiye distribitörü ankarada. polar mühendislik adında odtü teknoparkta bir şirket. bende biraz fazladan var. 5 adede kadar istersen elden teslim edebilirim.

saygılar

arkadaşım ben bu teknoparka gitsem perakende 1 tane veya 2 tane alabilirmiyim bu entegreden,ben de odtü deyim eğer olursa gidip alayım orada satış yapıyolarsa tabi.
  • 5.40$ + kdv ( 1-9 adet arası )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r2d2droids -- 25 Temmuz 2006; 21:32:55 >
  • r2d2droids yazmış fiyatını. 1,2 adet de olsa satıyorlar, tabi ellerinde kalmayabiliyor bazen. teknopark büyük bina giriş katında polar mühendislik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bleach -- 26 Temmuz 2006; 0:57:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.