Şimdi Ara

FSX STEAM EDİTİON MULTİPLAYER TOPLULUĞU!!!OFFLİNE OYNAMA GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: crayz80

arkadaşlar fsxde uçak yüklüyordum b737 yükledim açılmadı bende sildim textureyi falan sonra oyuna girdim default b737 aldım ama b737 800/paint 1 hatası veriyor neden çözümü nedir

silerken b737 nin normal dosyalarından brini veya birkaçını silmiş olailirsin.
  • şöyle yaptım uçak dosyalarını atarken kopyala ve değiştir dedim sonra olmayınca sildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: crayz80

şöyle yaptım uçak dosyalarını atarken kopyala ve değiştir dedim sonra olmayınca sildim

Bilemiyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ıvap kurulumu nasıl yapılır ya yardım edermisini
  • fsx su an oynuyan varmı
  • merhabalar fsx oynuyorum orjinal cd falan var ama online olmuyor bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusra

merhabalar fsx oynuyorum orjinal cd falan var ama online olmuyor bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba?

Fsx online oynayabilmeniz için fsx steam editiona sahip olmanız gerekli.f

• bilgi için teşekkürler yanlız fsx steam editiona satınmı almam gerekiyor ve ya cd tanıtmamı gerekiyor. bunların haricinde başka bir işlem yapmama gerek varmı teşekkürederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusra

bilgi için teşekkürler yanlız fsx steam editiona satınmı almam gerekiyor ve ya cd tanıtmamı gerekiyor. bunların haricinde başka bir işlem yapmama gerek varmı teşekkürederim

Bildiüim kadarıyla steamdan direk satın almanız lazım.yakında yaz indirimleri olacak.temin edebilirsiniz.

• Arkadaşlar en son mesaj 2015 de. Ben yeni başlayan biri olarak serverlara baktığımda hep yabancı türk kişi var ama onalar da iletişime geçenmedim. Burada hala oynamaya devam edden ve herhangi bir şirket mi diğim bilmiyorum ama hala oynamaya devam eden varsa Team Speak aderesi kullanan falan yardımcı olabilecek olan var mı ? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStays

Arkadaşlar en son mesaj 2015 de. Ben yeni başlayan biri olarak serverlara baktığımda hep yabancı türk kişi var ama onalar da iletişime geçenmedim. Burada hala oynamaya devam edden ve herhangi bir şirket mi diğim bilmiyorum ama hala oynamaya devam eden varsa Team Speak aderesi kullanan falan yardımcı olabilecek olan var mı ? Teşekkürler

Öncelikle fena bir hort değil bunu belirteyim

hocam ben uzun zamandır oynamıyorum zaten şimdide yurttayım joystick yok yanımda. İstesem de oynayamam yani. Steamda bunun için topluluk varsa araşturabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.