Şimdi Ara

FSP Hydro K 600W 80+ Bronze Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ryzen 7 3700X ve 1080 Ti sistem topluyorum. Bu sistem için PSU arıyorum fakat PSU'ya ayırabileceğim bütçe çok fazla değil :( Ben kendime uygun FSP Hydro K 600W 80 Bronze güç kaynağını seçtim, PSU Calculator sitelerinden baktığımda bu sistem yükte 520-540 civarı çekiyor ama ben o kadar çekmeyeceğini bile düşündüm çünkü 3700X %100 ile hiçbir oyunda çalışmıyor bile, sizce bu PSU yeterli olur mu? Ayrıca sesli mi çalışıyor, kaliteli midir kullananlar veya bilgi sahibi olanlar yazarsa çok sevinirim.

• CPU ve GPU tarafında orta-üst seviye OC söz konusu olmayacaksa sıkıntı olmaz. Hatta her şeyi stock kullanırsanız daha iyi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

CPU ve GPU tarafında orta-üst seviye OC söz konusu olmayacaksa sıkıntı olmaz. Hatta her şeyi stock kullanırsanız daha iyi olacaktır.
    COOLER MASTER MWE GOLD 750W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı PSU, bu ürünü sipariş ettim hocam sizce nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ser Jorah Mormont

COOLER MASTER MWE GOLD 750W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı PSU, bu ürünü sipariş ettim hocam sizce nasıl?

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Fena ürün değil. Piyasada zaten PSU fiyatları uçmuş durumda. FSP de dediğim gibi işinizi görürdü. CM daha rahat olur, orası ayrı mesele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarı modüler olsa tadından yenmez aslında.
    Psu fiyatları nereye gidiyor yalnız şaşırmamak elde değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.