Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

Birde beceremeyenler için oldukca meşhur İLS iniş videom vardır

http://www.youtube.com/watch?v=W-tVUI8kWdQ

Bu videoya gelince bu benim başlangıç için ilk faydalandığım eğitici videolardan biriydi. Zaten videonun eğitici içeriği dışında NFS Porsche Unleashed müziği için bile seyredilir NETEKİM.

• SAol. Ama ben uçmayı bıraktım. Buda son videdomdu. SOndaki müzzik herşeyi anlatıyor.

• Amatör videolara devam.

• @tolgabes64
    Paylaşımların için teşekkürler ancak 2ci ve 3ncü bölüm linkleri hata veriyor.
  • Yahu oyunu yükledim ama bir türlü düz tutamıyorum ya. Yön tuşları ile kontrol edebiliyorum uçağı ama nereye yani çok acayip bir oyun olmuş :) Birde grafikler çok kötü yahu...
  • FSX yüklediysen mouse ile uçağı kullanabilirsin. Sim ekranda sağ tıklayıp Mouse Yoke tıkla birkaç denemeden sonra mouse ile kullanmaya alışabilirsin.
  • Mouse ile kullanmaya çalıştım ama daha fena oldu herşey. Uçağı kuyruğundan takip etmek istiyordum ancak çok yakın duruyor kamera kuyruğa. Onu bir şekilde uzaklaştırmanın bir yolu var mıdır ?

Kokpit çok güzek gerçekten yani böyle acayip öğrenmek için heveslendim. Ancak o kadar fazla şey var ki kafam karman çorman oldu , uçağı bir düz tutamadım yahu. Auto Pilot'a almaya çalışacaktım düz gitsin diye ancak onu da beceremedim. Valla acayip moralim bozuldu.

Birde bana eğer şu yer , gök ve uçak grafiklerini düzelten bir yama adı söylerseniz acayip sevinirim.
  • Klavyeden -(tire) tuşuna basarak kamerayı uzaklaştırabilirsin. Backspace tuşu ile orjinal hale getirebilirsin. Grafik kalitesi için ayarlardan her ayarı veya seçimlik ultrahigh yabalirsin. Daha gerçekçi hava için Real Environment Extreme var ama boyutu oldukça büyük.
  • Ben herşeyi Ultra yapıp AA felan açtım ancak youtube'de seyrediyorum millet acayip grafiklerle oynuyor belki sizde biliyorsunuzdur diye sorayım dedim.

Şimdi araştırma yapıyorum kokpitten kullanmayı öğreneceğim :)
  • Bide bunun Chartı var. Buda benim Chart eğitim videom. Cart okumayı bilirseniz sizde böyle elle çok güzel inişler yapabilirsiniz.
    Chart hava limanlarına nasıl inileceğini gösterren haritalar diye tanımlana bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 19 Mart 2011; 8:56:55 >
  • Yahu böyle uçağın etrafında kamerayı hangi tuşları kullanarak döndürüyorsunuz ? Birde uçak nasıl savrulmuyor siz bunu yaparken , Auto-Pilot 'da mı gidiyorsunuz ?
  • Otomatik pilotu çok önceden kapatıyorum videofa olduğu gibi. Bu fsx Space+Mause ile etrafında bakına biliyorsun.
  • Airbus A340-300

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

Airbus A340-600

• Airbus A340-600 Lufthansa

Airbus A380-700 KLM

• Boeing 747 ile gece inişi.

FSX de PMDG Boeing 737-800NG ile LTBJ den kalkış

• FSX de PMDG Boeing 737NG serisi çalıştırmayı ben de deniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hulusi1962 -- 22 Mart 2011; 11:29:49 >
  • CG hatası veriyor bu uçak uçmaz gibi bir mesaj çıkıyor ama genede uçuyor.

• CG hatası ağırlık ile ilgili FSX ayarlardan yakıt-yolcu ve kargo ayarlarını düşürsen düzeliyor.

Airbus A340-200 Lufthansa

• Buda benim ilk videom. FS 2004 standart Boeing 737-400 Turkish Airlines uçağı ile İzmir Antalya seferi.

• Buda ikinci videom. FSX de Airbus A340-600 ile iniş...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.