Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende senin gibi düşünüyordum bir zamanlar. Bi ara defalarca p3d fsx gidip geldim inanki. Ancak fsx de daha fazla sorunlar yaşadım ben de. Eklenti konusunda haklısın, ancak görüntü olarak gölgeler ve ışık kalitesi bakımından bariz fark var bence(kişisel yorum). Bir de p3dv4 artık x64 mimari uyumlu olduğu için elimizdeki güncel donanımı tam verimli kullanıyor. Yani bu eklentilerle ve bu doku kalitesiyle aynı fps leri fsx de almam resmen imkansız. Neyse bakalım v5 bize ne yenilikler getirecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orbx ucretlımı aldınız hocam ben torrent olarak indirdim bir kaç yerden denemedıgım orbx eklentılerı kalmadı ancak hiç biri çalışmadı.orbx'in kendı ucretsız eklentılerını ındırdım ancak yeryüzü berbat herşey karıştı sorunu bir türlü cözemedim.
  • arkadaşlar fmcyi eksiksiz kurmama rağmen kalktıktan sonra bazen cmd aktif olmuyor oto pilota geçemiyorum herhangi bir hata yok fmc de hersey açık ama bazen cmd aktif olmuyor bazen sorunsuz aktif oluyor bir yerde yanlış mı yapıyorum sorun nedir sizce lnav vnavda sorun yok sadece cmd aktif olmuyor.p3d v4 pmdg 737-800 kullanıyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasret62 -- 19 Ekim 2018; 1:50:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

orbx ucretlımı aldınız hocam ben torrent olarak indirdim bir kaç yerden denemedıgım orbx eklentılerı kalmadı ancak hiç biri çalışmadı.orbx'in kendı ucretsız eklentılerını ındırdım ancak yeryüzü berbat herşey karıştı sorunu bir türlü cözemedim.
    p3d için uyumlu orbx' leri indirip kurmanız lazım. fsx için uyumlu olanları kurduğumda bende bu tür sorunla karşılaşmıştım.
  • Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    hayır ücretli almadım o paraya asla almam da. malum yerden indirdim basepack+vector+openLc dahil.
  • erzi kullanıcısına yanıt
    P3d v4 uyumluydu kurdugum orbxler hatta orbx programi icinde aktif gozukuyorlardi ama oyuna hic bisey yansimamisti.yaklasik 100 gb torrent indirmisimdir bunun icin.

benim indirdiğim paketin kurulumu çok zordu. bin türlü kurulum kopyala yapıştır yaptım çok uğraştırdı ama değdi. okadar çok kütüphane kopyaladım ki bi an neyi nereye atacağımı şaşırdım. ama düzgün ve doğru yapınca çalışıyor.

orbx+vector+openlc
    rex texture direct+soft clouds
    rex ariports hd
    gsx
    airbus 321
    QW B787 dreamliner
    PFPX

bu haliyle 98 gb oldu yaklaşık olarak. hala kurmadığım eklentiler var daha Türkiye havaalanları bile kurulu değil. gün gün ekliyorum. en sona PMDG yi bıraktım.
  • p3dv4 trabzon

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Beni yıka

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

•  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

arkadaşlar orbx yukledıkten sonra yer yüzünde böyle hatalar oluştu ancak düzeltemedim bir türlü var mı bu hatanın cözümünü bilen ?
  • C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v4 klasörü içindeki scenery.cfg dosyasındaki ilk blok aşağıdaki gibimi kontrol et.

[Area.001]
    Title=Default Terrain
    Texture_ID=1
    Local=Scenery\World
    Active=TRUE
    Required=TRUE
    Layer=1
  • Prepar3d v4.3 Qualitywings B878-800

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

arkadaşlar orbx yukledıkten sonra yer yüzünde böyle hatalar oluştu ancak düzeltemedim bir türlü var mı bu hatanın cözümünü bilen ?
    Ftx central güncel versiyon kurulu mu? Program üzerinden kütüphaneyi güncelleme yaptın mı?

• Evet hocam guncellemeyi yaptim kutuphaneyi orbx global guncel degil gozukuyor sadece ama ondan olur mu bilmiyorum

• gençler prepar3d v4 teki eklenti azlığı vs den dolayı ve artık uğraşmak istememden dolayı p3d v3 arıyorum elinde ilaçlısı olan varsa bana bi dönebilirmi
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    yok hocam ne yaptıysam olmadı butun eklentileri baştan kurdum guncelledim yine olmuyor cözemedim ben bu işi.
  • FSX 777-300ER 42 knot yan rüzgarda iniş

• quote:

Orijinalden alıntı: ScbuLive94

gençler prepar3d v4 teki eklenti azlığı vs den dolayı ve artık uğraşmak istememden dolayı p3d v3 arıyorum elinde ilaçlısı olan varsa bana bi dönebilirmi
    gençler bi de p3d v4 airbus a319da kaptan kokpitinde camda yıldırım gibi ışık parlıyor
    O zaman sistem belleği veya ekran kartı yetersiz olabilir. Ayarları düşürmeyi dene.

Bu arada yeni bir simulasyon beta testinde.....

• quote:

Orijinalden alıntı: BBlackman

O zaman sistem belleği veya ekran kartı yetersiz olabilir. Ayarları düşürmeyi dene.

Bu arada yeni bir simulasyon beta testinde.....

Evde bu kılıkta dolanıp kendi kendime bu hareketleri yapsam hane halkı hakkımda ne düşünür bilemiyorum

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.